Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
16. apr 2009

mimus 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 je to rozkosne,ze???My ked sme u draheho brata on ma dvoch synov 7r. a 2r. tiii ako ho maju radi a ako sa s nimi hra a ako im vysvetluje 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,potom si iba v duchu pomyslim,ze bude uzasny otec 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
16. apr 2009

to je taký príjemný pocit, ani nevieš ako sa máš pri takom sledovaní tváriť 😀 , tak sa len popodfúz usmievam 😀

cipsinka
16. apr 2009

veru mimius je to zlate 😵 😵 😵 😵 😵 A s tym pasom mas pravdu,my sme si ich vybavovali ked sme isli do Irska,no vlastne iba ja drahemu konci za dva roky 😕 😕 😕 😕

zlato115
16. apr 2009

cipsi, už stačí, lebo ti budeme závidiet tú tvoju rodinku, vy ste potom všade 😀 😀 😀

o tých manželoch no aj moj je taký, raz sme varovali jedneho suseda, nemal ešte ani rok, no a zmyslel si, že sa mu páči náš obraz, tak moj drahý sa postavil bližšie k tomu obrazu, aby sa malinký zahral a už aj bol nazemi, takže ten moj bude rozmaznávat, dávat všetko a tak... ale som velmi rada, lebo deti ho milujú a rozumie si aj s úplne cudzími detmi, nebojá sa ho 😉

mimusa4
16. apr 2009

tak pomaly sa postav do radu 😀 ale to asi brnkneš, že halooo trebaaaa mi toooo 😀

cipsinka
16. apr 2009

Kurnik tu je taka zima,ze idem zamrznut mam hrubu mikinu a aj tak mam zmrznute cele prsty 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mimusa4
16. apr 2009

však si urob ohník 😀 , ja som v tričku len tak pre podj... 😀 😀 😀 😀 😀 a ja som uzimená 😝

cipsinka
16. apr 2009

zlato uz ani nemam o kom rozpravat to je vsjo 😉 😉 😉 😉 Zlato a nie sme vsade,len ja som z ORavy a drahy je z LEvic,cize on ma tam maminu a svoju rodinu a ja zas svoju na Orave 😉 😉 😉

mimusa4
16. apr 2009

zlato ja som si stále vravela, že ja nebudem rozmaznávať, ale teraz už tomu neverím 😅
cipsi na Ooooorave dobre na Ooooorave zdraaaaavoooooo 😀 😀 😀 😀

cipsinka
16. apr 2009

no vy mate urcite zas krasne a teplucko,ze???A my tu uz druhy den mrzneme 😖 😖 😖 😖

A zlato neboj nemame az taku neviem aku rodinu,lebo by sme asi neboli odrezani od sveta v Irsku a nazivali by sme si na SVK 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,

zlato115
16. apr 2009

cipsi ved to stačí, ale ja som myslela, že na všetkých úradoch a tak 😉 😉 😉
aj tu je krásne, slniečko, teplúčko 😎 😎 😎

mimusa4
16. apr 2009

cipsi však som ti písla 😀

mimusa4
16. apr 2009

a krásna modrá obloha, bez mráčika 😀 😀

cipsinka
16. apr 2009

co moja rodina ale co krasulkyna akeho ma ona slavneho ocina 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
16. apr 2009

ha ha haaaaa,len ma serte s tym pocasim,ved ja si za 19 dni budem tiez uzivat slniecko 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ,dufam,ze nebude celu dovolenku prsat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
16. apr 2009

nooo pravda svätá, videli sme 😀

mimusa4
16. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
16. apr 2009

baby mne s Vami tak super rychlo leti cas juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
16. apr 2009

jáj musím sa normálne rehliť 😀

mimusa4
16. apr 2009

no vidíš..ja som aj navarila, už som aj zjedla...len by mi trebalo požehliť 😝

cipsinka
16. apr 2009

no mimus to by ma asi porazilo,keby iba lialo a lialo a my mame toooolko planov a nakoniec budeme siediet doma na ritule,no ale aspon usetriiime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
16. apr 2009

a nech mi skúsi starý povedať, že mu nechutí 😠 😠 😠

mimusa4
16. apr 2009

😀 však ku bazénu si môžeš vziať aj reflektor, keby nesvietilo slnko 😀

cipsinka
16. apr 2009

mimus ty uz nebud taka aktivistka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,stale len zehlis alebo varis 😀 😀 😀 😀 😀 a ja idem dnes cvicit,lebo v pondelok som nebola kvoli sviatkom ale taaaaaaaaaaaaaaak sa mi nechce a teraz sa tu nadzgavam haribo cukrikmi 😝 😝 😝 😝 😝

mimusa4
16. apr 2009

no však keď ideš cvičiť, tak len si daaaaj, však vypotíš 😀 ...ta či aktivistka neviem, bo mne furt je povedané ako príde dom, že zase si nič nerobila? 😠

cipsinka
16. apr 2009

nie mimus ziadny reflektor dam si plavky a pojdem sa kupat do vane 😀 😀 😀 😀 tu vanu nemame iba sprchac 😖 😖 😖 😖 😖 a velmi mi ta vana chyba 😒 😒 😒 😒 😒 .Moj drahy by si nedovolil povedat mi,ze mu nechuti,lebo by uz navarene nemal riadne dlhu dobu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlato115
16. apr 2009

cipsi, len si pekne daj cukríčky 🙂 neboj bude pekne teplo ked prídeš, my máme dovolenku volajako začiatkom júna tak som nato zvedavá 😎 😎 😎

mimusa4
16. apr 2009

ja mám síce vaňu, ale len takú menšiu, že ja sa len sprchujem a mm si aj napustí a ľahne a potom vyzerá ako ryby v oleji 😀 😀 , on chcel pôvodne že dáme sprchovací ako sme prerábali, ale ja som chcela vaňu aspoň ako takú keď budú deti

cipsinka
16. apr 2009

citala som perfaktny vtip na to,ze pride chlap domov a stale zene hovori ze nic nerobila a ona sa jedneho dna nasrala a vazne nic nerobila,deti spinave,pradlo po celom dome,vsetko od blata,bez od plata a vsade capky,hrnce povytahovane z kuchyne,detska na dvore zasoplene a urevane a pride muz domov cely zlaknuty,ze ci sa nieco nestalo jeho zene ide cely vystraseny hore do spalne a tam zena v posteli vysmiata od ucha k uchu s casopisom v ruke a hovri muzovi TAAAAAAAAAAAAAAK DNES SOM NAOZAJ NIC NEROBILA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tO BOL dlhsi vtip len si ho tak dobre nepamatam,ale som sa na nom zasmiala 😀 😀 😀 😀

mimusa4
16. apr 2009

zlato aj ty ideš na leto na sk?