Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
20. apr 2009

papa všetky

mimusa4
20. apr 2009

vesta? len aby nebolo prečančaný

cipsinka
20. apr 2009

ale to len taku nejaku jemnu,ved stvrtok pojdeme a hadam nieco najdeme a drahy hovori,ze uz sa mam na to vykaslat a netrapit sa nad tym 😉 😉 😉 😉 uz naozaj idem pa zajtra 😉

mimusa4
20. apr 2009

papa, ja len preto vravím, že aby nebolo veľa keď má páskované nohavky, ale neviem nevidela som ich 😕

mimusa4
20. apr 2009

jáj a ja som teraz prišla na jednu vec, čo mám foto z utz, tak tam je akurát otočené chrbtom, tak zajtra dám tú druhú ešte..teraz som tak pozrela lepšie a som to odhalila..a ja že prečo mi vraví dr. že doma môžte lúštiť 😀

cukrik580
21. apr 2009

ahojte baby...co varite??ja som spravila kuraciu polievocku so zeleninkou, zeleninove ryzoto s kur. maskom a zeleninove rezne...mnamka...

cipsinka
21. apr 2009

ahojte dievcence,

ako sa mame??

cukrik ja idem robit grilovane kridelka s couscousom 😉 🙂

cipsinka
21. apr 2009

mimus pozerala som si novu fotku miminka,ake to je zlate uplne mi to pride akoby robilo brusaky ako mal nozicky hore 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zlato115
21. apr 2009

Ahojte babule, takže ja nevarím, kedže som v práci, ale niečo dobré by som si dala 😀 😀 😀

cukrik580
21. apr 2009

cipsi ako to chuti ten kuskus...ja som to nikdy nejedla...

cipsinka
21. apr 2009

ahoj zlato 😵 😵 😵

cukrik chuti to v pohode skoro ako ryza ja to ochutim este maslom alebo solou ako je pisane na obale a je to mnamka,ja to jem aj same,ze si zarobim do taniera a mam zdravu papu 😉 😉 😉

cipsinka
21. apr 2009

zlato aj ja by som si nieco dobre dala ale v chladnicke mame chudobu a biedu iba par jogurtov a nejaku salamu a to ideme na velky nakup az vo stvrtok 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

zlato115
21. apr 2009

teda, vy mi tu robíte chútky, už som hladnááá 🙂

cukrik580
21. apr 2009

ha...co by som za to dala, ze velky nakup..xixi...tento mesiac nemame narok..xi...tak musim varit zo zasob...hlavne ze sme vcera kupili cerstvy chlebik a kym sme prisli domov, tak bola z neho polovicka..xi...cerstvy teply akurat z pece vytiahnuty...jak palil..xi

zlato115
21. apr 2009

tak to mi máme v chladničke všetko možné aj nemožné asi, ale ja by som si dala niečo čo tam nie je, ale pravdu povedat ani neviem čo... ale asi si odbehnem z práce a pojdem si niečo kúpit, niakú hotovku 🙂

nelynka
21. apr 2009

ahojte

ja dneska planujem na veceru chinu, ak nic v chladnicke nenajde co by som dala dokopy 😀

cipsinka
21. apr 2009

cukrik no my vzdy chodime na velke tyzdnove nakupy cca 40ecok,ale tak len zeleninka a ovocie a jogurty kolko stoja 😉 .Viete co by som si dala ja PARENICUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,boze babka mi uz hovorila,ze mi nakupila to sa zase dozerem 😅 😅 😅 😅 😅

ahojky nelus 🙂

nelynka
21. apr 2009

ahoj cipsi..
parenicu ma rad moj drahy, ja som najnovsie na udene korbaciky 🙂

cipsinka
21. apr 2009

a maminke a ocinovi som nakazala segediiiin a babicke zajaca na smotane 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Vzdy sa nas pytaju,ze co nam maju uvarit,tak my si povieme 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
21. apr 2009

nelus mne to je jedno aj udene korbaciky aj neudene ale ta parenicaaaaa,tu som to este nevidela a taaak by som si ju dala 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
21. apr 2009

hej cispi to sa aj moja mamka pyta stale co ma uvarit, tak si nakazeme ked mame nejake speci poziadavky 😀 😀 😀
ked to nemusim varit ja, preco ni?? 😀

zlato115
21. apr 2009

cipsi, tak tú parenicu máme my v chladničke, pošlem ti??? 😉 😉 😉

aj nás sa pýtajú čo nám majú pripravit dobré, načo máme chut...

cipsinka
21. apr 2009

nely ja take jedla ako segedin,zajac na smotane a taketo ,,takze,,veci pre mna neviem varit 😖 😖 😖 😖 ,takze otravujm s tym rodinu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
21. apr 2009

cipsi ved to je jasneeeee...xixi...ja by som to mozno aj zvladla, ale vies, lenivost je silnejsia 😀 😀 😀

cukrik580
21. apr 2009

ajoj nelus...

no sak aj my chodime...ale tento mesiac menej ...bohuzel...musim setrit...o mesiac mam narodky.....a chcela by som mensiu oslavku daku...kamosim, rodina...ale len tak, ze sa stretneme...napapame, ozerieme 😀

cipsinka
21. apr 2009

zlato ak budes taka zlata,tak posli 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale kym by mi dosla tak by bola aj zelena ale ved za 14 dni sa hned vrhnem na Zlatych pieskoch do Tesca a kym prideme domov sa budem zabavat zranim pareniiic 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

nelynka
21. apr 2009

ahoj cukrik..

cukrik, setrit musi kazdy neboj 😉 teda skoro kazdy..my sme si urobili tento mesiac jeden nakup za 1100kc a to nam musi stacit..davame uz len na benzin aby sme nejako prezili do dalsej vyplaty a to nehovorim o tom ze nam treba este nechat opravit auto, ktore nepreslo cez STK

cipsinka
21. apr 2009

cukrik a kolko budes oslavovat?? 😕 😕 😕 😕 😕

Boze ja som pred 4 dnami mala dostat kramy a dnes ma boli brucho na roztrhnutie 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,ale cim dlhsie mi budy meskat tym lepsie lebo ich nebudem mat potom celu dovolenku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cukrik580
21. apr 2009

dnes sa zdrzim troooosicku dlhsie...idem na bus, co ide o hodku neskor...nechce sa mi tam kvasit na tom slnku v robote...aspon menej vyfajcim..

nelynka
21. apr 2009

cipsi ja dneka beriem poslednu tbl HAK tak som zvedava ako mi nabehne cyklus, snad sa upravi.. 🙂