Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krpcek
24. apr 2009

jeeej zlato gratulujem. 😵 😵

zlato115
24. apr 2009

kojzarik, malinký je zlatunký, taký smejko... 😀 😀 😀

cipsinka
24. apr 2009

ahojte fesandy,

kde ste cely cen??? 😕 😕 😕 😕 😕

cukrik580
24. apr 2009

ja tu a ty??

cipsinka
24. apr 2009

cukrik ja som cele poobedie stravila v posteli s bolestami ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😖 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cukrik580
24. apr 2009

chudatko cipsuska...kramy, kramy???ja uz mam chvala bozku po

nelynka
24. apr 2009

hojte 😉

carculka
24. apr 2009

ahoj holky..muzu se pridat??
kolik vam je? a jak se dlouho snazite?

krasuliak
autor
24. apr 2009
https://www.youtube.com/watch?v=zDANB69WuPM

Chechtajuca Ami 😀 😀 😀

cipsinka
24. apr 2009

cukrik ano 😔 😔 😔 😔 😔 ,ale hrozne ani tabletky nepomohli iba horuce obklady,esteze mam mojho draheho zachrana moj jednina 😔 😔 😔 😔

ahojky nelus 🙂 🙂 🙂

idem kuk ami

nelynka
24. apr 2009

ahoj cipsuus, dufam ze uz ti je lepsie...

mala je zlataaaaaaaaaaaaaa...

ahoj carcul, vitam ta 😉

cipsinka
24. apr 2009

krasuliak AMi je podarenaaa 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
24. apr 2009

nely ano uz mi je OK 😉 😉 😉 😉 dik za opytanie 🙂

cukrik580
24. apr 2009

carculka ahoj, jasne, ze mozes

ja budem mat 22 a rok sme si nedavali pozor a od noveho roku snazilkujeme a zatial nic ☹ ale nevesiam hlavu 😉

cipsus to ja mam tak isto...mne pomaha schulit do klbka

nelynka
24. apr 2009

tak som rada, tiez to poznam a neznasam take stavy, mna to chyti vzdy nadranom, a potom chvalabohu este zaspim, a ked nezaspim mam prene co ty...

cipsinka
24. apr 2009

cukrik mne ani to nepomahalo,len horuca sprcha a obklady 😖 😖 😖 😖

cukrik580
24. apr 2009

ami je zlatucka, krasuliak

nelynka
24. apr 2009

cukrik aj mne len horuce obklady a sprcha a potom este co najskorej zaspat aspon na hodinku a to najhorsie je prec..
raz si pametam, este sme byvali v Prahe, ma to chytilo o polnoci, do jedne som musela lezat vo vani v horucej vode, sla som si lahnut a od tretej do stvrtej zase a o siestej som vstavala do prace 😀

carculka
24. apr 2009

nelynka-dekuju 😀

cukrik..tak to prijde,uvidis...my se ed snazime prvni mesic,teda respektive chcem,ale nejak to nehrotime..proste jako pred tim,ale bez ha..ale moc bysme chteli co nejdriv nejlepe hned 🙂

cipsinka
24. apr 2009

chudacik drahy lietal okolo mna ako fretka,normalne sa o mna bal 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Nely a ja mavam VZDY bolestive kramy,vzdy este sa mi hadam nestalo,ze by som o nich nevedela ale dnes ma odrovnali 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
24. apr 2009

nely ja tiez neznasam ked ma bolesti chytia v noci ale chvalabozku som si ich vycerpala poobede tak v noci bude klud 😔 😔 😔 😔

nelynka
24. apr 2009

cipsi ja som to mala pred HAK, ked som zacala brat HAK tak mi to uvolnilo a mala som uz len klasicke bolesti akoze som dostala mrchu ale dalo sa to prezit, ked som vysadila tak bolesti trosku stupli ale bolo to v norme...a od novembra to mavam zase pravidelne kazdy mesiac...

cukrik580
24. apr 2009

no v poslednej dobe uz ani mne...ale najviac mi pomaha, ked ideme za kamoskou na kofcu a kecame a kecame a kecame a vtedy na to nemyslim 😝

cipsinka
24. apr 2009

akurat som si tak v duchu hovorila,ze si neviem prestavti kontrakcie ako musia boliet ved ja zahyniem preboha 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
24. apr 2009

joj inak som zabudla..

kojzarik, malinky je zlatucky, jak tam hral tenis a jak sa rehotal, xixi...slniecko 😀

nelynka
24. apr 2009

inak dneska sme boli pri byvalej kolegini, zacinalis me sa snazit o babo spolu, a ona uz ma rocnu dcerku, no a mala je taka uzasna, ja som z nej nemohla, velmi rozumne dieta, usmievave, jaaaaj som sa jej nevedela nabazit..a priniesla som si plnu krabicu detskych veci domov 😀

nelynka
24. apr 2009

cipsi ja tiez nad tym velakrat premyslam, jak to vydrzime 😀

cipsinka
24. apr 2009

akurat na Discovery ide ako vyrabaju yackuzzi tak len cumakujeme a ochkaaame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
24. apr 2009

tak aj ja by som si pozrela ale bohuzial drahy pozera blondinky na prime tha smola..

inak sa musim pochvalit, banka nam odlozila splatky uverov, co je cca 7000kc mesacne, tak som rada..kym sa pozbierame trosku..na pol roka.. 🙂