Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

a_n_d_u_l_i
11. júl 2010

Ahojte🙂 zdravím po dovolené, jak se tady máte? 😉

nelynka
11. júl 2010

@a_n_d_u_l_i ahoj, kde si bola na dovce?

janka_a
11. júl 2010

@riana12
@nelynka
na kupko sa neslo... mojej mame sa akosi nechcelo.. takze sme nabrali smer dobsinska ladova jaskyna potom poprad🙂 vozila som sa s kamaratom na porsche- perfektny zazitok🙂..a domov...mali sme toho na plane viac ale mne bolo od rana otrasne 😒 tak sme to nechali tak..
a hlavne som zistila ze moja kondicka je totalne prec ...

a_n_d_u_l_i
11. júl 2010

@nelynka : Chorvatsko-Istrie 😉 Dokonce se mi zdá, že tam bylo snad i chladněji než tady:D

nelynka
11. júl 2010

@janka_a tak to je skoda...ale mamine sa ani necudujem, ani mne sa dajako nechce v tych horucavach ani k vode..

@a_n_d_u_l_i aj my sa chystame do chorvatska..len akurat studujem kam by sme vyrazili..nejako nemam predstavu..
sli ste cez cestovku alebo autom? a kolko vas to vyslo? kolko vas stalo ubytko a ako dlho ste tam boli?
len taky prieskum 😀 😀

janka_a
11. júl 2010

@nelynka ale vo vode je chladnejsie...ale cez vikend si to vy&nahradime..

nelynka
11. júl 2010

@janka_a tak to ja ale viem. ze vo vode je chladnejsie, nie som blondina 😀 ale len ten pocit ze je dusno vonku ta sa mi nikam nece bo v domceku mame paradne..
aj dneska sme boli v mycke s autom ta som myslela ze sa dnuka udusim co taky tazky vzduch bol jak sme mali okna zavrete fuj..

janka_a
11. júl 2010

ja dnes akosi nemozem zaspat 😖 otrasne mi je zle od zaludka.. a rano o 5vstavam 😔

janka_a
11. júl 2010

@nelynka i tak sme cestovali vyso 200km...takze to bolo asi aj jedno..a pozor na blondiny😀..
a vonku je nenormalne dusno..ach kde je to stare dobre pocasie..ja b som aj prijala taky letny dazdik..ale taky ako za starych cias..teplo slnko svieti dazdik pada🙂 akrasna duha.. a nie vietor a zima..

riana12
12. júl 2010

ahojte, dobre ranko 🙂
@janka_a este ti je stale nedobre?

luciaa86
13. júl 2010

Ahojte uz sa konecne mozem pridat aj ja 😀

riana12
13. júl 2010

@luciaa86 vitaj a kludne sa pridaj 😉

nelynka
13. júl 2010

@janka_a ja blondiny z duse neznasam, ani neviem preco mam taky odpor k nim.. ale samozrejme cest vynimkam 😀 😀 mam aj kamaratky blondiny a nejako to ani nevimam..ale to ma samozrejme presvedcili o tom ze su to tie inteligentne 😀 😀

@luciaa86 vitaj.. a preco ako konecne???

riana12
14. júl 2010

@nelynka no hodne zalezi od povahy, kludne moze byt potrhla aj brunetka, aj cervenovlaska... aj ked tiez sa mi v poslednej dobe potvrdilo u jednej blondiny, ze je, s prepacenim, sprosta ako tago 🙄 😝

a_n_d_u_l_i
14. júl 2010

@nelynka : Poreč - apartmány Lanterna, cena kolem 5 tis. za osobu (my jsme jeli tři, ale kolem té pětky by to mohlo být i pro ty dva), jeli jsme autem, pobyt trval týden, apartmány no žádná extra třída, ale tak docela se dalo🙂. Apartmány jsou vzdály od města Poreče cca. 11 km, ubytování jsme měli přes vítkovice tours. Více o lokalitě na jejich stránkách: http://chorvatsko.ckvt.cz/istrie/porec-lanterna/ V areálu se nachází i hotelový komplex, kdyby jste apartmán nechtěli. My bohužel kvůli přítelovým alergiím na ruzné druhy koření v zahraničí nemůžeme jíst připravené jídlo někým jiným.

....................... Mimochodem holky, v pondělí jsem byla na tom očkování proti rakoině děložního čípku a musím prohlásit, že mi snad v životě takhle blbě nebylo. Dobře si rozmyslím, jesli půjdu na tu druhou vakcinaci. ☹

riana12
14. júl 2010

@a_n_d_u_l_i a ked by si nesla na dalsiu injekciu, to nebude vadit? vies, ze cast uz mas a ked sa tomu nedoda dalsia davka, ci to neuskodi...

a_n_d_u_l_i
14. júl 2010

@riana12 : no tak to nebude mít ten účinek, ale ještě si to rozmyslím, vím že to asi za to stojí, ale asi sem posera no 😒

nelynka
14. júl 2010

@a_n_d_u_l_i dakujem pekne.. ja len tak informativne.. bo my chceme ist na slebo a nejako sa zariadit uz tam len neviem kam 🙂))

@riana12 to hej, to je pravda, ale neviem, nejako blondiny nemusim.. ale fakt, cest vynimkam...

a_n_d_u_l_i
14. júl 2010

@nelynka : hlavně s sebou boty do vody 😉

riana12
14. júl 2010

@a_n_d_u_l_i nuz rozhodnutie, ci ist na dalsiu injekciu je na tebe... ale ak si uz jednu mala, mozno by sa predsa len oplatilo zobrat aj tu druhu davku 🙂

zuzu4444
14. júl 2010

ahojte babule, tak dnes som sa vratila z dovolenky v chorvatsku 🙂 ...uz tu budem zasa strasit 😀

riana12
14. júl 2010

@zuzu4444 ahoj 🙂 verim, ze si po dovci krasne oddychnuta 😉 a ako bolo?

nelynka
14. júl 2010

@a_n_d_u_l_i noooo...take kameniste plaze?? alebo??
my skor chceme ist smerom dole, kde uz nie su take kamene 🙂))

@zuzu4444 a vy ste kde boli na dovci, myslim miesto a kolko vas to cca stalo? a na ako dlho a cez cestovku ci len tak?
spm ja zvedava ale ... 😀 😀

zuzu4444
15. júl 2010

@riana12 ano som oddychnuta a bolo super ako na dovolenke

@nelynka - istria - par kilometrov od porecu, a boli sme v hoteli a cez ziadnu cestovku, my sme si objednali cez net a boli sme na 10 dní

nelynka
15. júl 2010

@zuzu4444 bomba..a kolko vas tamvysla noc na osobu?

@riana12 tak aj ja som si vcera odpalila trafo na pc,esteze som zohnala rychlo nove ale drahe to je jak svina..

zuzu4444
15. júl 2010

juuuj ja ani neviem, objednvala to teta, ale cena bola v pohode a to sme boli v hoteli s polpenziou

nelynka
15. júl 2010

@zuzu4444 jaj tak..tak uvidime,kam nas vietor zaveje..ani v tomto este neni jasno.. 😉

riana12
15. júl 2010

@nelynka no ja som za to moje davala 30€ 🙄 a este sa to mojmu NB nepaci, furt vyhadzuje tabulku, ze "inteligentny adapter je nekompatibilny" 😝 😀 😀 😀

riana12
15. júl 2010

babulky, tak dneska som bohatsia o nove sandaliky 😀 a 3 tricka (len obycajne 2 tielka a jedno s kratkym rukavom) 😀

zuzu4444
15. júl 2010

@riana12 supeer, treba si urobit sama sebe radost