Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zuzu4444
28. sep 2010

noo to by bolo fajn, ale neriesim to, zasa tak intenzivne sa mi nesnazime

solinkarka
28. sep 2010

cawte baby..neviete co znamena ked ma pobolieva v podbrusku? ☹ tehotenstvo asi vylucujem kedze pred 4dnami mi skoncila mrcha. aj ked snazime sa o babo a sex mame stale len nechraneni...dakujem

riana12
28. sep 2010

@solinkarka je to len dnes? nerob si z toho hlavu... mozu crievka, moze mechur, moze vajecnik... rozmyslat zacni, az ked to trva dlhsie alebo je to velmi neprijemna bolest...

solinkarka
28. sep 2010

no mam to asi odvtedy ako mi skoncila mrcha.. je to taka bolest ako keby som mala znova dostat- taky tlak 😒
@riana12

riana12
28. sep 2010

@solinkarka no skus pouvazovat nad vsetkym, napr. taky mechur sa moze aj ako maternica hlasit, kedze su vedla seba... a aku si mala MS? normalnu?

solinkarka
28. sep 2010

@riana12 praweze normalnu ako vzdy...ved uvidim ak to neprejde pojdem k lekarovi

zuzu4444
28. sep 2010

@riana12 a skuska ako? mas za A?

riana12
28. sep 2010

@solinkarka tak pockaj par dni, ak mozes, snaz sa byt v teple... ci to nahohodou aj zacinajuce prechladnutie nie je... prosto, moze to byt hocico, co sa v podbrusku nachadza od vajecnickov cez maternicu k mechuru atd...

riana12
28. sep 2010

@zuzu4444 jaaaj, neviem... profke sa stale neracilo dat nam znamku... 🙄

solinkarka
28. sep 2010

@riana12 ok dakujem za radu..budem koncit idem domov z prace pa

riana12
28. sep 2010

@solinkarka tak sa maj zatial pekne. pa

snehovavlocka
28. sep 2010

no,uz som tusim riadne zmeskala tu zacinajucu temu o knihach.ja mam rada rozne zanre-detektivky,komedie ale hlavne knihy s dobrou pointou-duchaplne.nevadia mi ani romanticke,ale neznasam,ked su gicovite,bez ducha.
@dadqa neboj,ved to uz len cca 2 mesiace by boli😅 a su aj zeny,co nevracaju, a niektore aj cele tehu vracaju.a mas dobreho dr.?

riana12
29. sep 2010

@snehovavlocka ja hlavne tie "doktorske", od toho Cooka mam snad skoro vsetky, ked zacnem citat, tak to zhltnem za par dni, aj to len z toho dovodu, ze to citavam takmer vylucne v autobuse 😅
ale ak sa mi do ruk dostane nieco ine a zaujimave, precitam si rada aj to 🙂

snehovavlocka
29. sep 2010

@riana12 teraz citam pychu a predsudok-videla som film a skusila som knihu,kedze zvycajne je kniha este lepsia ako film(a ten fakt stoji za pozretie-pride&prejudice) 😀

riana12
29. sep 2010

@snehovavlocka no ja si teraz niekedy chcem pozriet film o jednom paterovi (fararovi), ktory odisiel do misie na ostrov Molokai medzi malomocnych a sam potom na to ochorel a zomrel... citala som knizku uz davnejsie - je to podla skutocnej udalosti - tak som zvedava, ako bude spracovany filmik 🙂 predtym, co mozem porovnat film a knihu, tak je to "Da Vinciho kod" a "Anjeli a demoni" 🙂 ono kniha byva vzdy lepsia, lebo do filmu sa nevmesti vsetko...

snehovavlocka
29. sep 2010

@riana12 zavisi od vkusu,ale zvacsa je kniha lepsia(podla toho,ci bola kniha podla filmu alebo film podla knihy-druhe je lepsie)😉

riana12
29. sep 2010

@snehovavlocka vsak jasne 🙂

snehovavlocka
29. sep 2010

o knihe som este necula,ale dobry film je barevny zavoj.nie je velmi lekarsky,ale hl.postava je lekar

snehovavlocka
29. sep 2010
riana12
29. sep 2010

@snehovavlocka no ak sa k tomu dostanem, mrknem 😉

snehovavlocka
29. sep 2010

@riana12 myslim,ze je to jeden z tych kvalitnejsich filmov 🙂 (ma aj myslienku) 😀

riana12
29. sep 2010

@snehovavlocka no uvidim, ako to dopadne... telku pozeram velmi malicko, ani spravy nestiham pozerat... film tak na PC, ale to skor zaspim, ako sa dej rozvinie 😀 😅

snehovavlocka
29. sep 2010

@riana12 ja telku ani nemam 😉 ja len na pc filmy pozeram(aj to vzdy na x krat,bo nebudem film pozerat do polnoci) 😀

riana12
29. sep 2010

@snehovavlocka ja som taka, ze ked lahnem, za par minut spim... mam jeden film, ktory si pravidelne pustam pred spanim... vidim z neho tak 10 minut, potom chrnim... dalsi vecer pustim tam, kde som zaspala den predtym... mam to ako roman na pokracovanie 😀 😀

snehovavlocka
29. sep 2010

@riana12 xixi😀😉

riana12
29. sep 2010

@snehovavlocka no aspon nemam vysoku "spotrebu" filmov, vystacim si s malom 😀

zuzu4444
29. sep 2010

ahojte 🙂 dnes uz nalada dobra u mna, lebo uz neprsi a aj slniecko vykuklo 🙂

riana12
29. sep 2010

@zuzu4444 a ja blbu naladu stale 😒 ale kaslat na to, nejdem to tu rozosmutnievat... 😔
je fajn, ze tzvoja naladicka sa zlepsila 😉

zuzu4444
29. sep 2010

@riana12 sme si to tusim vymenili 😉

riana12
29. sep 2010

@zuzu4444 no ja tak pomalicky som vo svungu od pondelka... 😅