Mladý slovenskí herci. Aký je váš názor na nich?

oxan
26. aug 2008

ahojte baby akurat som v strasnom soku ze zomrel docko!!!chcela by som sa spytat ake mate nazory na dnesnych mladych hercov?ja som presvedcena ze taki ako bola era docka,machatu,pantika ,a hlavne milky vasaricky a kvietika-moje srdcovky tu nebudu sem s vasimi nazormi sup sup

titkovamiriam
26. aug 2008

tak tri vejce do skla 😀 ,alebo aj oldrich novy a jeho kristian 😀

expertka8
26. aug 2008

..jeeeeeeee...."Zensky zakon"...to bolo super 🙂

oxan
autor
26. aug 2008

aj ja mam knihu ukana a vsetky od niznanskeho to je moja srdcovka zasa zo spisovatelov

titkovamiriam
26. aug 2008

bicianka z doliny a vlkolinsky 😀

erikasadek
26. aug 2008

expertka neboj nepovieme, ale je pravda, ze mal uzasny hlas, vyborne hral , ale ja som mala rada aj slovensky rozhlas a samozrejme , sobotnajsie hry pre mladez, a nedelne rozpravky, strasne mi to chybalo , az donedavna , vdaka internetu mam moznost si to znova popocuvat.
inak baby ja uz zijem 14 rokov mimo slovenska, tak sa na mna nehnevajte co vam teraz poviem, alm epre slovaka zijeceho v zahranici , je vyborna vec ordinacia, v ruzovej zahrade, alebo panelak , teda pre mna hlavne turzonovova a jej manzel , uz len kvoli nim to pozeram, a aj ordinaciu , pre mna je to uzasna vec ze znova nabeha domaca tvorba, a nie len sprostosti typu telenovela, aj ked mozno to nie je take kvalitne ako predtym.
co sa tyka byvalych inscenacnych pondelkov , chybaju aj mne, strara zlata tvorba , 70 rokov, bola uzasna, aspon , ze mam dvd tak si to aj v tej dialke pozriem.
pamatate , sa na tapakovcov, ? 🙂

oxan
autor
26. aug 2008

tak baby zatial sa majte dieta vola som rada ze tato moja tema sa ujala lenhadzte mhercov a filmiky a nazory pa pa

titkovamiriam
26. aug 2008

aj ja padam z prace domov,najdem si niaku klasiku na vecer 😀

roasha
26. aug 2008

dievcata,su to vsetko sami super herci,clovek si aj po x rokoch rad pozrie "ich"filmy. 😵
odchod kazdeho jedneho je pre nasu kulturu velka strata. ☹
ja som hrda,ze do nasej"sirsej"rodiny patri Karolko Zachar,a M.Grznarova/Kubko a Matko/ 🙂

marse
26. aug 2008

erikasadek suhlasim ....ja sice nie som mimo SR ale ordinaciu kuknut musim, nevynecham jediny diel ak je to mozne a moja starsia dcerka furt zakrici ked to chodi ze ,,Mazarko ide" 😀

expertka8
26. aug 2008

...srdcovka....3 gastanove kone 😵 😵 😵

erikasadek
26. aug 2008

pacho hybsky zbojnik 😵 ........

ukana
26. aug 2008

tisicrocna vcela
nevera po slovensky 😉 😵

marse
26. aug 2008

nevera po slovensky vedie 😵

pacna
26. aug 2008

tak to je mi luto pana Docolomanskeho som mala strašne rada bol to super herec ☹ 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

darina77
26. aug 2008

Mladí herci sú preto asi takí nevýrazní lebo nemajú toľko príležitostí hrať. Predsa len pred tým išli herci z jednej inscenácie do druhej. Ja zas keď dávajú Alžbetin dvor tak si ho vždy pozriem aj keď to už poznám pomaly naspamäť, stále sa mi to nezunovalo.

pacna
26. aug 2008

namiesto 😉 malo byt ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

marse
26. aug 2008

ja uz vidim seba ked budem dochodkyna ako budem vnucatam hovorit akych skvelych hercov sme mali, a aky bol ten Mastalir sexy 😀 😀 a oni budu na mna kukat ci mi nahodou nesibe 😅

darina77
26. aug 2008

Zora Kolínska tú si tiež rada pozriem, bola to dobrá herečka

bibula
26. aug 2008

no dnesni mladeznicky herci- teda nic moc...
inac co sa tyka docola, preco sa chorobe nepostavil hned v tom 1994 a navyse minuly rok,ked sa zacal liecit,tiez liecbu najprv odmietol,....ale co uz...ako on povedal -nie je prvy ani posledny kto tej chorobe podlahne.

k.a.t.k.a.
26. aug 2008

ja mam dnešných hercov zase rada napr.Latinák, Miezga, Pauhofová aj Filipko Túma 😀

erikasadek
26. aug 2008

osobne sa mi paci a aj nova generacia, prijemne som bola prekvapena, serialom , mesto tienov, nova skola zo starou skolou vyborne..;;; 😉

ella1
26. aug 2008

mesto tieňov bol náhodou super!som nečakala,že to bude také dobré...
ostatné ako ordinácia,panelák...nemusím....
a tiež zbožňujem všetko staré.od filmov pre pamätníkov(burian..)až po nedávnu dobu...
inak chodieva všeličo v telke,len väčšinou na STV2.teraz napr. ktosi je za dverami.ale to staré.
ja MILUJEM Lasicu 😀 😀
a napr. film Postřižiny...nebol to smonenutý......

erikasadek
26. aug 2008

mne chybaju , strare mensikovske silvestre. nebolo a nebude , lepsich 😉

darina77
26. aug 2008

Ella, tak Lasicu mám rada aj ja. Kvôli nemu pozerávam 7s.r.o. a on má taký inteligentný humor, má taký nadhľad, šarm.

ella1
26. aug 2008

presne.ja kebyže ho stretnem tak mulen poviem,že škoda,že je ženatý a ja vydatá 😀

bilka
26. aug 2008

aj mne je luto ze Michal Docolomansky uz nie je medzi nami, bol to jednoiznacne herec s velkym H. vzdy ho budem mat spojeneho s predstavenim Na skle malovane kde podaval dlhe roky uzasne vykony, s filmom Adela jeste nevecerela, Tisicrocna vcela...a jeho pekny hlas s vecernickom Macko Usko.na tom som vyrastala... velmi ma mrzi ako ho prenasledoval nechutny bulvar do poslednej chvile a nedal mu pokoj ani v poslednych dnoch jeho zivota a uverejnoval jeho snimky z nemocnice, zneuzil jeho tazku chorobu na titulkach len aby si zvysil naklad. 😠 je to hyenizmus najhrubsieho zrna!!! 😒

mam zo starsej generacie rada mnohych hercov, ale vzdy ma niecim mimoriadnym oslovoval Ivan Mistrik, vyzarovala mi z neho taka dobrota a nevinnost v jednom, mal krasne oci. citala som ze bol v zivote dost nestastny, asi to bolo dost silne ked sam ukoncil svoj zivot. ☹

z mladsej generacie sa mi na javisku velmi paci Robo Roth 🙂

erikasadek
26. aug 2008

ved prave tie bulvarne platky, niekedy nam to nechybalo, nepotrebujem vediet, kto co ma , a kto skym, je to ich sukromny zivot!!!!

darina77
26. aug 2008

A je to neetické dávať zábery z nemocnice, nepoviem keby ho odfotili na nejakej spoločenskej akcii, ale nie v nemocnici. Alebo nahá Bohdalová. Niektorí naozaj nemajú úctu voči ničomu a prekračujú všetky hranice.

erikasadek
26. aug 2008

je to o tom , ze prekracuju , hranice , horsie je , ze ludia to chcu vidiet a kupuju!!!

bilka
26. aug 2008

ved to je prave to, ze bulvarni novinari rychlo zistili ze ludska tragedia a nestastie na titulke predava naklad omnoho lepsie nez cokolvek ine. a pokym im to budu ludia kupovat, dovtedy to pre nich bude zaujimavy obchod. 😖 nic im nie je svate... 😠