Mladý slovenskí herci. Aký je váš názor na nich?

oxan
26. aug 2008

ahojte baby akurat som v strasnom soku ze zomrel docko!!!chcela by som sa spytat ake mate nazory na dnesnych mladych hercov?ja som presvedcena ze taki ako bola era docka,machatu,pantika ,a hlavne milky vasaricky a kvietika-moje srdcovky tu nebudu sem s vasimi nazormi sup sup

erikasadek
26. aug 2008

ahoj tak to ma prekvapujes , touto spravou, skoda , bol to vyborny herec. 😢

marse
26. aug 2008

toto som necakala taku to vec, je mi to luto 😢

oxan
autor
26. aug 2008

to hej a hlavne prirodzeny v hrani nie ako ti dnesni-vid panelak umelina az na bozku a jej manzelika hi hi 😀

titkovamiriam
26. aug 2008

urcite mlady dorastu a my budeme spomynat na tych nasich starych 😀 ,ved aj nasi rodicia mali svojich hercov moj otec vsetkych sedem statocnych ci sisi/nepride my na rozum meno tej herecky/.ja som vyrastala na kukurovi milovala som ho snad do 15 rokov a samozrejme kramar,docko a ich generacia no a dnes si rada pozriem aj mladych hercov len skoda ze hraju vacsinou v serialoch ktore su brak ako panelak ci ruzova zahrada.mne normalne chybaju klasicke inscenacie asi som vadna 😅

marse
26. aug 2008

ti dnesni herci to sa ani neda porovnat stou starsou generaciou, oni hrali ludsky ale tito su , teda aspon na mna posobia preafektovane, chcu to zahrat dobre, ale skor mi to pride take nasilu. Ja este zboznujem jozka vajdu. 😵 byva u nas v dedine, 😀 😀

marse
26. aug 2008

titkovamiriam...Romy Schneider 😀

expertka8
26. aug 2008

...musim ucinit verejne priznanie....

...ale pred mojim mangelom ani muk 😉

...ja od puberty MILUJEM Karola Machatu 😅
...zamilovala som sa do tohto typu osobnosti po vzhliadnuti stareho filmu "Dazdnik sv.Petra"...a ucaroval mi jeho hlas...herecke sxopnosti...caro osobnosti...aaaaaaax.... 😵 😀

...vekovy rozdiel medzi nami???....pouhyx 50 rokov 😀

oxan
autor
26. aug 2008

tak ho za mna pobozkaj marsulka 😉 a ti mirus prehod toho kramaravk nam blizsie 😝 by ti dal keby videl co si napisala?!ha ha ze generacia s dockom ten je starsi ha ha ale mas pravdu aj kukura je fajn stare filmy-medena veza cer.vino drevena dedina,orlie pierko,vlcie diery to bolo nieco....

titkovamiriam
26. aug 2008

diiik 😀 no jasne aj vajda je fajn 😀 a este aj Triska-ucitel z obecnej skoly,videla som na hrade ked hral fausta-normalne nenormalny 😝 😝 😝

titkovamiriam
26. aug 2008

juj dufam ze neva ze je cech 😀 ja som este cechoslovacka 😀

oxan
autor
26. aug 2008

jezis expertka to bol filmik revala som ako dazd ja vkuse pri takych revem a ten jeho hlas...skoda ze uz nedabuje ja som myslela ze uz ani nezije...

oxan
autor
26. aug 2008

aha .kdo chce videt idiota nech pride do riditelni. 😲

ukana
26. aug 2008

http://dnes.atlas.sk/slovensko/226549/
☹ ☹ ☹ ☹
Macko Usko ☹ 😢

Ja zboznujem Milku Vasaryovu, taka naozajstna dama, a Kvietik ma bozsky hlas 🙂

titkovamiriam
26. aug 2008

myslim si ze zomrel nedavno tusim nieco po jamnickej-alebo si zasa nieco mylim

expertka8
26. aug 2008

....niekto je blazon do telenoviel....a ja si nenexam ujst ziadnu slovensku "starsiu" klasiku 😉
...Cervene vino som uz videla asi 6x 😅

....joooooj...a stary Tapak...hmmm...xrumkavy 😅 😀

oxan
autor
26. aug 2008

ked sme uz pri cechoch ja by som si rada pozrela na seriali mojho mladi-treti patro.my vsichni skolou povinni.chlapi a chlapci uz konecne viem kto hral mikiho kadlece 😉

ukana
26. aug 2008

a Kronera zbozujem Svako ragan, Kubo 😀

oxan
autor
26. aug 2008

kdo zomrel po jamnickej????nie kvietik???

oxan
autor
26. aug 2008

vidis mne sa zasa nejak nepaci kroner aj ked ho vsetci zboznuju

marse
26. aug 2008

oxan tak serial chlapy a chlapci je moja srdcovka, sice mam len 21 rokov, ale na tomto som vyrastla u nas totizto frcalo vsetko z vojenskeho a policajneho prostredia kedze otec je policajt 😀

expertka8
26. aug 2008

...pamatate...na "Morica Benovskeho"???....v podani Adamovica???..hmmmm... 😅

titkovamiriam
26. aug 2008

kvietik tusim este zije no myslim si ze machata-no akosi to asi uz nestihame ani sledovat. 😲 ,stary kroner super aj zuzka-mlady kroner nic-moc

oxan
autor
26. aug 2008

ale aj tak nechapem ked tito super herci ucia na skolach tychto novych tak ci nevidia a nepocuju ze nevedia hrat mozno to na divadlo staci tam sa treba trocha dorabat ale v telke je to nieco ine

expertka8
26. aug 2008

...ak vam zlyhava pamat ako mne....pomozte si 😀 😀 😀
...staci hodit do vyhladavaca 😉

http://www.osobnosti.sk/index.php?os=zivotopis&...

....Kvietik este zije...este ho nevrazdite 😀

ukana
26. aug 2008

oxan, ja mam aj knizku od neho, moja oblubena 🙂

ex, tak ten Moricko ma nejak nechytil za srdce, ale to je asi jedina vynimka 😉

expertka8
26. aug 2008

...ukana..ked ty nie si na "Morickov" 😅 😀

ukana
26. aug 2008

😀 😀

monkula
26. aug 2008

expi, ja som pracovala s neterou Karola Machatu-Dagmar 😉 😉
Ale aj ja milujem staré filmy, s Burianom ,s Adinou Mandlovou, Lídou Baarovou.... 😵 😵 😵

expertka8
26. aug 2008

...monkula....a nespominala rodinu??? 😅
...joj...aka som vterka....co by som dala za podpisovu kartu s venovanim.... 😅 ..
...uz to vidim...."S laskou expertke" 😀

oxan
autor
26. aug 2008

adamovic bol strasne sexi a hral aj v klasike-mali sme to povinne citanie bola tam anca zmyja ale teraz ma nenapadne nazov-tak tam hral jej brata a takeho motka spal a povedal dobre dobre cely film ha ha