Modlitba pre ženy v požehnanom stave

janinah
4. mar 2007

Milé budúce mamičky,pri hľadaní jednej písomnosti som našla modlitbu, v ktorej matka prosí o pomoc a zdravie v tehotenstve a pri pôrode.Je to oficiálna modlitba k svätému Gerardovi, ktorú som si vypísala z nábož. časopisu. Svätý Gerard Majella (1725 - 1755)- talianský svätec, patrón tehotných žien a detí (vrátane nenarodených).Myslím, že aj takýto príspevok tu môže nájsť svojich adresátov, úprimne želám šťastné tehotenstvo i pôrod a veľa radosti zo zdravých detí.
Modlitba pre matky v požehnanom stave
Otče,viem, že sa o mňa staráš a rozumieš,ako sa cítim.Staral si sa o Máriu, Alžbetu, a teraz ťa ja prosím o tvoju opateru, aby skrze modlitby svätého Gerarda si mi pomohol.
Vždy sa ma zahŕňal svojou láskou. Pomôž mi zahŕňať láskou tento nový život, ktorý denne vo mne rastie.
Prines moje dieťa na svetlo dňa a k vodám spásy.
Závisím od teba, Otče, teraz viac než kedykoľvek.Stoj pri mne blízko v dňoch , ktoré sú predo mnou. V akejkoľvek neistote, úzkosti a pochybnosti,nech ma tvoj Svätý Duch ochladí, občerství a uistí.
Prosím ťa o to skrze Ježiša Krista, tvojho Syna. Amen.

murinka
23. júl 2010

@marcelkatt dakujem 🙂 modlila som sa ju kazdy vecer pred spanim a neskor aj cez den 😉

otulik
23. júl 2010

@zibi..neni cas som myslela na to ze nemate cas robit babo???ja som to tak pochopila...modlim sa som veriaca 😉

zibi
26. júl 2010

@otulik no zle si pochopila..hihi 😀 ale je pravda ze mm je na tyzdnovkach tak je to horise.. 😀 ja sa modlim uz aj tu modlitbu a nosim ten pasik s tym medajlonkom a verim ze by to mohlo vyjst.. 😀

otulik
27. júl 2010

@zibi budem drzat palceky 😉

zibi
27. júl 2010

@otulik dakujem 😉

otulik
28. júl 2010

@zibi neni zac 😉 a napis niekady ci sa vam dari 😉

saranina
1. aug 2010

Ahojte baby, ja sa zas modlim tuto modlitbu:

http://www.grkat.nfo.sk/Texty/modlitby-pred-por...

Prajem Vam vsetkym, pozehnany porod a radost z prezivaneho materstva...

inga76
5. aug 2010

Saranina, ďakujem, za odkaz za modlitbu pred pôrodom. Mám termín v septembri a bábo zatiaľ nie je dobre otočené, takže sa dosť obávam pôrodu. Ale verím, že keď sa odovzdám do Božích rúk všetko dobre dopadne

marcelkatt
7. aug 2010

@saranina pekná modlitba 😉
@inga76 držím palečky, aby všetko dobre dopadlo....

saranina
17. aug 2010

@inga76 : neboj, len ver, modli sa a uvidis, ze sa babo otoci, modli sa modlitbu, velmi pohama hlavne v case porodu... budem na teba mysliet... potom daj vediet, ked sa male otoci... ja rodim zajtra...

zuzkalenka
17. aug 2010

krásna téma modliť sa treba aj počas choroby aj keď sme zdraví proste vždy. Prajem všetkým budúcim mamičkám ľahký pôrod a zdravé detičky držte sa. Všetko len to naj. 😉

beaska
18. aug 2010

@saranina dakujem za modlidbicku , budem sa ju modlit, tiez prajem buducim mamickam aby im panenka Maria pomohla pri porode, a potom vela lasky, stastia, trpezlivosti......... 😅

zuwa
27. sep 2010

http://www.dmc.sk/pasik/

Pásik sv. Dominika nosím odkedy viem ze som tehotna. Po dvoch potratoch. Všetko prebieha v poriadku, modlime sa každy deň. A Veríme🙂 ze všetko bude v poriadku.

silvia.vesela
27. sep 2010

ahojte kocky,
ja som sa pocas celeho tehotenstva modlila k sv. Gerardovi a naozaj sa o mna a nase babatko staral. A modlim sa k nemu stale, je to nas patron. 🙂

mia.k
28. sep 2010

aj ja som sa počas tehotenstva modlila k sv. Gerardovi

apolenka6
11. okt 2010

Pozná niekto neaku peknu vrucnu modlidbu pre ženu ktorá tuži po dietatku? dakujem

domidomi
14. okt 2010

@apolenka6 Nech sa páči: Modlidba za počatie dieťaťa:
Drahý Boh,
máme na rozdávanie veľa lásky a chceli by sme sa o ňu podeliť s dieťaťkom. Žiadame Teba aj anjelov, aby ste nám pomohli s počatím. Prosíme, pošlite do nášho života jednu z vaších najžiarivejších a najšťastnejších duší a umožnite tejto bytosti, aby sa stala naším dieťaťom. Ďakujeme 🙂

PhDr. Doreen Virtue Liečenie s anjelmi

Prajem vám všetkým veľa šťastia a myslite pozitívne!!

apolenka6
14. okt 2010

@domidomi dakujem pekne !myslela som si,že nikto tuto stránku neotvára

veronika89
6. jan 2011

ja som sa modlila od15. augusta 9 Zdravasov 9 dní po sebe a dakovala som Panne Márii za Ježiška a veeelmi to pomohlo,odtiekla mi voda asi o 23.35 bolesti som zacala mat hodinu na to a porodila som3.35 rano,jednoducho krasa...

vodnicka
5. mar 2011

Ahojte mamicky ja som sa modlila len obycajne za seba aj nenarodene babo cele tehu a prosila pana Boha o zachranu svojho babetka lebo som mala hnede vytoky ,potom mi zistili ,stitnu zlazu zvys.funkciu,neskor morfol.plodu u dankovcika ktoru mi robil osobne a dievcatku bolo vydno hypoplasticku nos.kost a po.ale Ja som tomu neverila odmietla som aj amnio a stale som sa modlila az do porodu ktory som mala narychlo necakane v 36 tt doma v spalni .na moj vek 38 rok.som mala najkrajsi a najrychlejsi porod a doma bez stresov.Cely cas a Jak som uz aj citila ,ze budem rodit som sa modlila k panu Bohu aj Panne marii aby stali pri mne aby sa mi nic nestalo ani malej,no hvala Bohu stali a som stastna ,ze to mam za sebou.Je velmi dvolezite verit v Boha a pomaha to 🙂

ankiki
24. jún 2011

@vodnicka Veľmi sa teším, že si tak dobre dopadla. Stal sa Ti naozaj zázrak a máš úplnú pravdu. Je veľmi dôležité veriť v Boha! 😵

ankiki
24. jún 2011

Som veľmi rada, že som objavila toto vlákno, lebo sama momentálne som v očakávaní s prvým bábätkom a potrebujem silnú vzpruhu aj po duchovnej stránke. Ďakujem všetkým za krásne modlitby, presne to som hľadala 😉

vodnicka
24. jún 2011

@ankiki drzim Ti palce a hlavne nespanikar ak vies aku mas polohu plodu ahlavne spravne dychaj anemysli na nic zle z nejakeho pocutiaja Ti drzim palce a napis ako si dopadla 😉 😉 😉

ankiki
29. jún 2011

@vodnicka Ďakujem. Určite napíšem,...som v zahraničí a momentálne bojujem aspoň o jedno vaginálne vyšetrenie, lebo sa tu nepraktizuje 😖 . Zrejme stavím radšej na zdravotnícky prístup v starostlivosti na SR. 😉

vodnicka
30. jún 2011

a preco sa tam take nepraktizuje?Kedy mas termin a kde sa chystas rodit?

victoria
6. júl 2011

Vdaka kocky,
myslim, ze to velmi pomaha a najma v tom, ze sa o to dieta nebojim, odkedy ho kazdy den rano zverujem Bohu 🙂 A deviatnik k sv. Tadeasovi som sa modlila par krat - a STALE som bola vyslisana 🙂

beeruska1
7. júl 2011

nadherna tema, velmi ma to povzbudilo. toto je dolezitejsie nez cokolvek ine - modlit sa a verit 😉

blackswan75
9. aug 2011

Ahojte , ja som sa tiez pred rokmi dostala k modlitbe k sv Marte, pretoze som mala problem otehotniet .. modlila som sa 9 utorkov, a sv Martu proslila o dietatko. Povedala som jej, ze ak to bude dievca dam jej meno Marta, a tak kym som sa domodlila deviatnik po 5 rokoch neuspesneho snazenia som otehotnela.. narodila sa mi v UTOROK co je den sv. Marty, mala Martuska. neviete si predstavit to stastie, potom som sa modlila, o zdravie dietatka ked som cakala druhe dieta. Veronika sa narodila tiez v UTOROK, presne 29 jula, kedy je aj v kalendari meno Marta.
dietatko sa narodilo s pupucnikovym uzlom, lekar zostl po porode v nemom uzase. zivotaschopne zdrave dieta s uzlom je doslovne zazrak, .. toto je moje svedectvo o sile, tejto motlitby, kto sa samozrejme uprimne a vrucne modli.......

beeruska1
10. aug 2011

@blackswan75 to je uzasne... nemam slov. az mi slzy idu do oci od dojatia. gratulujem k dietatkam a zelam vela zdravicka a Bozieho pozehnania 🙂

makmitka33
11. aug 2011

@shidielko Nepochopím, ako niekto môže odmietnúť vlastné dieťa, nepochopím