Modlitba za Adriánka

etuska
1. sep 2008

http://www.topky.sk/cl/10/311547/Stvorrocny-chl...

Chcem vyjadrit uprimnu sustrast celej rodine. 😔

duskaf
2. sep 2008

Nestihla som dnes žiadne správy. Je to strašné, keď zomierajú deti. Pripájam sa k modlitbe.

simka9122008
2. sep 2008

Úprimnú sústrasť celej rodine, musí to byť riadna rana v srdiečku pre tých blízkych.

bashka
2. sep 2008

Ach jaj...vcera sme sa s malou prechadzali a sli sme okolo futbaloveho stadiona kde pristaval ten vrtulnik...a ja ze urcite ako atrakcia pre decka, rozlucka s letom...aj sa tym smerom uberalo vela ludi s detmi...hmmmmmmmmmm... ☹ ☹ ☹

roasha
2. sep 2008

neodsudzujem rodicov,pri detoch su okamihy ked dojde k nestastiu. 😔
my sme mali na oknach namontovanu retiazku,aby sa dalo otvorit len cca 10cm,aby som sa nemusela bat,pokial odbehnem.teraz su nove okna,ale radsej ich vyklopim,neotvorim klasicky.
detska zvedavost je jednoducho taka,zial doplatil maly cloviecik. 😔 😢
rodicom vyjadrujem uprimnu sustrast. 😔

dorotaw
2. sep 2008

Je to hrozne.Ked si predstavim,ze Adrianko bol tv tom veku ako moj Kubko je mi do placu 😢 .Uprimnu sustrast rodine. 😔

mimakro
2. sep 2008

Svokra robí na dispečingu v Nitre, ona tam posielala sanitku aj vrtuľník. V zdravitníctve robí už 30 rokov, dlhé roky robila na ARO, ale keď mi o tom hovorila, nebolo jej všetko jedno. Na zúfalstvo v hlase rodiča sa ťažko zabúda.

mikalove
2. sep 2008

Uprimnú sústrasť rodine ☹

alexandra
2. sep 2008

😔

zuzkafuny
2. sep 2008

Stačí malá nepozornosť... 😢 aj mne je to ľúto...

tanja61
2. sep 2008

neda sa take nestastie ani vyjadrit,pre celu rodinu to musi byt nestastie,preto si musime vazit kazdy okamih s blizkymi...uprimnu sustrast rodine ☹

didusa.risulo
2. sep 2008

je mi velmi luto, co sa stalo, prajem hlboku uprimnu sustrast 😢 😢

maruschka
2. sep 2008

😢 😢 😢 😢 😢 😢 to je strašné a veľmi smutné... 😢

etuska
autor
2. sep 2008

bubba-viem ,ze to zamkli,ale ja som tu nechcela nic o tom pripade vypisovat,len vyjadrit uprimnu sustrast rodine a pribuzným a mozno tym ja trochu poukazat na to,aby sme si vazili v zivote co mame a strazili si svoje deticky,lebo niekedy staci naozaj okamih.....

Dnes cely den premyslam nad tym obrovkym zarmutkom,ktory musia rodicia prezivat a sucitim s nimi ako mnohe maminy tu nafore 😔