Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

slnieckova
9. okt 2008

Paviel je "bohovsky" 😀 ze sa za to matka nehanbi 😀

pacna
9. okt 2008

mimi akurat som dopozerala vlasy supeeeeeer aj strih aj farba, ličenie bohovske fakt si bola superr kočka a teda aj si.
mas super detičky babenky maju nadherne vlasy.

a muž ked zapotil :"aspon vypadla konečne" nemalo chybu upratoval ako divy 😀 😀 😀 😀 😀

horallka
9. okt 2008

aha, mimikyky- už chápem. Ja ju osobne nepoznám, ani v štúdiu som nebola ale úplne mi stačil ten zostrih v televízii, aby som si utvorila o nej názor. Nuž ale povedzme si pravdu mimikyky- vyzerala si tak dobre- že aj ja by som ti - byť na jej mieste- závidela. 😉 Ona ti to možno aj chcela priať- ale závisť je silnejšia. Idem si to ešte raz pozrieť v archíve.

monkula
9. okt 2008

horalka, aj ja som tú ľubkinu kamrátku videla naživo.... a stačila mi púha minúta nato, aby som si ju zaradila.... a ešte som aj ľubke s ospravedlnením povedala, že mi je nesympatická 😅
ale dcérku má zlatučkú.... 😉

ka4
9. okt 2008

slnieckova,nehnevaj sa ale paviela poznám osobne a ani on ani jeho matka sa nemusí hanbiť,ale ty sa môžeš hanbiť ked také píšeš.ty vieš určite že s tvojích detí nebude homo alebo lesba?a čo budeš sa za nich hanbiť?

sisstin
9. okt 2008

ka4: ja nemám nic proti homo ani lesbám...ale tohle už je podle mě spíš poza 😕 ale zas je to umělec...protože mám mezi kamarádama homosexualy..a žádnej přitepleně nemluví a nenosí makeup 😔

monkula
9. okt 2008

rochniak je pre mňa obyčajný pozér... 😉 to, či je homosexuál ma vôôôbec nezaujíma...

horallka
9. okt 2008

ka4,
no ani my nepoznáme Paviela osobne, ale úplne nám stačí, ako sa prezentuje v TV, aké má názory, ako rozpráva. Možno je vo vnútri dobrý človek, to vedia len tí, ktorí ho poznajú ale keď raz na mňa pôsobí nesympaticky a nereže mi - darmo- nepomôžem si. a na margo toho názoru slniečkovej o hanbení-pravdu povediac-ja mať takého syna-tiež sa hanbím.

slnieckova
9. okt 2008

ka4 sexualna orientacia Paviela je mi ukradnuta 😉 pre mna za mna nech je aj bi... ja reagujem na to, ako sa spraval k mimikyky v Modrom z neba. Trapna fiflena by som ho nazvala 😉 A obdivujem mimikyky, ze tie jeho trapne poznamky brali s kamaratkou tak s humorom 😀

horallka
9. okt 2008

Monkula - aj ty si bola v hľadisku? Vy sa s mimikyky poznáte osobne?
Čo radšej teba nezobrala na tú kozmetiku? 🙂 Nieže by ti to bolo treba 😀 .....
Presne- Rochnyak mi pripadá ako pózer- všade sa otrčí- pozrite sa tu som a som taký aký som. Však ani ja nechodím vytŕčajúc sa, lebo som taká aká som. 🙂

slnieckova
9. okt 2008

horallka tak predsa sa v niecom zhodneme 😀 😝

ka4
9. okt 2008

horalka žiadna mama by sa za deti hanbiť nemala a paviel nikomu neublížil.a to len ta to by sa mala jeho mama hanbiť že je teplí.noa a aj tvoje mdeti môžu mať inú orientáciu ako by si ty chcela a budeš sa za nich hanbť a kéd niekoho nepoznáš tak prečo o nom tak rozprávaš.ja zase by som sa za seba habila,keby som posudzovala,ked nepoznám,ako vystupuje to je zas jeho vec.mna len zarazilo to že jeho mama sa za neho nehanbí

sisstin
9. okt 2008

ka4: tady vůbec nejde o orientaci, viz.výše 😉

horallka
9. okt 2008

mimikyky zvládla komunikáciu s rochnyakom bravúrne - ani neurážala, ani sa nevysmievala- jej reakcie boli na úrovni, takže jednoznačne mala od Paviela navrch.

horallka
9. okt 2008

ka4- ale ja by som sa hanbila. Hovorím teraz o sebe- nevylučujem, že aj môj syn môže byť taký a keby bol- hanbila by som sa a mrzelo by ma to. O jeho orientácii som nenapísala ani mäkké f- mne sa len nepáči ako vystupuje- pre mňa za mňa môže byť aj zoofil- NEPÁČI sa mi a je mi nesympatický. K4, tak nám prosím nevkladaj do úst- že útočíme na jeho orientáciu- ani jedna z nás to tu nenapísala.Píšeme o sympatiách a o tom, ako na nás pôsobí.Nič viac.

horallka
9. okt 2008

slniečkova-
jaj, len aby sme to nezakrikli. 😀

slnieckova
9. okt 2008

horallka neboj, snazim sa 😀

ka4
9. okt 2008

sorry ked ste to nemysleli na orientáciu ale tak my to pripadalo,sorry

horallka
9. okt 2008

Nakoniec budeme ešte kamošky 😀

horallka
9. okt 2008

Monkula a ty si kde so svojimi trefnými názormi a postrehmi?Varíš hrachovicu? 😀

slnieckova
9. okt 2008

ka4: v pohode, len niekedy treba radsej viackrat precitat, skusit pochopit 😉 ako hned utocit.
horallka: a co ty vies? Nic nie je nemozne 😀

horallka
9. okt 2008

ka4, do jeho orientácie ma nič nie je- mne sa jednoducho len nepáči a nepáčil sa mi ani komunikoval s mimikyky. Ja som ani nevedela, či je teplý, či aký, raz kdesi spomínal, že čakal s nejakou babou dieťa, či čo- ale to je jedno. Proste aj keby bol čistý hetero a takto vystupoval- tak by som si ho neobľúbila.

horallka
9. okt 2008

Presne tak
a nie je nemožné, že aj z môjho syna sa vykľuje nejaké čudo- ktohovie.Ale veľmi by som si priala, aby bol normálny,založil si rodinu a darilo sa mu. Aby čestne pracoval a mal charakter...joj, to som už asi odbočila..... 🙂
Ináč Modré z neba je fakt super relácia, chytilo ma to, rada to pozerám, som si nemyslela na začiatku že až tak. Niektoré príbehy sú také dojímavé, že sa nevyhnem ani nejakej tej slzičke v oku.

slnieckova
9. okt 2008

nejakej tej slzicke? 😀 ja niekedy placem ako potok 😔

horallka
9. okt 2008

No veď- tak som si to myslela- ale hneď som sa tu nechcela prezentovať ako sentimentálna pubiška, čo nemá nič na práci. 😀
Napr. sa mi páčil aj ten posledný príbeh s Polnišovou a Tomášom- to bolo také milé- aj od nej a on bol podarený, ako ju napodobnil. Alebo ako tomu chúďatku chlapčekovi, čo žil sám s mamou, prerobili celú izbičku aj kuchyňu. A koľko je ešte takých.Tak to ma vždy dojme.

minkak
9. okt 2008

veru ano aj ja som si vcera zase poplakala,pacil sa mi aj ten prvy pribeh 🙂 pekne od tych deti ,ze myslia na rodicov 😉
a aj ten posledny ,ten tomas bol fakt super 😉 som sa smiala-islo im to 😉

sisstin
9. okt 2008

holky, já viděla jenom první díl celej..a mně právě vadí, že je to až na efekt dojemné 😕

horallka
9. okt 2008

sisstin-
a čo konkrétne ti na tom vadí? Myslíš, že je to až moc?Ja som niekedy taká precitlivená, že sa rozrevem aj na hovadine.

sisstin
9. okt 2008

horall: no přijde mi to takový umělý 😕 , třeba jak mimikyky psala, že ten bordel doma byl udělanej, aby měli co natáčet 😕 já takovýhle relace moc nemusim 😕 třeba Pošta pro tebe a tak 😅 ale na Modré jsem se chtěla dívat kvůli Vilovi, kterýho miluju 🙂 ale nák mě to fakt nechytlo, takže radši koukám na Primu na Soukromé pasti 😉

slnieckova
9. okt 2008

alebo mimikyky takto maskuje to, ze tam fakt mali bordel 😀 🤐 kecam 😉 😅