Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

monkula
9. okt 2008

lebo by z neho opadal malta, keby s prudšie pohol... 😎

marse
9. okt 2008

mimi sme zenske a musime drzat spolu 😉 a kedze sme si uz coto svoje prezili tak mame na veci troska iny nazor, ale ja hovorim ze vsetko zle ma nejaky vyznam, ktory zistime az neskor...mne to vsetko zle panbozko vynahradza na mojich krasny a hlavne klop klop zdravych babulkach 😉

Zienky idem von s deturencami, drzte sa neskor sa ozvem pa 🙂 😵

marse
9. okt 2008

moj muzik ked vidi v telke rochniaka tak sa mu jezia chlpy este aj na zadku 😀 😀

slnieckova
9. okt 2008

marse 😀 😀

monkula
9. okt 2008

a ja keĎ som povedala ,že Ľubku obliekal Rochniak (keďže sa tiež poznajú), tak nevedela a nevedel, ktorý to je, tak som mu povedala ,že taký nagelovaný na makeupovaný ,ta ksa mu hneď rozsvietilo... 😀

bejbypd
9. okt 2008

ja si len myslim ze existuju ludia ktori musia za kazdu cenu vyryvat a obranovat sa vlastnym nazorom 😉 mimikyky si obdivuhodna zena 😉 tot moj vlastny nazor

mimikyky
9. okt 2008

bejbypd
´dakujem 😉 🙂 🙂

marse
9. okt 2008

mimikyky aj moja sestra to pozerala a povedala ze tvoj syn je straaaaaaaaaaaaaasny fesak a ked pocula ze ta poznam z MK tak sa isla zblaznit 😀

marse
9. okt 2008

len pre info moja segra ma 15 😉

lenka0005
9. okt 2008

mojej dcére sa páčil majky,že je strašne zlatý 😉

polarka
9. okt 2008

Ahojte 😀 😉 😉 ,
no vidim mimikyky - ze synov Ti uz rozobrali do predu na 20rokov za zatov 😀 😉 ,
co keby si k nam poslala tvoje sikulky princeznicky - mala sa ich vilovym vlaskom,sikovnym ruckam pri upratovani,
a baletnym spickam a trenovaniu choreografii urcite potesi...a rovno i pribal seba,nech ma vzdy rozveselis!
Vdaka!
Ste uzasna rodinka,budte vsetci zdravi,opätovne milovani a spokojni!papa 😉

radoslava
9. okt 2008

😀 😀 😀 slniečkova tazko povedat ake farby ti idu k pleti ked nedaš foto.
Uz tu na MK bolo vela rypačiek čo ani ksychtik neukazali.
Ale to je na tebe ,uražanie sa tu na MK nenosi.
Ale ty tomu hovoriš svoj nazor 😝

monkula
9. okt 2008

radka ,presneee, také milujem čo tu prezentujú svoje názory a schovávajú sa za anonymnú fotku... tomu hovorím, mať svoj názor.... 😝

radoslava
9. okt 2008

Mon presne tak 😉

veronika13
autor
9. okt 2008

ahojte, tak konečne to je v archíve, práve to pozerám, teraz odchádzaš na kozmetiku 😀 musím povedať syna by som brala za frajera, keby som bola mladšia 😀 fešáčisko

horallka
9. okt 2008

ani ja som tu donedávna nemala fotku a "rýpala" som. Ale už mám svoju "tvár". 😀 Ale teraz vážne- bez ohľadu na všetky názory dozadu- ja ti mimikyky fandím a máš moje sympatie. Si obdivuhodná a silná žena-

veronika13
autor
9. okt 2008

vlásky sa mi páčia ako ti spravili, ale naozaj ten mini rozhovor o tých rozvodoch tam nemuseli dávať 😝

veronika13
autor
9. okt 2008

Rochniak ...

horallka
9. okt 2008

a čo s ním?

veronika13
autor
9. okt 2008

ale u mňa sa zachránil, že dal šaty aj tej kamoške 🙂

horallka
9. okt 2008

ó, aké šľachetné gesto 😎

horallka
9. okt 2008

od neho myslím- však to nešlo z jeho vrecka

veronika13
autor
9. okt 2008

nešlo, to je jasné, ale nemusel to spraviť, napr. ani ju neučesali s tom kaderníctve a to už bolo najmenej nie?

veronika13
autor
9. okt 2008

ale malý bol úžasný,keď si prišla s tým bágrom 😀 nespustil z neho oči 😀

horallka
9. okt 2008

ja som miestami mala pocit, že tá kamoška by potrebovala úpravu vizáže viac ako mimikyky - nič v zlom 😅

monkula
9. okt 2008

horalak ,tá by potrebovala halvne transplantáciu mozgu 😅 😅 😅 🤐 🤐

a ozaj ,volaal so mmame, že čo povie na ľubku, a ona ,že noo, faaajn, ale átá jej kamarátka, bola hrozná... 😀
Ľubka a moja sestra sa krvpotne hádala, že Majo je Denisov otec, že sa strašne podobajú.... 😀 😀

veronika13
autor
9. okt 2008

už som dopozerala, supeeer ste boli, krásna rodinka, všetko dobre vam prajem. Aaaaaaaaaaa budúci týžden idem ku kaderníčke 😵

mimikyky
9. okt 2008

marse
Denis sa pýta či je blondína, a že môže poslať icq 😉

polarka,
anjelik 😉 🙂

radka, monkula,horalka
ďakujééééééééééééém 🙂
mon, 😀 😀 😀 😀 😀 dobrééé 🙂

veronika
hold báger je báger, čo tam po mamine 😀

veronika13
autor
9. okt 2008

a ešte som zabudla napísať, že si kočka a chcela by som vyzerať po 4 deťoch ako ty 🙂

monkula
9. okt 2008

mimi a ešte má tú priateľku ,čo sme ich spolu videli? 😀
a prečo blondýnka? veď tá bola čierna... 😀