Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

womenne
23. okt 2008

to sa da ja v tejto teme pohadat a uražat? 🙄 ja som sa včera zabudla pozerat ☹

bubba
23. okt 2008

womenne dufam ze som nenapisala nieco urtazajuce?ci naco reagujes?

minkak
23. okt 2008

womenne tiez nechapem,co sa tu dialo?
bibula tak vcera uz bol taky snik aky by mohol mat tvoj mangelik--ty si to snad vedela co bude 😕 😅
ale sa mi to pacilo aj ja som si zase poplakala
bubba,mne sa pacilo co ta pani na zaverr dostala -ten budik nemal chybu 😅

minkak
23. okt 2008

bubba pozri str.24a 25!!! 😕

minkak
23. okt 2008

a vlastne aj 23 a tam su aj tvoje prispevky 😕 tak co to tu bolo? 😕

womenne
23. okt 2008

nie na tie vymazane prispevky neboj 😀

bubba
23. okt 2008

jaj?to si tu vybavovali ucty slecny a panie co nevyberali slovnik...skoda reci a neradno sa k tomu vracat.uplne zbytocne 😝 ale musim povedat ze ja som s tym nemala nic spolocne bola som zatiahnuta do toho dakosi dufam ze nechtiac od jednej co nepochopila ocom pisem,i ked to bolo evidentne 😝 😝 proste PMS 😀

womenne
23. okt 2008

jasne chaPEM 😉 rada pozerm tu relaciu vždy si poplačem od dojatia 😵 velmi sa mi pačila ta suseda čo vysnivala novu kuchynu pre mamičku so synom

minkak
23. okt 2008

jasne bubba nuz co uz aj take sa tu najdu 😖 "proste PMS" 😀 😀 😀
womenne hej tie susedky tie boli super 🙂

matullienka
27. okt 2008

uz sa tesim teraz na modre z neba

mimikyky
27. okt 2008

matullienka--- som zvedavá,ako ohodnotia na fóre isté dámy jeden z príspevkov 😉

matullienka
27. okt 2008

no sak neboj sa dockame

mamartinka
29. okt 2008

no baby viete co dnes bude v tejto relacii?viem o jednom.priatel da svojej priatelke zvecsit prsia.ze si to zelala tak on napisal do modreho z neba.. 😕

mimikyky
29. okt 2008

no, veď to je práve to, na čo čakám, ako to ohodnotia keď mňa skoro ukameňovali 😀

bibula
29. okt 2008

no trapas....
mimikyky,mne si sa pacila,preco by aj zena s detmi nemohla byt upravena? mas recht,teda aj tvoj syn....a taktiez nemusis byt na to postihnuta aby si sa mohla "mihnut" v tej relacii....
som ta opisovala mame,ta to nepozerala- ako ti povedal ten " mimozemstan" ze ci si z marsu,ked si si obuvak opacne pchala 😀 😉

lucaska
29. okt 2008

ahojte, prosim vas o com bol ten druhy sen, nestihala som kuk, videla som len koniec a som tomu nepochopila????????dakujem

bibula
29. okt 2008

ze ma ona traumu z malych prs...neciti sa ako zena a ma depky 😒

mimikyky
29. okt 2008

bibula, dík, si zlatá 😉
v nedeľu som bola v tej predajni kde vtedy s Pavielom, a pamätali si ma, tááák ma obskakovali 😀 a povedali,že na tom obuváku bola daná naopak tá somarina aby pípal,keď ho budú kradnúť,tak preto 😀 😀 😀

simka9122008
29. okt 2008

Chudáčik ten malý, bože aký krutý osud má a ten jeho otec ich teraz nechá keď by ho malý najviac potreboval, to nechápem. 😠 😠 😠

bubba
29. okt 2008

co je tomu malemu?ja som akurat ukladala malu

mimikyky
29. okt 2008

potrebuje nové srdiečko

tomaslavka3
29. okt 2008

potrebuje transplantaciu srdiecka od dietata.

bubba
29. okt 2008

preboha,ja som dufala,ze to bude aspon oblicka ☹ ☹ ☹ chuda aky je zlaty
mimi ty si bola fajn v tvojom "pribehu"dnes to bolo vsetko na jedno kopyto....cigani boli super,ale to okolo toho to bolo take divadielko ☹ ☹ joj no a chuda ten chlapcek teraz,neviem si ani predstavit ten strach s akym kazde rano vstava jeho matka ☹ ☹ to sa ani neda predstavit

bubba
29. okt 2008

ja byt na vilovom mieste ja by som tu relaciu nedokazala moderovat....klobuk dole nech je aky chce a nech sa o nom nahovorilo co to....fakt je to silna osobnost ja by som to nedokazala robit

mimikyky
29. okt 2008

bubba,dík 😉

je to smutné, ja som si pred rokom na Vianoce len na skúšku našťastie!!! vyskúšala info,že Denis má nádor v kolene, boli to hrozné dni čkať na výsledky, fakt ..............ale toto, to musí byť pre tú maminu straašne ťažké

simka9122008
29. okt 2008

Ahoj Tomaslávka3 ako sa vám darí a ako to zvládaš z deťúrencami?, prajem vám veľa zdravíčka a obdivujem ťa ako to zvládaš. 😉

bubba
29. okt 2008

inac teraz to vyzera tak blbo ked som napisala ze som dufala ze to bude oblicka,uz ked som totitzo pisala prispevok tak som pocula ako mamina daco hovorila ale nezachytila som co.tak preto ospravedlnujem sa..

pri takychto veciach si clovek uvedomuje ze ak ma zdrave dieta ma viac ako ten co ma na konte miliony 😉 vsetko bude tak ako ma byt...je tazke v takejto situacii dopriat tomu chlapcovi ine srdce....to by bolo asi to iste,zivot za zivot.takze ja ani neviem co by som im zapriala.asi len tolko,nech ich boh ochranuje a mamina ak to cita.....si silna zena,drzim ti palce aby vsetko dopadlo najlepsie ako sa da 🙂

valeri
29. okt 2008

ahojte zas som si poplakala zatim chlapčekom baby neviete adresu na modre zneba prosim 🙂

valeri
29. okt 2008

prosim vaz napište mi adresu do modreho z neba moj znami tam chce napisat svoj sen 🙂 🙂 🙂

blumchen
30. okt 2008

valeri ved si to najdi na markiza.sk

Chcem sa opytat - ta Eva, co vysnivala sen tej blondine s ciganskymi diablami - nezdala sa vam odniekial povedoma???? Neviem si spomenut odkial ju poznam.... bola uz v nejakej relacii na markize, alebo je to nejaka nasa konickarka....?????