Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

ankam
30. okt 2008

jaaaaaaaj baby ja som si tiez vcera poplakala pri tom chlapcekovi 😢
A tiez obdivujem Vila-bolo vidiet ze aj jemu to nieje jedno ☹

ankam
30. okt 2008

ta eva bola v zamene manzeliek 😉 😉 😉
a co poviete na tu s tymi prsiami?manzel vravel ze je to trapne-ale ja by som sa vedela vcitit do jej koze......Ale oproti tomu srdiecku to aj bolo trapne

mirka_mt
30. okt 2008

Anka, aj ja som spoznala Evu 😉 Čakala som, že si zaspievajú s Romami z tej rodiny, kde bola vtedy na výmene.

ankam
30. okt 2008

hi to hej-ale ja by som chcela vediet ako dopadla v tej vymene-lebo vraj povedala ze sa rozvedie-takeho trulka mala za manzela nie?

blumchen
30. okt 2008

Jaaaaaj, dakujem vam, takze ju poznam zo zameny manzeliek 🙂 !

mirka_mt
30. okt 2008

No, aj to mohli medzi rečou spomenúť 🙂

leva
30. okt 2008

Bolo to trapne urcite oproti tomu ake sny sa tam plnia,no ona sama priznala a vedela ako to ludia zoberu,ale taktiez ju viem pochopit,ked si to tak strasne zelala.

ankam
30. okt 2008

ja ju chapem-------lebo aj ja ceeeeeeeeeeeeem-ale nie takymto sposobom 😀
tusim tu prebehujeme z jednej do druhej temy-zavislacky 😀 😀

blumchen
30. okt 2008

ja som toho nazoru, ze v tej relacii nemozu byt len postihnuti ludia, ktorym plnia sny, ze aj to s tymi prsiami bol proste pre tu zenu sen, tak jej ho splnili. Aj jedna nasa konickarka mala sen ist na kozmetiku, tak jej to splnili. Nie su to take silne sny, ako pri chorych ludoch, ale musia to trochu odlahcit.....

leva
30. okt 2008

myslim trapne kvoli tomu ze to je troska int.vec.

ankam
30. okt 2008

ano jasne ved keby boli vsetky take silne ako s tym srdieckom-tak asi by som aj ja potrebovala srdiecko 😀

leva
30. okt 2008

Hej,mimi,bola perfektna,ma uplne suprovu rodinku 🙂

ukana
30. okt 2008

mne to bolo trapne, ze ked vkrocila do studia, vsetci sa jej divali na kozy, ake ich ma velke 😅 Ja by som si taku vec nedala spravit takto verejne, tiez je to podla mna dost intimna vec 😔

blumchen
30. okt 2008

nemala inu moznost asi - ved nemaju peniaze hovorili. A toto bola ich nadej, tak to vyuzili, a bolo im jedno , ze je to prilis intimne.

blumchen
30. okt 2008

Pri tom chlapcekovi s tym srdieckom som plakala aj ja. ☹

leva
30. okt 2008

ved ano,je to kazdeho vec,tak ako ma kazdy svoj nazor,no ja by som to tiez neriesila takto verejne.ale nech sa ma dobre,hlavne ze je ona spokojna,ze?

bibula
30. okt 2008

k tym prsiam-no v podsate,ked mala z toho az traumy a depky,lepsie si dat spravit....zdalo sa mi to cudne,ale ked ju ukazali taku hanblivu,co by najradsej vliezla do mysej diery,nech ma a nech sa jej dari.a hlavne nech to nikdy neilutuje 🙂

ankam
30. okt 2008

baby a to je pravda ze po 5rokoch musi vymenit?potom jej to kto zaplati.............

ankam
30. okt 2008

ved o tom to je ze sa plnia ludom sny nie?tak kazdy ho ma iny 😉

blumchen
30. okt 2008

my sme fakt zavislacky, skaceme z jednej temy do druhej 😀 ale moja srdcovka je práve modre z neba a to druhe 😀

ankam
30. okt 2008

blumchenm ja len preto zijem........... 😀 😀 😀

blumchen
30. okt 2008

ved aj ja 😀 😀 😀

monkula
30. okt 2008

ja so mvčera nepozerala ,čo vysnívali tej žene ,čo jej zomrel otec?

matullienka
30. okt 2008

ankam: myslis ze sa to musi kazdych 5 rokkov menit?

minkak
30. okt 2008

fiiiha monkula ,nove foto-super 😉 ina kocka 😵 ta zena spievala s ciganskymi diablami v studiu 😉

monkula
30. okt 2008

Vďaka Mirka... 😵

matullienka
30. okt 2008

monkula: pripajam sa sekne ti to 🙂

monkula
30. okt 2008

vďaka aj Tebe matullienka... 😵 😵 😵

minkak
30. okt 2008

monika nemas za co 😉 tak mas aj novy uces?fakt Ti to pristane 😵
mne sa tiez pustili tradicne slzicky pri tom chlapcovi-drzim im palce,nech sa im to skoro podari a nech uz je vsetko v poriadku 😵

matullienka
30. okt 2008

monkula: aj druhykrat ale naozaj pri dvoch malych detoch by som aj ja chcela takto vyzerat 😀