Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

sajaa
11. dec 2008

je to super

jarula25
12. dec 2008

mne sa velmi pacil prvy pribeh...teda tu matku obdivujem sama s 5 detmi !!!!a v jednoizbovom byte..teda sklanam jej poklonu,neviem ci by som to ja zvladla ....je uzasnaaaa..a peter???no ten bol dobry aj bailande a fakt vidno ze ma vztah k tomu co robi...

vinka
14. dec 2008

No videla som ukážku na stredajšie modré z neba.Som normálne už do predu pobúrená.Bude tam bezdomovkina z Popradu a zariadia im unimobunku v ktorej žijú.Keby som ich z videnia nepoznala je mi to jedno.Ale piju kde sa dá.Ked kupuje mlieko v potravinách na pivo nezabudne a cigaretu obaja furt v papuli.Ved aj ten nábytok prepijú.No vidno,že Vilo si nič nezistuje. 😠

bubba
14. dec 2008

hmmmmmmmmmmmmm tak to by som bola poburena aj ja keby tam vyberu dakoho kto si to vobec nezasluzi 😠

vinka
14. dec 2008

Ono to dieta zato nemôže.Ale keby sa sami posnažili tak by aj bolo.Ved minule boli na markíze v správach a povedala tam,že robí.A furt sa túlajú po meste z cigaretou.Neviem ako on môže robit.To ani riaditel nemá takú pracovnú dobu.A ked vidím ako v lete popíjajú na lavičkách a detsko pri nich ide ma šlak trafit. 😠

bubba
14. dec 2008

tak sa zaregistruj na markize na forum a napis to tam mozno si budu nabuduce viac preverovat urcite to tam dakto cita z kompetentnych...inac je to fakt skoda,mohli dat sancu niekomu kto o to aj stoji a nie klamarovi 😖

vinka
14. dec 2008

Bubba oni isto stoja o to aby dostali niečo.Prečo nie.Len mi je lúto,že čo môžu prepijú a markíza im izbu zariaduje.A do roboty nič načo.Už som uvažovala,že zareagujem nato na markíze.Ale čo z toho ked to budú ignorovat.No ako to budú riešit už po funuse.

bubba
14. dec 2008

alebo im za trest najdu robotu 😀 😀 😀

bubba
18. dec 2008

no,baby co hovorite????celkom to uslo aj ked ine casti sa mi pacili ovela viac....no a ti bezdomovci,vinka asi si mala pravdu,ved ten chlap kaslal jak stary tuberak a furt bol nalozeny v liehu najskor som si myslela zo zaciatku,ze on ma uz taky prepity mozocek ze nevie suvislu vetu vytlacit...a ze nepije,ale veru hend som to zamietla,pije furt sa mu oci leskli...nepacilo sa mi ze ked sa opytali toho chlapa ze naco setria on ze"slubil som si ze si kupim maly byt...."take sebecke vystupovanie..a aj ona mala take furt len o sebe rozpravala..ale inac maly bol pekne cistucky a vyzeral byt celkom pohodove dietatko(aj napriek tomu ze ho nosila ako vrece zemakov 😀 😀 😀 )
podla mna teraz ked im dali ten byt,tak padnu pre nich vsetky ciele,schytia peniaze co nasporili a vsetko prepiju 😖 😖 joj ja len dufam ze sa mozem mylit 😕

ankam
18. dec 2008

vinka tak to ma mrzi ze pravda je ina
by som chcela vidiet ten byt o par mesiacov ci rokov..........a nespominali nieco ze si dokazali nasetrit 60 000sk?ci to uz v inom pribehu bolo?
a ta co bola za jedna co im to vysnivala???

ivulik007
18. dec 2008

podľa mna to ohľadom tých bezdomovcov a pitia nie je až tak celkom pravda. ten chlap mi pripadal, že si síce občas dožičí, ale neviem, neviem... aj tak je obdivuhodné, že sa dokázali vyhrabať z takej kaše. to sa podarí len hŕstke bezdomovcov. a bolo vidno, že o malého sa starajú. ten je naozaj zlatý.
podľa mňa, keby bola pravda, čo tu vinka napísala, asi by im to tá pani nevysnívala, keby vedela, čo sú zač. a ona mi pripadala celkom seriózna. a takisto nesúhlasím s tvrdením, že tá bezdomovkyňa vystupovala sebecky. veď stále spomínala deti, aby sa mali lepšie, aby nedopadla ako ona atď.
toť môj názor.

bubba
18. dec 2008

ivulik no casto spominala deti jasne nemala ssa o co ine opriet pri vilovych blbych otazkach ze na co je v zivote pysna a podobne...podla mna o tie deti ani nezakopne.preco nehovorila o tom ze kedy ich boli pozriet ako sa sznazili koli detom si zabezpecit byvanie a pod(nie oni ked hovorili o byvani tak hovorili kazdy z nich iba "ja"a "moj sen")...zvlastne je ze ine deti tak rychlo nedostanu pestunov alebo adoptivnych rodicov..neviem bolo tam viac veci co ma navadzali k tomu mysliet si to..
ten chlap bol naliaty stale viem to na sto percent.ved mu stale hral alkohol v ociach stale mal oci leskle ako reflektory...
skoda ze my tu sa uz asi nikdy nedozvieme ako to vsetko s nimi dopadne.ach ako rada by som povedala ze som sa mylila....

vinka
19. dec 2008

Ivulik007 ja neviem kto je tá pani.Ale tých dvoch velmi dobré poznám.Dokonca s nou som aj chodila do poradne.Máme rovnako velké deti.Vieš nepohoršovala by som sa keby som ich nevydela opakovane nakupovat v potravinách 1 liter mlieka a 3 piva k tomu.A ked v správach boli tak tvrdila,že sa na ulici spoznali.Ani to nieje pravda.Lebo s ním má deti ktoré má v decáku.Oni mali byt pre palenku prišli onho.Pretože neplatili nájom a vystahovali ich.A v lete bežne ich vidím s ostatnými bezdomovcami na lavičke popíjat čučo.A tých 60.000 si myslím,že to dostali za učinkovanie v správach na markíze.Ved za predaj Nota Bene neexistuje ušetrit 60.000.A platia 4500 nájom v unimobunke.Ona má materskú.Tak z čoho to ušetrili. 😕

bubba
19. dec 2008

vinka on zevraj kazdy den chodi do prace

majcik
19. dec 2008

Bubba - to povedal ... ale videli sme ho predavat Nota Bene - zeby to povazoval za "chodenie do prace"?

leva
19. dec 2008

Ja som si to pozrela az teraz,no poviem vam ze mi ich bolo luto a dost,strasne im drzim palce aby im to vydrzalo aby bolo stastny a zdravie nech im sluzi.Ano praca je aj predavanie nota bene,ved od rana do vecera stoji a predava noviny,takze aj toto je praca.Teta v stanku sedi v teple,no oni,bezdomovci musia takto.

ivulik007
20. dec 2008

Ja takisto, podobne ako leva, považujem za prácu predávanie Nota bene. Vieme všetci veľmi dobre, že dnes je veľmi ťažké sa zamestnať a obzvlášť ťažké to má človek s minulosťnou bezdomovca. Ja ich osobe nepoznám. Viem len toľko, čo so o nich videla v telke. Posudzujem len na záklate toho. Mali pekné dieťa a bolo vidno, že sa oň aj starajú.

bubba
20. dec 2008

baby a ako moze NE bezdomovec predavat nota bene mi nejde do hlavicky 😅 😅 😅

leva
20. dec 2008

Ano v podstate uz nieje bezdomovec,no ale nejeden bezdomovec ma strechu nad hlavou ako ubytovna,prave pre bezdomovcov,vieme ako vyzeraju a preto si tazko niaku inu pracu najdu,preto je pekne,ze aj ked ma strechu nad hlavou mu umoznia nadalej predavat tento casopis a tak si zarobit,bo nechcem vediet keby mu to zatrhli len kvoli streche nad hlavou a bol by bez penazi,si myslim ze skor by sa vratil na dno,kedze stou pracou to je aj pre byvajuceho,starajuceho a normalne zijuceho cloveka tazke.

ivulik007
20. dec 2008

súhlasím s levou. a ešte raz sa vraciam k tomu, čo som napísala už vyššie - keby boli takí, ako sa tu píše, pochybujem, že by im to tá pani vysnívala /naozaj pôsobila seriózne - aspoň na mňa/. Myslím, že keby vedela čo sú zač, že pijú a pod. tak mi sa na nich vykašlala. Nie? To je môj názor.

vinka
20. dec 2008

Ono tá pani s nimy všade nechodí.A oni sa nemusia vratit ožratý jak telce.Ja som tiež napísala to čo vidím.Ved chodí občas do tých istých potravín.A čo by som z toho mala keby som tárala.Mne je to jedno.Ja s nimi nežijem ani z ních.Len o prvé deti sa nevedeli postarat aj byt mali.A tiež tvrdil,že pracuje vo firme zo súčiastkami myslel tým továren niektorú a každý den sú v meste.Tak ako pracuje v továrni.On len Nota Bene predáva.Mne je jedno kto sa ako živí.Ale nepoviem v správach,že robím vo firme.

vinka
20. dec 2008

A aj ku primátorovy.On im tiež byt slúbil len na kamere.Ale ked išlo bailando tak to tiež slúbil tým chlapcom z decáku a nedostali nič.A v tom čase kamarátka potrebovala byt.Bola tehotná,zamestnaná a ona ho chcela dočasne kým si nevybavý hypotéku.Lebo ju tehotnú opustil priatel a musela si vyriešit bytovú otázku kedže bývala v jeho byte.A primátorové sekretárky ju poslali tam kde sú neprispôsobivý občania.Aj oni dvaja tam bývajú.A byt bol jeden volný len pán primátor si ho držal pre niekoho známeho.Tak to prideluje byty.A tak byt nedostanú aj oni.

ivulik007
20. dec 2008

hm, ak má primátor takýto prístup, tak ďakujem pekne ...

bubba
20. dec 2008

no inak fakt aku reklamu si robi pan primator a reci ako koza bobkov ☹

vinka
20. dec 2008

A teraz ma napadlo ona sa ani náhodou nezmienila,že by si tie prvé 3 deti vzala naspät.Ved jej slúbili byt.(ona nevie,že ho nedostane)Tak má možnost sa starat aj o tie prvé.Ved to sú ich deti oboch.Tak toto sú zodpovedný rodičia.Dostali sa na dno to je ok.Deti im vzali samozrejme ale snažím sa tak konat,že ich dostanem nadspät.A mne sa zdá,že sú na adopcii.Nikdy matke nedajú deti na adopciu ked to ona sama nepodpíše.Tak ona musela podpísat adopciu.A takto vyzerá vzorná matka.Stará sa iba o to posledné a prvé deti nech sa majú ako chcú.

bubba
20. dec 2008

vinka no to mas pravdu s tou adopciou ze to museli podpisat----ale vies co???tym detom tam bude urcite lepsie takze som aj rada ze su kde su 😉 a to som si aj ja vsimla ze o moc o tych detoch sice stale hovorila ale zeby ich cchcela naspat veru ani raz...aj tak by to neuzivili

ivulik007
20. dec 2008

vinka - zasadila si mi chrobáka do hlavy. neviem, čo si mám o tom teraz myslieť. bodaj by si nemala pravdu..

vinka
20. dec 2008

Vieš mne je to jedno.Len ma zaráža ako všetko môže byt vymodelované ako sú zodpovedný a prečo nechce aj prvé deti ked ich tak lúbi.A chce ich len raz vidiet a dost. ☹ Jasné,že im bude dobre tam kde sú.(alebo im to prajem)A keby som ich nevidela v meste vysedávat na lavičkách a uchlipkávat z jablčného vína tak im ešte aj ja pomôžem.Ja osobne som už nie raz pomohla ludom ktorý to fakt potrebovali.Bolo obdobie kedy deduško žobral na námestí.Mal asi 80 rokov.žobral 2 krát do mesiaca.Ked som denne 2 krát prešla okolo neho 2 krát som mu dala 50 sk aj jedlo som mu zaplatila zaplatila.Ale bolo vidiet,že deduško je fakt vdačný aj za minerálku.

bubba
20. dec 2008

vinka nie ze chce ich raz vidiet,chce,aby raz videli jej novu,preobenu izbu ak sa spravne pamatam 😝
PS:mozu prist aj so svojimi novymi prestumni

ivulik007
20. dec 2008

nech už je to ako chce, nech sa im darí...