Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

melory
5. máj 2009

baby na archive markiza nie je koniec s janou kirschner, kde si to este pozeravate?

silvia123
5. máj 2009

Moja mama je zo štyroch detí, možno by ich bolo viac keby dedko veľmi mladý tragicky nezomrie, babka sa už druhý krát nevydala (nápadníkov by bolo ale bála sa o deti) a viem že to mala veľmi ťažké v živote, najmladšie malo niečo vyše roka... vždy je to veľmi zlé, keď sa príde o jedného z rodičov, nech je počet detí akýkoľvek...

mamartinka
6. máj 2009
penny13
8. máj 2009

Sny boli pekné. mne s anajvia cpáčilo a nevidiacej pani Janke. Tá jej radosť z toho bola úžasná. a do tej reštaurácie by som sa chcela raz pozrieť.

zrzulka
8. máj 2009

ja som videla len jankin sen a klobuk dolu. to musi byt strasne ked clovek nevidi...

mamartinka
12. máj 2009
penny13
12. máj 2009

Tak to v modorm z neba ešte nebolo ,aby desaťrošné dievčatko vysnívalo svojmu ockovi sen.

vinka
12. máj 2009

Nie nebolo dievčatko ale bol asi 12 ročný syn?Vysníval mamke okná plastové.Tak to celé riešili cez jeho uja aby sa to neprezradilo. 😉 A nakoniec prekvapili aj chlapca lebo ked sa dozvedel,že idú na výlet tak strááášne plakal lebo chcel okná pre mamku.A ked sa vrátili tak okná boli hotové. 😀

penny13
12. máj 2009

vinka, vidíš, na toho som zabudla 🙂 Ale volal sa Lukáš.

penny13
12. máj 2009

http:/www.markiza.sk/clanok-relacia/modre- z -neba/Mama povedala, že to už nemá význam!

Dúfam, že je to správne. 🙂

mamartinka
13. máj 2009
silvia123
13. máj 2009

ale veď to je všetko opakovanie nie? Čo je už august, že majú dovolenky, alebo čo? Prečo nenatočia nové časti.

penny13
13. máj 2009

silvia123 - veď to sú nové časti. takéto tam ešte neboli.

silvia123
13. máj 2009

veď hore sa spomínalo niečo o chlapcovi čo vysníval plastové okná -veď to už určite bolo -to som videla, aj to ako na výlete na ktorý ho zobrali bol sklamaný, lebo nechcel výlet ale okná a taktiež neni dávno odvysielali časť, v ktorej žene urobili doma novú strechu a to som tiež už kedysi videla, tak neviem.

kotenko
13. máj 2009

placem..... ten chlapcek je skvela osobnost.....

barborenka
13. máj 2009

ja som sa tiez neubranila slzam,ako sa krasne laskal so svojou mamou

vinka
13. máj 2009

Tak to niesom sama asi čo plačem. ☹

mimikyky
13. máj 2009

aj ja plačem, je úžasný

zrzulka
13. máj 2009

Bolo to naozaj dojimave. Pozerali sme aj s muzom a tiez sa mu leskli oci... zlaty bol.

majcik
13. máj 2009

Zaujimave pribehy ... pacili sa mi vsetky

zrzulka
13. máj 2009

Zlaty bol ten chlapcek s delfinmi. tak to bolo myslene.

penny13
14. máj 2009

Príbehy boli pekné, ale ten tretí bol najkrajší. Len sa mi nepáči, že nasmutnejší príbeh dali nakoniec. Na konci by mal byť veselší príbeh, ako bol napríklad ten druhý. Milanko je skvelý chlapec a šikovný. Robiť všetko nohami nie je ľahké. Som rada, že delfíny mu aspoň trochu pomohli, aj sa zabavil. Ja som tiež plakala. Mňa vždy dojme, keď spolužiaci niečo prajú svojmu postihnutému spolužiakovi. Je mi nanič, keď sa im druhí posmievajú.

silvia123
14. máj 2009

lenže práve ten chlapček hovoril aj o tom, že vedia byť na neho niektoré deti zlé, posmievajú sa mu a kradnú mu desiate -vtedy som fakt mala slzy na krajíčku. Ako to niekto môže... Je veľmi bystrý, inteligentný a citlivý, presne ako ho opísal Vilo, naozaj úžasné chlapča, mama je na neho právom hrdá.

marcela79
14. máj 2009

Ten posledný príbeh bol úžasný, i keď tá skutočnosť veľmi krutá... 😔

zrzulka
14. máj 2009

Penny a preco si myslis ze to bol najsmutnejsi pribeh? ved ten chlapcek bol stastny. Akurat sme s muzom hovorili ze napriek nelahkemu zivotu mu sebavedomie rozhodne nechybalo.
A deti sa posmievaju aj zdravym detom nie len tym co maju nejaky handicap. Dominantnejsie deti si vzdy najdu objekt ktoremu ublizuju, sikanuju. Niekedy staci len to ze dotycne dieta ktoremu ublizuju nechodi od hlavy po paty v znackovom obleceni lebo jeho rodicia na to nemaju a uz je trnom posmechu od spoluziakov. Zial tato doba je konzumna a ked niekto nezapada tak to ma tazke.

zrzulka
14. máj 2009

Rovnako smutny bol aj ten prvy. Podla mna je smutne to ked sa rodicia rozvedu a deti tym trpia nie? Vzdy zavisi od uhla pohladu ako sa na danu vec pozerame....