Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

moni1412
3. okt 2008

ahojte, prosim vas,v poslednom Modre z neba co vzdavali uctu tomu ockovi chlapceka co tam bol.... to bol ich spoluhrac, alebo preco mu vzdavali uctu futbalisti zo Spartak TT? zaciatok som presvihla 😒

tamarka
3. okt 2008

moni, dobrý postreh, on nebol spoluhráč, on bol fanúšik a niekto rozumný si myslel, že to bude splnenie sna pre jeho manželku, že mu vzdá hold partia zo Spartaku 😝 😝 😝 😝

lekno
3. okt 2008

Mohli im radšej ponúknuť peknú dovolenku, aby sa z toho všetkého trochu zregenerovali a nejakú finančnú pomoc. Ach jaj... 😔

mimikyky
3. okt 2008

no, ja už to radšej nekomentujem, lekno, pozri predchádzajúcu stranu

lekno
3. okt 2008

Škoda reči 😖

bibula
3. okt 2008

ja si myslim,ze to bolo mile...

matullienka
3. okt 2008

keby im dali peniaze na splatenie pozicky boli by spravili lepsie a myslim ze by sa tomu aj viac potesili

slnieckova
3. okt 2008

zbytocne to riesite, aj tak to nevyriesite a nezmenite 😔 Podla mna to nebolo az take hororove, ake to z toho robite

moni1412
3. okt 2008

tamarka.... tak to bolo dost od veci. asi mate pravdu, zisli by sa im ine veci. takto na to este viac mysleli. a aj povedali kedy zomrel ten tatino? 😒 ale zasa .... tomu malemu sa to pacilo, aj dostal od nich cosi......

slnieckova
3. okt 2008

moni aj ja si myslim, ze malemu sa to pacilo, bolo to vidno na jeho rozziarenych ockach a myslim, ze o to slo, nie o peniaze.

mimikyky
3. okt 2008

pred rokom

matullienka
3. okt 2008

mimikyky: a kde mas fotky sak ja ti ich v albume nevidim

mimikyky
3. okt 2008

vymazali mi ich opakovane, asi niekomu vadili, šupnem aspoň nejaé narýchlo na chvíľu

matullienka
3. okt 2008

dobre kuknem

mimikyky
3. okt 2008

uuuuuuuž

matullienka
3. okt 2008

no ale ved v albume ti nic nie je vidiet

slnieckova
3. okt 2008

mimikyky: v tych ciernych aj modrych si velka kocica 😉 ale s tymi topankami to prehnali 😀 straaaaasne vysoke

matullienka
3. okt 2008

mimikyky: v ktorom albume to mas? sak mne tam nic neukazuje

matullienka
3. okt 2008

dakujem sekne ti to tam

mimikyky
3. okt 2008

😀

dííík, tie čierne som si aj nechala, ostatného sa zbavujééém

matullienka
3. okt 2008

mimikyky: a co ides s nimi spravit?

mimikyky
3. okt 2008

jedny mi vymenili po známosti v obchode za poukážku, tie čierno zlaté, modré už som predala, a zostalo mi to sako, a bledé šaty a boty...........skúsim to po páe korún predať,lebo ja to naozaj nevynosím

matullienka
3. okt 2008

no tak to verim ze to nemas sancu vynosit 😅

mimikyky
3. okt 2008

veru veru, ale čo už, keď Paviel je "paviel"

matullienka
3. okt 2008

inak on mi strasne nesympaticky

mimikyky
3. okt 2008

veru je, a je nepríjemný, bude sranda v dokrútkach, je bléé taý slizkýýý, nedal si povedať

matullienka
3. okt 2008

to vazne? a com bol neprijemny?

mimikyky
3. okt 2008

všetkým, nešli mi obuť boty, boli viditeľne malé, a on že Bože ženská, neviete topánky obuť, čo ste z kozmosu???
alebo keď som mu povedala, že tie zlaté boty sú na zabitie, že ja chodím s deťmi 4mi do parku na kačičky, povedal, máte chodiť na kávičky, nie na kačičky
a nedal si povedať,že mne sa to nepáči, musela som ho poslúchať 😀

mimikyky
3. okt 2008

a pred každým zrkadlom sa upravoval

on iba chcel, aby ma akože zmenil odľa svojich predstáv, on nerozumie obyč ľuďom, mamičkám.......

ale na záver mi krásne povedal, aj mi slzy vyhrkli