Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

penny13
19. jún 2009

Amanti- choď na stránku Modrého z neba. Na pravom boku je veľký štvorec, v ktorom je napísané Splň si svoj sen, alebo čo. Tam si klikni a hor sa písať sníček.

amanti
19. jún 2009

penny13 děkuji
A.

najjulinka
31. aug 2009

Ked je tu niektorá komu splnili sen, tak sa chcem spýtať ako to prebiehalo??? ci je to v pohode, alebo tvrdá filmovačka , kde su vsetci dokonalí herci... a vobec všetko čo to obnašalo... cesta do BA, ako v studiu.. ako to zostrihali nakoniec a tak... či vsetko v pohode.... ???

nadhera
1. sep 2009

najjulinka, chysta sa ti niekto splnit sen, alebo niekomu ty chces splnit tajny sen? 😉

penny13
1. sep 2009

ja to nechápem ☹

nadhera
1. sep 2009

ja by som mala zopar ludi.komu by sa ten ich sen mohol splnit, ale viem ako by to obstali pred kamerou? ci by to toho sli?

najjulinka
1. sep 2009

no uviime.. .lebo u nas sa neda "len tak" snivať.... je to nadejne, ale zaleží na povolení filmovať... a to možno bude zádrhel a nič z toho nebude.... ale tak chcem vedietť, že čo to obnáša a tak.. či nevlezu až do spalne 😀 😀 😀 a tak.. proste normalne, či pohoda, či makačka... že ako to zostrihaju a tak.. .že ked tam zatrapošime, či to vystrihnu, alebo su hnusaci a nechaju nas trapošiť na cele Slovensko 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no proste tak...

najjulinka
1. sep 2009

amanti ja som napisala normalne do diskusiie.. ."spln si svoj sen" mi nejde vooobec kliknuť...

layla
2. sep 2009

baby, kukate? 🙂

minkak
2. sep 2009

aaano 🙂 nemalo to chybu-kraaaaaasne 😵

lucaska
2. sep 2009

ahojte, ano pozerala som ten prvy pribeh bol uuuplne kraasny ako sa miluju a kraasny bol ten sen....

ten druhy o tom chlapcekovi, tak to som prerevala cele, chudatenko malinke aj tie cvicenia aj tie napichovania velmi tazko znasal ale ak mu to pomoze , ale aj tak je mi toho chlapceka strasne luuuto....... 😢 😢 😢

a ten treti tanecny , tak tanecne sny ja milujem , lebo ak clovek miluje tanec a hudbu a moze sa s niekym stretnut a nauciho ho nejaky ten tanec,je to nieco kraasne a neopisatelne urcite..........

zrzulka
2. sep 2009

Aj ja som pozerala. Vsetky sny boli zaujimave ale mne sa najviac pacil ten druhy. ten chlapcek bol strasne zlaty. Mal taky krasny usmev,dokonale zubky a ta sanca ze bude chodit, strasne mu to zelam a hlavne aj rodicom. sami sme tym presli tak viem aky je to napor na psychiku, ked sa clovek pyta a nikto neda jednoznacnu odpoved. Dufam ze sa im podari nazbierat potrebne peniazky aj na dalsie liecby u nej. Ten chlapcek bol velmi sikovny.Urcite to zvladne.

Ale aj ten treti bol super. Vzdy ma tak dojme ked vidim ako rodicia svoje deti miluju a aki su stastni ked su ich deti stastne...ved vlastne o to ide, myslim ze to je cielom relacie.

skuli
2. sep 2009

JÉÉÉ,to už je zase Modré z nebe?Moc se těším na Vilka.

lussy23
3. sep 2009

Mňa najviac rozplakal ten tretí sen. Sama mám taký problém 😠 Ale Majka krásne tancuje a Juro bol skvelý.Vlastne ani ja nepôjdem na stužkovú, lebo som najvňčšie tanečné drevo na svete. 😲 Ten druhý sen bol pekný, len sa mi nepáčilo, že tam ukázali, ako mu dávali tie injekcie a on plakal 😢 A prajem Tomáškovi veľa síl a držím mu palce pri jeho ďaľších pokrokoch. Tie dvievčatá z prvého sna majú krásne izby. Vďaka nim som sa prestala hanbiť za to, že moja izba je priveľmi detská 😉
Ešte chcem na niečo upozorniť. Môžem sem prispievať aj ja, ale musím mať osobtný nick. Som sestra Penny13. To len tak informácia, keby chcel do nás zase ktosi rýpať 😖 Nebude vám to vadiť?
No už sem pustím sestru. 🙂

penny13
3. sep 2009

Ten druhý sen som celý preplakala. 😖 Bolo mi ľúto, ako pri tej liečbe trpel. Som ale šťastná, že má veľkú šancu chodiť. Prajeme mu to.

ukana
9. sep 2009

😢 😢 😔

lucaska
9. sep 2009

tak ta mala je dobraaaaaaaa............ 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

diapozitiv01
9. sep 2009

Boze, ale som si poplakala, ked som videla Floriankov pribeh.
Velmi mi to pripomenulo ake sme prisli o naseho Maximilianka, ktory zomrel minuly mesiac na vrodenu srdcovu chybu v tom istom Kardiocentre v BA ako bol Florianko.
Drzim palceky nech mu nove srdiecko vydrzi co najdlhsie a bez problemov.

nikollette
9. sep 2009

Dia,
úprimnú sústrasť 😔 😢
nakukla som do albumíku, a neubránila sa slzám... 😢 😢 😢
mixík bol nádhérný chrobáčik.... anjelik malinký... 😔

nikollette
9. sep 2009

oprava: maxík... 😔

bibula
10. sep 2009

dia - si velmi statocna a maxik to vedel, inac by ti nedal tie chvile byt spolu....
aj ked je to smutne,ale vsetko ma zmysel a plni vyssie ciele. /ty aj maxik,tvoj muz,rodina.../

marse
10. sep 2009

Kazdu stredu po modrom z neba si poviem ze uz buduce nepozeram preotze to citovo nezvladam, len placem a placem, vcerajsie pribehy najma prve dva prinutia clovek uvedomit si o co m tento zivot je, ja som vdacna ze mam zdrave deti aj muza, a ze obcas co riesim banality tak su to naozaj len sprepacenim hovadiny a treba sa pozerat na to co je najdolezitejsie 🙂 Zelam vsetkym aby smutnych pribehov bolo co najmenej a aby sme sa usmievali na takych milych akym bol vcera ten Dorotkin 😵

lussy23
10. sep 2009

Diapozitív - úprimná sústrasť.
Dorotka bola úžasná! Ale ona vraj mala akési zdravotné problemy. Aké? Akosi som to nezachytila. Prajem Dorotke veľa úspechov.
Som si poplakala pri tom druhom príbehu. Malému Floriánkovi prajem veľa zdravia a síl.
Čo je s vami?

penny13
10. sep 2009

Čo je s vami?

Prvé dva sny som celé preplakala. Dúfam, že sa Vaškov stav zlepší a budú mať spolu vytúžené dieťaťko.
A malému Floriánkovi prajem hodne zdravíčka. Krásne im urobili tie izbičky. A tá malá Dorotka je vynikajúca speváčka. Naozaj jej môžu niektorí súťažiaci zo Superstar len závidieť. A aj pekne tancuje.

lussy23
10. sep 2009

Veľmi sa mi páčila vo Floriánkovom príbehu tá jeho nová postielka. Čo mala nad sebou tú plachtu. Denisa ju tiež chcela kúpiť, ale smeju nemohli zohnať. A ako sa vlastne taká postieľka volá?