Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

anjelinka
24. sep 2008

mimikyky, neboooooj sa, urcite budete super... 😉 to uz bude o tyzden, ze?

k.a.t.k.a.
24. sep 2008

no tá žena 😝 nemám rada také typy ľudí a jak aj rozborila naťahovala doma 😠 a že pisanie ide mužovi najlepšie? no nebyť toho tak ma doteraz šampusáky na očiach a ked už je taká drsná, tak to nemala prijať 🤐

anjelinka
24. sep 2008

priznam, ja som ten usek po tom, ako ju uz pooperovali predriemala. videla v pohode? podarilo sa to?

monkula
24. sep 2008

mimi, neboj, veď vieš, že ja nemám problém napísať pravdu..... 😅 😅 😀 veď si tým neustále spôsobujem problémy a nepríjemné IP-ky 😀 😀 😀 😠

mimikyky
24. sep 2008

anjelinka, mali by sme byť, ak to neprehodia 😠

videla, ale bola blééé,pôsobila podľa mňa nevďačne

anjelinka
24. sep 2008

monkulik 😉 😉 😀 😀

mimikyky
24. sep 2008

a kuknite aj ďaľšie dve 😀

anjelinka
24. sep 2008

mimi, ja uz som polku mojej rodiny navnadila, ze bude tam babenka, ktoru "poznam", nech pozeraju...

monkula
24. sep 2008

k.a.t.k.a. že drsná.... 😅 a vieš ako dlho mi trvá kým napíšem Tvoj nick? 😀 😀

anjelinka
24. sep 2008

anooo, ja som videla tie fotocky, zlate su. aj tvoje babenky, velke kocice 😉

monkula
24. sep 2008

po mamičke, že ľubka? 😀 😀

veronika13
autor
24. sep 2008

Vilo je tam ako otecko 😀

monkula
24. sep 2008

😀 😀 😀

mimikyky
24. sep 2008

😀 😀 😀

duskaf
24. sep 2008

naozaj nádherné dievčatká.

mimikyky
24. sep 2008

ďakujem 🙂 🙂 🙂

kukona1
25. sep 2008

a nepovedali náhodou za čo sedel ten chlap? nepozerala som to celé...lebo keby povedali tak by sa Vilo tolko nevypytoval-nedával by jej ,,intímne otázky,, 😀

depecko
25. sep 2008

to by aj mňa zaujímalo,za čo sedel koľko bol vo väzení.Najviac sa mi páčila teta s Winetuom,sme sa zasmiali.Škoda že jej nedali tlmočníka,mohli si pokecať.Inak toho Piera Brica by som nespoznala,aj keď na 79 vyzerá dobre. 😀

mimikyky
25. sep 2008

myslím,že nepovedali
ale Vilo bol z nich dosť mimo,a dobehol po ich príbehu do šatne,so slovami,že baby,tak toto bolo silné,musím sa ísť ukľudniť,a išiel na jednu zdravotnú 😉

depecko
25. sep 2008

mimikyky už sa vážne teším na tvoj diel 🙂 A podstúpila si "radikálnu"zmenu imidžu?inak kočka si aj tak,mrkla som tvoj album 😀

mimikyky
25. sep 2008

fíha, ďakujem 😀
vlasy mi urobili perfiš, aj ma Alex úžasne namaľoval, len to oblečko od Paviela, to eeee, nie pre mňa, on ma stále tlačil do niečoho, čo ja nikdy 😀

depecko
25. sep 2008

tak to som zvedavá.Paviel nie je kaderník?To myslíš toho Rochniaka?A Vilo je aký v civile?Cez TV vyzerá fajn,ľudský,empatický,niekedy aj slzičky vidno,ty si mala aký dojem z tej výroby? 🙂

mimikyky
25. sep 2008

Paviel je kaderník,ale vlasy mi robila nejaká kočka z ba, z asi krížnej, neviem, tak som zpočula,že tam má salón,lebo aj kozmetiku aj vlasy mi robili u alexa v salóne,kozmetička došla z prahy, a kaderníčka z ba....
a potom nás čakal Paviel v auparku, akože stylista, a on ma obliekal ☹ ☹ ☹

Vilo je super, naši s ním boli doma celý deň, a aj si u nás pospal, lebo si v reštike po kapustovej polievke pokazil trošku bruško 😉 , malý po ňom jazdil s autíčkami 😀 bol super, hral sa s nimi, srandoval, aj vážne podebatil s mojou baletkou......
porozprával aj o iných snoch trošku, o ľuďoch čo na neho urobili silný dojem...
on sa na nič nehrá, je taký istý ako v telke, fajn 😉
ja som s ním bola menej ako naši, ale mám ten istý názor, je ľudský, a bol milý aj k luckiným spolužiačkam,dokonca im sľúbil aj nejaké to natáčanie tanečné v budúcnosti,lebo moja lulu mala tancovať v relácii,ale aby neboli dve po sebe tanečné.........

dojem z výroby: po našich rôznych skúsenostiach s točením reklám a rôznych tv relácií, toto bolo najpríjemnejšie,nič nebolo prikrášľované alebo zatajované, inak nafúknuté,skreslené....
akurát keď u nás doma mali decká s mužom upratovať,tak museli urobiť najprv bordel, tak ten je hraný, to len aby mali čo upratať, lebo dokonca v to ráno keď mali dojsť som zhodou okolností aj okná umyla, a muž ho musel leštiť, aj babám kázali rozhádzať a trošku sa aj hádať, aby to nebolo "suché"

depecko
25. sep 2008

díky 🙂 To budeš mať ohlasy po budúcej strede.Či už si zvyknutá? 😉

bibula
25. sep 2008

mimikiki-superne fotecky,urcite potesili🙂
a ako sa ti chodi v tych "backorkach?",uz to fici ako ma??? 😀

bibula
25. sep 2008

no vidim,ze som ti spackala nick🙂

mimikyky
25. sep 2008

depecko- uvidíme 😀 ,dúfam,že ma skritizujete úprimne 😉

bibula- tak "bačkorky" fičať nebudú, v štúdiu ma síce Vilo ukecal na tie jedny, ale veď sami uvidíte, ako si vykračujem, ako dosr...
a jedny ktoré boli z manga za 2999sk také kožené tigrové,boli každá inak ušité,jedna sa vyzúval a druhá strááášne tlačila, tak sme do nej nacpali s mužom handru,poliali sme ju ako kvetinku, a povolila, skúsim v nich ísť aspoň do školky, len je to sranda, v tej väčšej mám ešte aj podložku gélovú pod prstami, v menšej vzadu nalepenú pätičku 😀 😀 😀 ,

zuzkafuny
25. sep 2008

žeby to bolo nohami...??? 😀 😀 😀 😉 🙂

mimikyky
25. sep 2008

zuzkafuny
ak myslíš to,že každá bota bola inej veľkosti, tak Ťa sklamem, lebo ich skúšali aj moje kamošky, 8báb, a každá mala ten istý pocit...
ak myslíš to, že v tých 13cm ihličkách neviem chodiť,tak áno, je to nohami, a je mi to lautr fuk, ako matka zatiaľ 4detí nepotrebujem v takých chodiť, a ani nechcem 😀