Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejbypd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
16. okt 2008

prosim, spat k teme!!!

bejbypd
16. okt 2008

a&modre z neba bolo aj vcera super 😀

tictac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blumchen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
16. okt 2008

ozaj...o com vlastne tato relacia je? 😅

blumchen
16. okt 2008

ale mne sa najviac pacil ten pribeh ochrnuteho chlapca - co mu spoluziak vysnival dovolenku, som revala jak besna 😅

blumchen
16. okt 2008

napisem do redakcie, ze mam sen, aby sa na modrykonik.sk v teme Modre z neba prestalo provokovat a hadat, a aby sa pisalo k teme 😀

bubba
16. okt 2008

a aky bol vcera este dalsi?neviem si spomenut.ja som zaregistrovala len chlapca na vozicku a huslistu a vobec si neviem spomenut co bolo dalej 😅

blumchen
16. okt 2008

no a potom tam bol ten hasic bubba, ktory fici na hasicoch od detstva 🙂

bubba
16. okt 2008

jaaaaaaaaaaaj tak to bolo take trapne ze som to ani nepozerala preto si to nepamatam 😀 😀 to mi pripomenulo tu rozpravku o dracikovi 😀

blumchen
16. okt 2008

Presne! 😀 😀 😀 Aj tak budem poziarnikooooooooooooom 😀

maja22
16. okt 2008

No, mne sa to také trápne nezdalo... Asi preto, že moja sestra má životný sen byť letuškou a to ešte ani nesedela v lietadle... 🙂 Podľa mňa sa dá láska prejaviť aj takto - veď o to tam ide, plniť ľuďom sny, nie?

blumchen
16. okt 2008

ved jasne, pre neho to bol samozrejme naj sen, bubba to len napisala v porovnani s 2 dalsimi snami, ktore na jej/nam zdali silnejsie ako ten hasic. Ale mile bolo aj to.

blumchen
16. okt 2008

maja, tak napis, nech jej splnia ten sen - jeden den ako letuska.

maja22
16. okt 2008

Už som napísala 😀 Ja viem, aj mne sa tisnú slzy do očí, keď plnia sny ľuďom nejako postihnutým - chorobou, tragédiou v rodine a tak. Sú to silné momenty a človek im to dopraje, teší sa s nimi... Ale takisto sa mi zdá pekné plniť sny ľuďom zdravým, aj keď sú možno iného charakteru, lebo sa vraví, že zdravý človek má túžob milión, chorý len jednu - vyzdravieť... Proste, sú ľudia, ktorí potrebujú niečo materiálne doplniť a ľudia, ktorí chcú vyskúšať niečo, na čo by inak nemali právo, odvahu alebo možnosti...

maja22
16. okt 2008

Hlavne, nech je z toho cítiť láska... 😉 🙂

blumchen
16. okt 2008

suhlasim 🙂 a drzim palce, nech jej ten sen splnia!!!

ankam
16. okt 2008

uuuuuuuuuuuuuuf baby co tu bolo upratovanie?preriedene je to tu riadne

Mna vcera tiez dojali tie pribehy

bubba
16. okt 2008

majka, este sa vratim k tomu poziarnikovi.no zdalo sa mi to trapne v porovnani s tym ake maju ludia problemy....a niekto ma sen ze chce byt poziarnikom,tak kurnik,ked som taka zapalena,spravim si kurz,venujem sa tomu a dosiahnem to stoj co stoj...a nie od detsvtva o tom rozpravat a nic preto neurobit.kiezby to mohol povedat aj ten chlapec na vozicku s jeho maminku.....tu sa este len ukaze kto je aka silna osobnost a potom to tak na ludi aj vplyva.ludia citia co je pre inych dolezite a co si mozu zadovazit aj sami 😉 😉 takze ja si stale trvam za tym a kritizujem tento pribeh ako bezpredmetny 😅

monkula
16. okt 2008

to hej, takých mám rada....
ak niečo chcem, idem si za tým a jhlavou proti múru.. as ičakal, že mu zaklopkajú na dvere, vrhnú sa mu k nohám a pooooď, ty si rodený požiarnik...

bubba
16. okt 2008

no 😀 😀 😀 presne

bubba
16. okt 2008

majka a moznosti na to stat sa poziarnikom.....no ved len v kazdej dedine je jeden hasicsky zbor stat sa poziarnikom to nie je len tak,ze chcem si skusit,ze chcem...s tym sa clovek narodi s tuzbou v srdci 😀
a tvoja sestra ked zisti aka je to makacka byt letuskou 😀 😀 😀 tak sa radsej zacne ucit uctovnictvo 😀

monkula
16. okt 2008

aj ja so mbola dobrovoľnou požiarničkou u nás v dedine.... 😀 😀 😀 😀
aj po súťažiach som chodila.. srandaaaa 😀

titinkaa
16. okt 2008

ja som tiez dobrovolnou hasickou, oco, sestra, mama tiez. teda z toho vyplýva ze sme taky maly fanatici. 😀 😀 😀 Ale nie to je uplne o niecom inom byt profi hasicom, moj priatel ním je. Isiel si za tým, chodil do hasickej strednej skoly v Ziline a uz 15 rokov robí toto uzasne povolanie. Kazdorocne si musi obnovovat vsetky kurzy, testy a vselicomozné. Dostat sa k hasicom nie je ale take jednoduche, fyzicke testy maju mimoriadne naročne, musia mat maturitu a myslím ze aj psychotesty. takze ten pribeh podla mna nebol zly, ved kazdy z nás ma daky snicek, či je to dovolenka, stretnutie zo znamou osobnostou. Samozrejme ze tie pribehy ktore maju docinenia zo zdravim, respektive s postihnutim su omnoho dojimavejsie. ja som vcera pri tom prvom tiez plakala ako dazd.

bibula
16. okt 2008

aj podla mna to bolo dost slabe s tym hasicom,ved kazdy ma nejake zaluby a nepiseme si navzajom do modre z neba-ptetoze su aj ôudia,ktorym sa pomoc zide viac.
to zrovna aj mojmu mucovi,ktory cely zivot venuje vlacikom,mozem vysnivat,nech ho nechaju riadit vlak. 😉

inac tie dalsie dva boli krasne,pri prvom som si zase poplakala 😅

maja22
16. okt 2008

Máte pravdu v tom, že keď človek niečo naozaj chce, má si ísť za tým.. No napr. my so segrou také nie sme (našťastie, môj sen bol od detstva byť učiteľkou, čo nebol až taký problém dosiahnuť... 😀), takže takých snilkov viem pochopiť... 😅
Bibula, možno by bol tvoj muco chvíľu veľmi šťastný... 😉 🙂 Jediné, čo by mne vadilo, sú tie kamery... Ja by som bola za splnenie sna tak potichu, len pre nás... 🙂

slnieckova
23. okt 2008

Ako sa vam pacili vcerajsie sny? 🙂

bubba
23. okt 2008

nic moc.strasne som sa bavila na tej tete co oslavovala 50-tku,no to bolo take odveci lebo podla mna o vsetkom vedela 😀 😀 ale ta posledna teta ked bola v talianksu,normalne sa mi tlacili slzy do oci ako to vsetko strasne prezivala,fakt to bolo vidiet ze to bolo uprimne 😉