Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

slnieckova
16. okt 2008

Prvy pribeh bol nadherny 🙂

tamarka
16. okt 2008

ten prvý fakt nemal chybu, sme rumázgali z mužom. Je to neuveriteľné, že takýto puboš myslí na niekoho iného, ako na somariny a samého seba 🙂

slnieckova
16. okt 2008

Presne tak 🙂 opat jeden sen (ako podotkol aj Vilo), kde ani neslo tak o to materialne ako o lasku a vztah 🙂 aj ked ono o tu lasku ide urcite v kazdom sne 🙂 ale tento bol o to vynimocnejsi, ze by to v dnesnej dobe clovek od pubertaka uz snad ani necakal. Inac ta rodinka bola uzasna, bolo vidno, ze napriek postihnutiu su stastni, rodicia mozu byt hrdi na to, akeho maju syna. 🙂

ukana
16. okt 2008

ten prvy pribeh bol krasny 😢 😢 🙂 , ale pacil sa mi aj ten s Vanesou Mae, ten chalan je uzasny huslista, a ta rodina ako ho podporuje 😕 🙂 🙂 Ked hral, som mala zimomriavky 🙂

slnieckova
16. okt 2008

ukana: ten chlapec je obdivuhodny talent 🙂

miresta
16. okt 2008

Máte pravdu, bolo to obdivuhodné, nádherné a plné zamyslenia sa, že taký mladý chlapec je plný lásky a rozdáva ju. A napadlo ma či by sme aj my vo svojich životoch nemohli urobiť viac aby vedeli ostatný že nám na nich záleží a že ich ľúbime. Je to nádherné mať takých praiteľov. A aj markíza je super, že také niečo vôbec zrealizovala.

bubba
16. okt 2008

no,zasa markize by take neico nerobila pre radost ludom ale hlavne pre profit,ktory z toho ziska 😉
inac mate pravdu vcera boli pekne pribehy o tom hclapcovi s razstepom chr.a huslistovi(i ked to druhe mi pripadalo skor ako reklama na neho ze "aha tu som vsimnite si ma " 😀 ale zasa musim uznat,ze preco nie,bol vyborny a som bola prekvapena ze any inteligentny rom,normalne ovladal cudzi jazyk 😵 😵 klobuk dole,kiezby sa vsetci tak snazili

slnieckova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marse
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tamarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marse
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marse
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimikyky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slnieckova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
16. okt 2008

anyway...toto nie je pre mna caute 😝

matullienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz