Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

lucaska
3. dec 2008

minkak ved aj mna ta reklama nastvalauz mi slzicky tiekli, zimomriavky po tele a reklama..... 😠 😠

a k tancu sa ja vyjadrovat nemusim, ja som bola z toho nadsena.................. 😉 😉 😉 😉 😉

bubba
3. dec 2008

dneska boli vsetky nahderne,dojimave a na urovni 😉 😉 😉 som spokojna 😵 sice som dnes neplakala ale bolo to krasne aj zuza fialova s jej hereckymi vykonmi sa dala "prezrat"hlavne ze bolo dievcatko spokojnuckeeeeeeeeeee 🙂

lucaska
3. dec 2008

bubba,ja fialovu nemusim, ale malinkej spravili radost a robila to s nadsenim tak sa dalo na nu aj pozerat......

bubba
3. dec 2008

ja mam fialovu celkom rada ako herecku,ma prijemny hlas a vyborne zahra cokolvek ale ako clovek je pre moj vkus prilis preafektovana a clovek naozaj nikdy u nej nevie,ci prave to co robi alebo hovori je "hra"alebo skutocnost 😀

bubba
3. dec 2008

jaj no a zabudla som,ten prvy pribeh som nevidela od zaciatku,preto som nevedela o akeho kadernika sa presne jedna....a ja som si myslela,ze uvidim konecne pawiela v akcii 😀 😀 😀 a to nebol on som bola sklamana 😝

lucaska
3. dec 2008

bubba asi tak v serialoch mi nevadi ale ked je nejake nakruuucanie zo sukromia alebo nieco podobne , tak vacsiu afektacku som nevidela.....

bubba
3. dec 2008

no ale asi taky iquak sa tam nehodi co?? 😀 ten by z toho spravil 😀 😀 😀 😀 modre

ankam
4. dec 2008

mne sa vcera pacili tiez vsetky pribehy.........a ten prvy som bola troska soknuta,s niecim takym som sa este nestretla

jarula25
4. dec 2008

ja som si vcera dobre poplakala na tom druhom pribehu...aj ja by som chcela aby mi splnily sen..ist sa pozriet za mojou dvojickou do izraela ktora tam je uz 8 rokou a vidime sa len raz za 2 roky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ankam
4. dec 2008

aj si im pisala?

jarula25
4. dec 2008

nie este nie nejak neviem nabrat odvahu .. ☹

ankam
4. dec 2008

tak skuuuus-mozno sa podari a pojdes na vylet.ked velmi chces nieje co riesit 😉

jarula25
4. dec 2008

no po vcerajsej relacii nad tym vazne rozmyslam...

maja22
4. dec 2008

Hurá, konečne ste žiadny sen neohovorili!!! To sa mi páči 🙂 Už som sa bála, že sfúknete tú malú tanečnicu, ako opäť "nepodstatný" sen.... No, chvalabohu, som sa mýlila..

Jarula, napíš, aspoň budeš mať pocit, že si to skúsila... A keď ťa vyberú - teš sa, mne by bolo za sestrou tiež hrozne smutno, keby som ju videla len každé dva roky....

ankam
4. dec 2008

no vidis... 😉 za skusku nic nedas 🙂

jarula25
4. dec 2008

no kocky dali ste mi este väcsieho chrobaka do hlavy ako som mala...odem skusit napisat najprv na papier a potom skusim im to aj poslat ved uvidim...maja22 mas pravdu je mi smutno a strasne moooc a este k tomu je to moja dvojicka afakt mi hrozne chyba ☹ ☹

maja22
4. dec 2008

Jarula, ja by som ti poradila, choď radšej naostro, lebo toľko budeš nad tým listom premýšľať, až to nakoniec vzdáš 😀 😀 😀 Ale nie, urob, ako chceš, držím ti palce, aby ti to vyšlo. 😉 🙂

jarula25
4. dec 2008

no ved to napisala som prve dve vety a neviem co dalej ja na taketo veci velmi niesom...ale idem asi rovno na ich stranku a napisem tam

jarula25
4. dec 2008

no dievcata, tak som sa odhodlala a som to aj zvladsla a napisala im nech ten sen splnia nie len mne ale aj mojim dalsim surodencom je nas dokopy 5 pokrem sestry v izraeli...mozno ich oslovim a splnia mi moj sen....drzte mi palceky...dakujeeeem 🙂

maja22
4. dec 2008

Jarula, veľmi veľmi držím palce 🙂 🙂 🙂

bubba
4. dec 2008

teda majka 😀 😀 😀 co si to o nas myslis??? 😀 tu nikdy nikoho nikto neohovara 😝 tu sa len vrtame,diagnostikujeme a debatujeme o tom 😉
jarula,potom ked ta vyberu tak sa ozvi,aby sme vedeli ze ides 😵

jarula25
4. dec 2008

dakujeeeeeeeeeem 🙂 uz len teraz verit aby nas vybrali 😖

minkak
10. dec 2008

ahojte,kde ste? 😕 pozerate?

bzuco
10. dec 2008

pozerám 😉

bibula
10. dec 2008

krasne-vsetky-super....

minkak
10. dec 2008

aj mne sa to dnes veeeelmi pacilo a Vilko ma dojal ked mal slzicky na krajicku pri tom prvom pribehu 😉

emilyz
10. dec 2008

No holky mne dnes prislo neskutocne luto tych deti - cernoskov. Cely vecer tu nad nimi rozmyslam. Je to krute, ked zena s 5 detmi ostane sama. Myslim, ze sa v tom muzovi velmi sklamala...
Aj na konci bol ten pribeh krasny, pacilo sa mi, ako ti manzelia drzia spolu, ako ju ten muz podporuje...

majcik
10. dec 2008

Mne sa dnes pacil prvy a posledny pribeh ... obdivujem tu matku piatich deti, uff a tiez aj matku dievcata na voziku a Petra, ktory sa venuje tanecnikom - vozickarom.

emilyz
10. dec 2008

Hej, ten Peter bol tiez uzasny, vidno, ze ma k nim vztah

majcik
10. dec 2008

On sa mi pacil uz v Bailande