Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

zuzana76
11. nov 2009

ukana, dakujem, tak zajtra pozriem, vdaka

jonatanka
11. nov 2009

kotenko mas uplnu pravdu, ludia v tychto pribehoch ma ucia pokore, som vdacna za to co mam, viac uz ziadat od zivota nebudem 😔

kotenko
11. nov 2009

presne tak, jonatanka... zvot sa s nami zahrava a nevie nik ako dopadne a co s nim bude. budme radi, ze SME a ze mame pri sebe ludi, ktorych na nam zalezi a maju nas radi. a su "teraz" pri nas. 😔

majacska
11. nov 2009

Jezis je to fantasticke, ta Lucia chodi!!!!!!

kotenko
11. nov 2009

keby tak vsetci ludia mali moznost a najma financie na taketo drahe lekarske ukony

jonatanka
11. nov 2009

majitel tej komory urobil pre tu Luciu, nieco krasne je to obrovske gesto, kedze povedali, ze tato liecba je velmi draha a poistovna ju nepreplaca, velmi jej prajem aby tie tenisky naozaj zodrala

cessy
11. nov 2009

to je uzasne s tou Luciou, neskutocne......clovek si plati zdravotnu poistovnu cely zivot a v podstate mu s nicim a v nicom nepomoze....zajdu do sukr.medic. centra a zazraky sa deju do 5 tyzdnov 😒

kotenko
11. nov 2009

veru cessy, hovori sa, ze peniaze nie su vsetko, no vo vela pripadoch su peniaze cenne rovnako ako zivot. prave kvoli takymto veciam. a poistovna? neviem naco je taketo nieco vlastne, ked je clvoek v nudzi a v ohrozeni zivota, tak nezaplatia nic. ked potrebuje nevyhnutnu financu pomoc, tak sa im neda a nepreplatia. aj ked lieky alebo rozne potreby mozu velakrat predlzit pripadne zachranit zivot

cessy
11. nov 2009

kotenko tak, tak....
dnes myslim ze to bolo v spravach, davali ze v tychto sukr. centrach ta objednaju behom 24 hod. a vysledky mas v ruke za pol hodinu.....takze asi si aj zdravie za chvilu kupime.... ☹

krpito
11. nov 2009

cessy, možno niektoré diagnózy sa dajú ovplyvniť peniazmi, ale určite nie všetky 🙂 taký Rezeš napr. mal peňazí že nevedel čo s nimi a ... mal iba 52 rokov tuším ☹ alebo ochorenie na rakovinu, vyzdravenie sa určite nedá peniazmi ovplyvniť, možno predĺžiť o pár chvíl život 😒 smutné, ale taký je život. Inak dnešné príbehy sú pre mňa veľmi ťažké, plačkám 😢 aj tento posledný, v akých skromných podmienkach chlapec žije 😕 aký je milý a pekný 🙂

kotenko
11. nov 2009

veru ano. neviem ci bohuzial, alebo vdaka bohu, ale je to tak, kupit sa da uz vsetko.

zelmirka1
11. nov 2009

silne pribehy boli dnes...
inak podla mna je Vilo Rozboril neskutocne skvely moderator, to ako prirodzene to robi s akymikolvek ludmi a ako sa dokaze vciti do kazdeho pribehu, klobuk dole, nema konkurenciu si myslim.

cessy
12. nov 2009

krpito jasne ze nie vsetko....nie som hlupa. len som chcela napisat, ze staci ze ma clovek peniaze a hned sa k nemu inak chovaju, hned vsetko ide lahsie, rychlejsie.

uz sa tesim na buducu stredu na dalsie pribehy 😉

kotenko
12. nov 2009

veru cessy, to mas pravdu. bohuzial 😔

lussy23
12. nov 2009

Ahojte. Vidím, že sa to tu po dlhom čase rozbehlo. Tá mamička, čo sa stará o tie deti z prvého príbehu bola z koníka? Super, to som nevedela. 🙂 Ale páčilo sa mi, že spravili radosť aj deťom z detského domova. 🙂 Ja nechápem, prečo odložili také zlaté černošské dvojčiatká ☹ Tak ju domňa pozdravte. Sú to neskutoční ľudia, obdivujem ich.
A ten chlapec z tretieho príbehu, waw! Keby niekomu povedal, že chodí do deviatej triedy, myslel by si, že prepadol. Bol skvelý! A vidím, že sme zo českom vyrovnaíý. My máme zástupcu Miša Dočelomanského a češi zase Karla Gotta.
A ako sa vám páčil príbeh o tej radostnej novej zabávačke Klaudike? To bola teda sranda.

womenne
12. nov 2009

Tak ja toprave pozeram,chcela som najme voli Julke to je užasne ako sa staraju o cudzie deti.....teraz sledujem ten druhy pribeh.... 😔

dadulik
12. nov 2009

ahojte, dnes som si to pozrela v archive markiza, a naozaj sa musim sklonit pred Julkou a karolom 😔 az teraz som pochopila, co vlastne robia a aki su 😎
velky obdiv mate u mna 😵

krpito
12. nov 2009

ahojte, nestihla som to pozerať, svoje detičky nemajú ? 🙂

mamartinka
18. nov 2009

Tieto zatial dva dnesne pribehy

mamartinka
18. nov 2009

Treti pribeh dnesneho Modreho z Neba -http://www.markiza.sk/clanok-relacia/modre-z-ne...

lussy23
19. nov 2009

Tak prvý sen bol naozaj krásny. V dvore kráľové som bola zo školou a je tam naozaj krásne.
Erika je veľmi inteligentné dievčatko.
Toto bolo najkrajšie Modré z neba v tejto sezńe.A je veľmi pekné, že predstavujú aj detské talenty. Grétka je veľmi šikovná.

majka0106
25. nov 2009

ahojte..pridavam sa k vam ak mozem samozrejme 😉 modre z neba milujem a ani jednu cast si nenecham ujst 🙂 ale ten prvy dnesny pribeh ....ina kava 😨 na jej mieste by som asi nevedela ako by som reagovala....klobuk dole pred nou ako to zobrala .
chudak ten chlapec v druhom pribehu.....15 rokov a vytrpel si tolko toho ...80rocny clovek si tolko asi nevytrpel ako on a beier to s usmevom a s dobrou myslou....na 15 eokov fakt paradny chalan s rozumom

majka0106
25. nov 2009

baby prepacte za chyby ako su beier=berie;eokov=rokov ale popri pisani aj pozeram tv 😀

lussy23
26. nov 2009

Ahojte. Tak prvý príbeh bol pokazený. Nechápem, ako to mohol urobiť. ☹ Len zobral priležitosť iným chudobným alebo postihnutým ľuďom ☹ , ktorí by si zaslúžili splniť sen.