Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

bianca
5. sep 2008

mimikyky musis slubit ze ked sa dozvies termin vysielania tak das vediet. 😀 😀 😀 uz sa tesim 🙂

alionuska
5. sep 2008

No ja som si to pozrela cele a najviac na mna zaposobil ten prvy pribeh.Ja mam tri sestry a jedneho brata a vsetci sa mame radi,ale tato laska medzi dvoma sesrami-to bolo az neskutocne.Ako sa lubili..
Halaska22 to dobre napisala,ze ten dvor a zahradu by tak skoro neurobili.My sme tiez kupili dom a mame to asi take iste ako oni pred tou premenou a tiez je stale kam dat peniaze a na ostatne nezostane.Takze aj mne by sa zisiel taky darcek! 😀 😀 😀
Bolo to pekne!A uz sa tesim na dalsiu cast,ako si zas porevem... 😀 😀 😀 😀

alionuska
5. sep 2008

Inak som este chcela dodat,ze MICHAL chrenko ma nadherny hlas!Mam z neho zimomriavky a uz by si ho konecne mohli aj vsimnut v nasom soubiznise!!!!!

halaska22
5. sep 2008

alionuska presne tak som to myslela ko si napysala ze robina si ma pomahat a ked sestra takto pomohla tak je to pekne a hlavne im to asi velmi pomohlo sa citit leosie v ich domceku ked uz aj poriadnu zahradu mali 🙂

s tou auto sedackou som si to aj ja vsimla ale som si myslela ze kedze je to telka tak si to mozu dovolit 😝

prasiatko30
5. sep 2008

hej kedze su z telky tak havarie sa im budu vyhybat - pozor pozor ide markiza 😀 😀 😀 no moje deti by asi tak do toho auta nedostali - najprv sedacky a potom deti 😀 😝

anavila
5. sep 2008

fakt, ta nevidiaca Miska bola skvela...uvedomila som si ako sa niekedy trapim pre svoje problemy, ktore su malickovstou oproti nej... ved chudatko nevidi a je taka plna zivota.... velmi jej prajem vela stastia.... a dakujem bohu za zdravie

kukona1
9. sep 2008

včera som pozerala upútavky na modré z neba a tam si bola mimikyky-takže tento týžden ta vidíme? 😉

sofik
9. sep 2008

Ahojte 🙂 Aj mna dojali tie príbehy a som veľmi rada že sa ľudom aspon takto plnia sny. A už sa teším na nové príbehy. 🙂

bianca
9. sep 2008

aj ja sledujem uputavky a uz sa tesim

mimikyky
9. sep 2008

kukona1
bianca

ja tam zajta ešte NEBUDEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
my ideme vo štvrtok natáčať do štúdia do blavy, tam nám snáď povedia kedy to budú vysielať

p.s
a ktorá sa tam na mňa podobá??v tej upútavke??

bianca
9. sep 2008

mimikyky to nie si ty? 😅 😅 😅 Mne sa i ta kuchyna co je v uputavke zdala taka ako ako v tej uputavke a i Paviel tam bol 😅 a to som polku rodiny zbuntosila ze sa musia pozerat 😀 😀 😀

penelope2066
9. sep 2008

mimikyki ja som asi slepa ale v ktorom albume mas tie fotky?

mimikyky
9. sep 2008

penelope2066
nejsi slepá, vyzerá to tak,že mi ich admini vymazali, večer vložím

claudinka
9. sep 2008

ja som tiez pozerala cez net vcera a prekvapilo ma to, cakala som gycove sny a vymysly a nakoniec to bolo mile a ludske.. milujem vila rozborila 😀 strasny haluzar.. uplne ho mozem vsetkymi desiatimi a zatial vsetko, kde on bol, sa mi pacilo 🙂

bianca
9. sep 2008

claudinka presne tak.Az na Elan.To som ale nemohla vystat koli tym dochodcom

claudinka
9. sep 2008

bianca aki dochodcovia v elane? 😕

bianca
9. sep 2008

claudi Raž a Baláž

claudinka
9. sep 2008

jaaaj som nepochopila dokopy tu asociaciu 😀 ale uz chapem 😉

bianca
9. sep 2008

sikulka 😀 😀 😀

jesso83
9. sep 2008

prosim vas nevie niekto ako sa vola piesen, ktoru pustaju v uputavke na Modre z neba???

katja78
10. sep 2008

Ahojte,

Jesso, tá pieseň je z filmu Forrest Gump. Len dve z množstva ukážok na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=FcOt6mfjxeA

- to by mala byť celá pieseň

https://www.youtube.com/watch?v=L_sbBc5wZFo

- toto je pekné, aj keď je tam viac pesničiek. Na začiatku sú myšlienky od Khalila Gibrana z Proroka.

Bianca, videla som tú upútavku až dnes ráno a to nebol Paviel, ale Jevgenij Pľuščenko. Ale tá kuchyňa sa dosť podobala, len tá pani hovorila čosi v tom zmysle, že jej splnili sen novou kuchyňou. To asi nebola mimikyky.

bianca
10. sep 2008

katja78 aha .Ja som to len tak zaliadla a bola som presvetcena ze to bol on.No sila sugescie je silna 😀

bibula
10. sep 2008

jaj babenky,ja uz sa tesim ,zase si poplacem.-) 😀

bianca
10. sep 2008

😵 😵 😵

veronika13
autor
10. sep 2008

tiež sa teším, z tej uputavky ta kuchyna je super, nie som moc na moderné, ale tá sa mi páči 🙂
Vilo je super, fakt to s ľuďmi vie, a zdá sa, že to aj prežíva, aj tú reláciu čo býva na konci roku 2007! to tiež perfektne uvádza, vidno že má srdce

claudinka
10. sep 2008

veronika presne moja rec 😉 sice ma penazi jak supek, ale sa mi zda, ze uz roky je stale rovnaky.. stale sa na nom viem nasmiat 😀

bianca
10. sep 2008

no on sa pre to narodil asi. 🙂

claudinka
10. sep 2008

ktovie, aky je naozaj v sukromi.. to by som si kukla.. ale podla mna asi ani velmi iny byt nemoze, nie?

veronika13
autor
10. sep 2008

asi ako každý chlap, rozhádzane ponožky, a stráááášne chorý pri 37,5°C... 🙂

claudinka
10. sep 2008

😀 😀 😀 to bolo dobreee