Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

martina7905
8. apr 2009

mne sa strasne pacil ten druhy pribeh zo srdieckom tu zenu poznam aj osobne lebo ona je z tade kde som byvala a ta baba bola z Martina kde som teraz 😉

zrzulka
8. apr 2009

Martina ano ten pribeh bol naozaj velmi velmi silny. Ta zena, z nej nieco vyzarovalo. Urcite to pre nu nebolo lahke stretnut sa. A obdivujem aj ocina Natalky. Maju uzasny vztah s dcerou. No nenadarmo sa hovori ze dcery su oteckove.Ja to zacinam vnimat az teraz ked sama mam dceru. Moj muz ju uplne "zerie". Tiez pre nu dokaze aj nemozne. Je to nieco co nikdy nepochopim. Myslim to silne puto medzi otcom a dcerou....

martina7905
8. apr 2009

zrzulka to ti verim moja mala tiez chce byt via pri ockovi ako pri mne mna ma asi uz plne zuby 😀 ale musi mat oboch rodicov rada narovnako

zrzulka
8. apr 2009

...urcite ano, nasa dcera ma velmi rada i mna ale predsa ten vztah otec - dcera je v niecom zvlastny. Nieco co sa neda pochopit. Ja viem ze moj muz by sa zachoval rovnako ako ocino v Modrom z neba. Mame podobny osud, nasa dcerka ma tiez vaznejsie zdravotne problemy. Mozno aj tym mi bol ten druhy pribeh taky blizky.Videla som v nom mojho muza.

zuzkafuny
9. apr 2009

Mne sa páčil ten prvý príbeh 😵 😵 😵
Aj po 20rokoch a vyzerali ako čerstvo zaľúbenííí...

marcela79
9. apr 2009

Ahojte žienky, i ja sa k vám chcem pridať, tiež sledujem Modré z neba 🙂 Veľmi sa mi táto relácia páči. Včera mali všetky tri príbehy niečo do seba... Zaujímavý bol i ten posledný. Ja mám ročného syna a neviem si túto životnú situáciu predstaviť 😒

lessy
9. apr 2009

Vcera ten druhý príbeh bol podobný ako bol v prvej casti ako som prezil 🙂 😒
Alebolo to smutne 🙂 :- 😠 😠

marcela79
14. apr 2009

Dievčatá, zajtra nám to začína 🙂 I vy sa už neviete dočkať?

mamartinka
15. apr 2009

a este clanok kuk vyssie.no bude to ako pozeram zasa len o placi.

marcela79
15. apr 2009

Máš pravdu mamartinka 😔

layla
15. apr 2009

ten treti pribeh bol velmi smutny ☹ a aj vilo sa skoro rozplakal...

marcela79
15. apr 2009

Bolo to naozaj na zamyslenie, a ako Vilo povedal: Cítim sa ako bábovka... 😔

mamartinka
15. apr 2009

no caute.tak dnes to bola silna kava.aj Rozboril plakal pri prvom pribehu a pri 3 najviac.bolo to vydno na nom.

dada1212
15. apr 2009

A čo bol prvý príbeh?
A ten tetí bol naozaj smutný ☹

mamartinka
15. apr 2009

dada pozri si moju aspon uputavku vyssie zo vcera 18.48 som to pisala.

bubba
15. apr 2009

bolo to dobre fakt sa clovek zamysli nad vselicim ked pozera taketo veci...

a vilo mal hrozny ruzovy svetrik ktory mu voooobec nesdel 😝

layla
15. apr 2009

prvy pribeh som nevidela cely, ale viem, ze nejake dievcatko z nicoho nic osleplo, lebo malo nejaky nador v hlavicke a lekari povedali, ze uz nikdy nebude vidiet. a nakoniec sa jej vratil zrak, tak to povazovali za zazrak a isli sa pomodlit do jeruzalema. opravte ma baby, ak som sa pomylila niekde...

lucaska
15. apr 2009

ahojte,tak ten treti priibeh to bola silna kava.............chudak chlapec 😢 😢

ankan
16. apr 2009

ahojte prvý krát sa k vám pridám aj ja. 22.4. by tam mala byť jedna mladá žena ktorej robili strechu. Osud sa s ňou kruto zahral a som rada, že existuje aspoň takáto forma pomoci. Keď študovala SOU bola v Rakúsku na praxi, kde ju kopo kôň a následne ju tam rýchlo operovali inak by zomrela. Keď sa vydala narodili sa jej dvojičky Patrícia a Dominik. Patrícia zomrela pár dní po pňrode a Dominik keď mal asi tri roky. Teraz má 5 ročného chlapca Lea , ktorého lekári stále pozorujú či nemá tú zákernú rakovinu ako jeho súrodenci. No to nieje všetko, manžel jej doslova zmyzol a nikto ho nemôže nájsť. Teraz žije sama pre syna, lebo už aj rodičia sú s jej deťmi. Dúfam, že mám dobrý dátum. Vždy keď mi ju niekto spomenie tak plačem ako blbá ale zároveň aj od šťastia že to nestretlo mňa.

pacna
16. apr 2009

aj Vilo mal slzy v ociach ja sa cudujem ze to robi ja by som to nedokazala 😖

marcela79
16. apr 2009

Milá ankan, to bude tiež smutný príbeh 😔 niekedy dokáže byť ten život naozaj veľmi krutý. ☹

maca793
16. apr 2009

ahojte, tak včera som plakala pri tej mallčkej. neviem ako by som sa cítila ja ☹
len viera v Boha im pomohla. ja som neveriaca, ale z toho príbehu bolo cítiť veľa pozitívnej lásky a normálne som cítila aj cez obrazovku silu žitia.

a ten chlapec tak to je tiež sila, tu sa môžeme len poučiť z toho, na čo máme byť hrdí a a čo nám najviac chýba.

rovni
16. apr 2009

o com bol treti pribeh baby?musela som ist k malej a nic z neho som nevidela...

lessy
16. apr 2009

tretí príbeh bol naozaj smutný. Je to hrozné keď sú ľudia hendikepovaný a ešt ehoršie, ke´d sa nemôžiu ani pohnúť. No najhoršie je to, ke´d to postihnutie spôsobí iný človek.. Chudák chlapec. Pri tej maličkej som plakala aj ja... ☹ ☹ 😒 😨

maca793
17. apr 2009

ale tomu chlapcovi už nič nepomôže, celý život bude pripútaní na posteli len viera v Jožovi Rážovi ho bude držať na hladinou

marcela79
22. apr 2009

Ahojte, dnes večer nám to ide... 🙂

miska001
22. apr 2009

dnes nikto nekuk???

iwuskaaa
22. apr 2009

Ja kuk Miska 😀 ...
tá žena mi je veľmi známa, odkiaľ sú? 🙂