Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

helenkasabinka
15. sep 2011

o tyzden v stredu bude v modrom z neba sesternicina dcerka Petronelka,ktora ma od narodenia v celom telicku nadory ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 😢 😢 😢

vilki
16. sep 2011

@helenkasabinka chudatko male...

vilki
16. sep 2011

@helenkasabinka ☹ to mi je strasne luto....

helenkasabinka
16. sep 2011

@vilki ☹ 😔

lussy23
16. sep 2011

@helenkasabinka - chudiatko=((((( to budá tá, čo vravela, o izbičkách, že jedna bude ružová a druhý fialová?

helenkasabinka
16. sep 2011

@lussy23 ano presne ta malinka Petronelka 😢

lussy23
16. sep 2011

@helenkasabinka - chudiatko malé.

dada1212
22. sep 2011

@helenkasabinka Tá malá je strašne zlatá, fakt slniečko, myslím, že to tak niekto vždy zariadi, že veľa detí čo majú veľké zdravotné problémy sú pre svoje okolie veľkým povzbudením a pomáhajú v tom, aby tú ich chorobu dokázali hlavne psychicky zvládať. To dievča je fakt neskutočné a určite tým aká je pomáha rodičom a okoliu v tom, aby sa tak netrápili nad tým, čo jej je. Držím jej palce, nech sa to dalej vyvíja čo najpriaznivejšie.
Aj ten príbeh s otcom bol veľmi pekný a ja neodsudzujem ani tú maminu, ona má asi momentálne dosť problémov sama so sebou a je dobré, že tie jej deti neskončili v domove ale o jedno sa skvele stará otec dieťaťa a o druhé rodina.
K tomu druhému mám trochu výhrady, podľa mňa mali ísť za nimi až neskôr, ked sa trochu zmieria s tým že ich brat a priateľ už tu nie je, lebo takto sa veľmi nenaplnilo to čo si želal, aby si tú dovolenku užili, lebo bolo vidno, že sú ešte nezmierený s tým, že Tomáš odišiel.

helenkasabinka
22. sep 2011

@dada1212 ahojky dakujem Petruska je naozaj nase male slniecko ,zial ma tazky osud a teraz ju caka operacia tazka ale verim,ze to zvladne a este mnoho mnoho rockov bude tu medzi nami,ma uzasnu povahu a je velmi sikovna 😵 😵 😵 ostatne pribehy som nepozerala,lebo som nemohla ,ja modre z neba nemozem pozerat 😢 a ,ked davali Petronelku,tak som skoro cely pribeh odrevala ☹ ☹

adriana7
22. sep 2011

@helenkasabinka , my sme pozerali aj s deťmi a na petruške sme sa naopak stále smiali, je veľmi zlatá repetula, taká čistá a bezprostredná 😵 ... a jej mamina to povedala pekne, že nikto nevie, ako dlho tu bude, len ten hore, a kým sme na tomto svete, máme žiť naplno... a petruška naplno žije..naša laurinka mi stále hovorila "mami, ona je strašne zlatučká", až sme ju museli zrušiť, že ani nebudeme počuť, čo tam hovoria 😉
...ale musím ti dať za pravdu, že ani ja to niekedy nemôžem pozerať, lebo plačem celé dve hodiny a potom o tých osudoch premýšľam do ďalšej stredy ☹

helenkasabinka
22. sep 2011

@adriana7 dakujem pekne ,veru je to tazke ,my ju berieme ako zdrave dietatko ale v telke nepovedali vsetko,co jej vsetko je ☹ nosi este plienocky prewtoze jej nadory tlacia aj na mocovy mechur a neviem udrzat moc a ani stolicu ,maternicu uz nema a tak nikdy nebude mat deticky ,uz prekonala mnoho operacii a vzdy ,ked ide do nemocnice na kramare na onkologiu,tak sa tesi,,ze ide do skolky,ona to nevnima ako nemocnicu,je tam vela deticiek a tak si mysli,ze chodi do skolky,lebo inak ona skolku nepozna ☹ len vravui,ze ked pridem do skolky,tak mi pani ucitelky odoberu krvicku,ci som zdrava a potom ja neplacem ☹ ☹ ☹

adriana7
22. sep 2011

@helenkasabinka , aj ja som to pochopila, že nevie, čo jej je a je to dobre...psychika je pri každom probléme dôležitá..my sme ani zďaleka nezažili takúto vážnu chorobu, ale malá nám vážne ochorela po očkovaní, tiež sme si užili, a malá, keď ma videla plakať, tak mi hovorila "musím ťa maminka viac poslúchať, že?... tiež sme jej nepovedali,čo sa deje, načo... 😒 ...ale my sme sa z toho dostali
...petrušku moc pozdravujeme a úprimne želáme zdravie! 😵

penelope2066
22. sep 2011

Mna dojali vsetky tri pribehy...Ale ten s tym ocom roka ma navyse aj rozculil kvoli tej nezodpovednej materi. Ked sa tej malej zriekla uz v zivote by som jej ju neukazala. Je to nezodpovedna ... 😠 Nebudem sa radsej ani vyjadrovat lebo sa znova len rozculim...
Petronelka je take take slniecko a poriadne ukecane 🙂 Verim,ze sa jej bude darit a jej rodicia budu mat stale dost sil bojovat s osudom.

lussy23
22. sep 2011

@dada1212 - čo sa týka tej Petronelky, úplne súhlasím, práve som chcela tu niečo podobné napísať.
@helenkasabinka - smutné čo písšete, prečo musia takéto malé detičky tak trpieť????? Ale vôbec to nebolo na nej vidieť, že má nejaké problémy. je to také Slniečko. S Malo uveronikou(dievčatko, ktoré nevidí) sú to moje obľúbené hrdinky za celé tri roky=) nech sa Petronelke darí, je stále veselá a nech sa všetky operácie podaria.