Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

bianca
10. sep 2008

veronika krasne.Minule mi kamos licil ake ma ukrutne bolesti,ze stupil na sklo a ze si tu nohu asi ureze.Asi dve hodiny do mna hucal ze umiera tak su mu on line radila co ma robit borak aby tak netrpel.Som z roboty zvyknuta na tie najvestie krvaky tak som ho lutovala a po dvoch hodinach z neho vyliezlo ze ta rana ma 2 cm a odkvecol v momente ked videl tetanovku 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

bianca
10. sep 2008

tak uz to zacina.Vreckovky nachystane???

bianca
10. sep 2008

tak ja uz som slzu uronila 😵

veronika13
autor
10. sep 2008

akurát som to zapla, skôr sa nedalo, teraz robia tu kuchynu, to je kráááása, ja sa tak tešíííím 🙂

duskaf
10. sep 2008

Bože kočky, ja už tu plačem, to bolo krásne pre tú maminku a jej Kubka.

minkak
10. sep 2008

no veru tak to je iny dojak 😢 aj ja tu nariekam 😢

veronika13
autor
10. sep 2008

však? ja nemôžem, ja keď vidím tie detské očká, tak ma položí a reveeeem 🙂 Vďaka Bohu za tu reláciu, že sa aj takýmto spôsobom dá pomáhať ľuďom

orinka
10. sep 2008

A vy by ste si čo priali od Modrého z neba? 😀

minkak
10. sep 2008

tak-tak,ja si musim este pozriet ten prvy a treti pribeh z minula to mi uslo ☹
videla som ten druhy ,ale tiez som riadne nariekala 😢

womenne
10. sep 2008

Teda ten druhy prispevok bol skvely taketo sny mali plnit však?takym ktory to potrebuju fakt sila v akych podmienkach byvaju ☹

melory
10. sep 2008

mna dojala skolska taska pre krpca, aj on mal slzu na krajicku.

minkak
10. sep 2008

ja som dufala,ze mu daju este tu tasku 😉 🙂
a ten pariz........juj tak to bolo super 😵 pariz je moja srdcovka 😵 tak som riadne plackala 😢

bibula
10. sep 2008

no dalo sa to pozerat,aj ked ta prva cast bola lepsia.no ten drzhy pribeh bol skor povinnost ako sen.-)

bianca
10. sep 2008

ja som sa urehotala na tych ucitekach.Super

veronika13
autor
10. sep 2008

prečo povinnosť? mne to prišlo od srdca

minkak
10. sep 2008

veru bianca -riadna banda 😀 zlate boli,fakt sila ,ze si aj vkladnu knizku zalozili-to musela byt partia 🙂
inak kocice vsetky,ze?take fajn ucitelky musia byt 😉 😵

orinka
10. sep 2008

len sa nezabudnite pohádať pre nejakú reláciu 🙄 Mne napríklad prvý príbeh došiel trápny, druhý dojímavý, tretí veselý.... každý máme na určité veci iný pohľad....

orinka
10. sep 2008

a ja chcem auto 😀 od Modrého z neba.... 😎

veronika13
autor
10. sep 2008

orinka, zatiaľ som nepostrehla, žeby sa tu niekto chcel hádať...

bubba
10. sep 2008

orinka napisem vilovi 😀 😀 a ake chces?

anka3012
10. sep 2008

Ahojte.Najviac ma dojal ten druhy príbeh.Bol to dojímavy príbeh.Slzičky boli a teším sa s nimi.

bianca
10. sep 2008

minkak myslim ze v tomto bol chudak Vilo 😀 😀 😀 mu dali asi riadne zabrat

orinka
10. sep 2008

bubba... to bude problém... ja dávam na vzhľad nie na kvalitu... to by ma potom pán manžel hnal kade ľahšie 😀 ale taká mazda neviem koľko 😀 tá sa ľúbi nám obom... takže tú 😀
veronika13 😉 uvoľni sa.... život nie je len o vážnych veciach....

minkak
10. sep 2008

bianca tak to ano,to si vystihla 😉 😀

jesso83
10. sep 2008

katja78...................................
to je presne ono...dakujem ti velmi krasne, velmi si mi pomohla. jedneho dna mi zacala hrat v hlave a ja neviem odkial, vo forest gump som to isto nepocul a potom som ju ako nahodou zbadal v uputavke...dakujem ti velmi este raz 🙂

anjelinka
10. sep 2008

Ahojte, mne sa ta relacia velmi paci, aj na teletexte v spravach, na stranke 110 som na Markize bolo, ze to bol v ten den /prva cast/ najsledovanejsi format zo vsetkych obrazoviek, podiel bol cez 43%.
Dnes som tiez pozerala, je to superna relacia, ale prva cast sa mi lubila viac, myslim minulu stredu.

veronika13
autor
10. sep 2008

no tak museli upútať, ale myslím, že ešte nás čakajú krásne príbehy 🙂

maja22
10. sep 2008

Ja by som tak rada splnila sen mojej sestre, už som aj mala otvorenú stránku Modré z neba, ale keď si pomyslím, že náhodou by jej to predsa len splnili a museli by sme ísť do telky, tak to radšej nechám tak.. 😔 😅

veronika13
autor
10. sep 2008

maji a čo také? nech ťa navnadíme...

anjelinka
10. sep 2008

Ja som uz napisala svoj sen minule do Modre z neba, hmm, pre moju starku, ale neviem, ci by to splnili, nechavam si to radsej pre seba zatial, ale ked dnes Vilo povedal, ze maju cez 4000 zelani, tak....no nadej umiera posledna... 😉