Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

mimi
8. okt 2008

mimikyky, ste krasna rodinka, krasne ta nalicili, vyzeras supeeer !!! 🙂 🙂 🙂

mimikyky
8. okt 2008

ďakujééééééééééééééééééééééééém fakt všetkým 🙂

valeri
8. okt 2008

🙂 ani ti nezavidim maš čo robit aby si každemu odpisala ale si bola rodinou važne užasna moc ste sa mi lubili pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

veronika13
autor
8. okt 2008

ja som to nevidelaaaaa a dúfam, že to dajú do archívu, lebo ešte z minulého týždna tam neni, ani to som nevidela 😢

valeri
8. okt 2008

jak že si to nevidela veronika cele slovensko to pozeralo a plakalo 🙂

veronika13
autor
8. okt 2008

nemáme telkáč, pokazený a online cez net mi nejde 😒

monkula
8. okt 2008

Ľubka....
Ako som Ti už písala v sms-ke... strašne ma dojalo, čo si povedala Denisovi.... 😵 😵 😵

mňo a čo sa mi nepáčilo...
1* že z celého rozhovoru s kaderníčkou dali na obrazovku len to, že máš skoro 33 rokov a si dva razy rozvedená... kto nepozná Tvoj príbeh si mohol domyslieť hocičo negatívne...
2* bolo vidno, že repliky o upratovaní boli náročky... tie dve princezničky sa taaak ľúbia, že sa ani tváriť nevedia, že sa hádajú.. 😵 😵
3*Kata 😝 😝 😝 mala vpísané v tvári, ako Ti závidí...

A sa mi páčilo, ako si ju sjela, že ty si to vedela? aže sa k Tebe pchá na kávu... 😀 😀 😀
A čo si kričala, keď si išla otvoriť dvere? 😀

horallka
9. okt 2008

mimikyky,
tak ja sa pridávam, veľmi sa mi páčil tvoj príbeh, bola si tam zlatá, taká bezprostredná, a ty brďo, aká zmena s tebou- veľmi ti to seklo. Máš zlaté deťúrence, sympatického manžela- fakt, ste super rodinka. Ináč "výhrady" mám podobné ako Monkula, zase mi to zobrala z úst a ešte pridám jednu- Paviel Rochnyak- toho ja fak ale fakt nemusííííím- béééé. No ale je mu odpustené, keď ťa tak pekne vystajloval. A ako ti naordinoval, že máš zahodiť staré topánky a nosiť už len tie, ktoré ti vybral on - všetky na podpätkoch. Nuž, pri štyroch deťoch a v domácnosti fakt výhodné- Paviel o tom určite niečo vie. 😉
Pekný sen ti Denisko veru vybral- však vieme ako to je pri deťoch a ešte zvlášť pri viacerých, že žena častokrát nemá na seba čas, lebo všetok investuje do rodiny a potom sa trošku zanedbáva a určtie si takýto relax zaslúži. Vidieť, že máš veľmi vnímavého syna, keď si všimol, že si v tomto smere "zanedbaná".

mimikyky
9. okt 2008

veronika13
ten archív ma riadne se... nieje to tam ☹

mon
no, tak k tej kaderníčke, niet čo dodať.....vyjde to v šarme, tam bude písané,ako a prečo
ten neporiadok,ten bol samozrejme spravený naschváľ 😀 a baby museli "hrať"
najlepšia bola jej hláška v aute "ja sa normálne teším viac ako ona,je to normálne?".........to hovorilo za seba

keď som išl otvoriť? že nikto nejde otvoriť,že sú lenivci,či niečo také

horallka
no,Paviel je Paviel 😀

matullienka
9. okt 2008

mimikyky: bola si tam super a ten paviel no ja by som ho asi aj zabila dievca s kozmu s nim malo zlatu trpezlivost 😀

titkovamiriam
9. okt 2008

ako to nepozeram tak vcera som kukla 😀 ,mimikyky bola si super a mas krasnu rodinku 😀

horallka
9. okt 2008

mimikyky, ty si vedela, že ti tam strčia Paviela Rochnyaka alias Pavjeľa Hrochniaka? To ti už nemohli dať niekoho iného - normálnejšieho? He-keď ty si dievča z kozmu tak on je vizážista z Ukrajiny- chi. Ináč, kdesi som o ňom čítala veľmi výstižnú charakteristiku- tak dlho češe celebrity, až tomu sám uveril, že je jednou z nich. 😀 Ináč si bola podarená- ani pretvarovať si sa nevedela, ako ti Paviel nie je moc po chuti - bolo to na tebe krásne vidno.
A tá tvoja kamoška, či čo tam bolo s tebou, to ona sa tam akože sama vopchala, alebo si si ju ty zavolala? To som trochu nepochopila- prečo s stále s tebou vláčila ako sopeľ- to si si už radšej mohla zobrať so sebou Lucku. A ani ako úprimná kamarátka na mňa teda nepôsobila- nehnevaj sa.

mimikyky
9. okt 2008

horallka
nevedela som vôbec,kam a kto,čo sa bude diať
on je fkt totáč nechuťas, a aj sme sa pusinkovali,blééé pri lúčení,našťastie to vystrihli
tá akože kamoška, pekne si ju odhadla 😉 ďakujem za úprimnosť 🙂
to chceli po denisovi niekoho kvoly veškostiam šiat ked to chystali a tak, a on chudatko povedal ju,inak tá jej dcérka je miškina spolužiačka

radoslava
9. okt 2008

Ahoj Horalka
neuveriš ale v uplne vsetko si mala pravdu čo si napisala. Fakt do bodky. Si dobrá 😉

horallka
9. okt 2008

no nevadí - tak si dievča užilo pár minút slávy- však ti aj mala čo závidieť- /bolo to fakt na nej vidno/ - peknú kočku z teba spravili- nieže by si pred tým nebola-ale oni ešte viac vyzdvihli na tebe to pekné- si myslím že taká radikálna premena by sa zišla skôr jej ako tebe.
Joj, keby mňa mal Paviel pusinkovať, asi by som vystrúhala najuhorkovitejší xicht, akého som schopná 😉 😅
A malý Majkiu bol rozkošný, ako tam spontánne ošacoval sedačku 🙂

drejka
9. okt 2008

mimikyky - perfektní ste boli, veľmi sa mi páčil Alex, ako sa choval a kaderníčka odviedla perfektnú prácu, spolu s makeupom si vyzerala ako hviezda. Dcérky majú krásne vlasy a ako rodinka ste pôsobili veľmi pozitívne. Tie bledé šaty, v ktorých si prišla domov boli nááááááááádherné a vyzerala si v nich úžasne 😵 😵 😵 😵 ak to nie je tajomstvo, kde ste tie šaty kupovali ? 😉

horallka
9. okt 2008

Majki 😉

horallka
9. okt 2008

Radoslava, myslíš s tým Hrochniakom? Ale- však sa stačí na neho pozrieť a vypočuť si pár inteligentných slov z jeho úst- a každému je to hneď jasné. Ale asi by som ho mala ísť rozoberať do Showbiznisu - s monkulou a spol.Chi

mimikyky
9. okt 2008

horallka,
Radka myslela tú moju kamošku,práve sme to písali cez skype, ona ju totižto poznááá osobne, a aj na natáčaní v štúdiu sedela aj Radka s malou a mužom 😀

bibula
9. okt 2008

mimikyky

no vcera mi drahy vypol pc,tak som nestihla napisat,ale proste bola si kočka aj predtym,ale co stebou spravili,no parada, si krasna,nie je co dodat. 🙂

mimikyky
9. okt 2008

drejka
dííík 😉
Alex bol úúúúžasný, milý,príjemný aj tá jeho sestra, a Alex je nádherný,oči má krásne a keď ma maľoval, mala som pred očami tú jeho hruď v sexi tričku 😀
šaty sme kupovali v peek&clop..... v auparku, ja ich idem predať, nevynosím 😀
tých čipkovo čiernych už som sa zbavila 😀

mimikyky
9. okt 2008

bibula, ďakujem 😉

depecko
9. okt 2008

ahoj mimikyky,len teraz som sa dostala k PC,takže včera som pozerala,si kočka aj bez premeny,sympoška vysmiata.Upravili ťa pekne,len Paviel bol teda "týpek".Skôr ti to vnucoval ako poradil čo by ti svedčalo.Chcel ťa len dať do jednej jeho pózy,sexi šaty,vysoké lodičky.Šaty boli pekné,pristali ti.Tie topánočky ti teda nezávidím.Detičky máš krásne,slušné,hlavne Denis,riadny fešák,-dnes je takých chalanov málo. 😉 Môžeš byť na neho hrdá,ale aj na seba,je to určite tvojou výchovou. 😉 Viem že je tu iná téma,kde chudnete,prepáč ale neviem z čoho chudneš,ak sa ty zle cítiš tak ok,ale ja mám podobnú postavu ako ty a teda asi si musím vstúpiť do svedomia,/a to ešte nemám detičky/.tak všetko dobré,inak máš pekné meno,ako moja maminka 🙂

depecko
9. okt 2008

ešte otázka-čo to píšete o tej tvojej kamoške?Nejako som si ju nevšímala.Spravila niečo?/čumákovala som len na tvoje deťúrence a na teba/ 😀

pacna
9. okt 2008

mimikyky je to aj v archive rada by som kukla kedže markizu nechytame 🙂

mimikyky
9. okt 2008

depecko
o úprimnosti, o tom ako sa tam tvárila....

pacna
ak nebude v archíve, pošlem Ti dvd 😀

mimikyky
9. okt 2008

akurát tu bol domový dôverník aj s deratizérom boli dať do pivníc guličky pre potkaníkov 😀 😀 aby náhodou neprišli

a ako som im otvorilla bránu od bytovky, ten ujo mi začal spievať, čumela som na neho,či je ožratý,či čo.....
a on že bože,to tá televízia tak skresľuje, veď vy ste krásna štíhla baba preboha 😀 a že ani netušil,že hneď ráno stretne celebritu 😀
to bolo zlaté, fakt som sa nasmiala 😀

blumchen
9. okt 2008

Baby, uz je to v archive - vcerajsie modre z neba. Uz pozeraaaammmm .... 😵

moni1412
9. okt 2008

mimikyky tak sme pozerali aj my 🙂 fakt vyzeras super aj bez premeny.... 😉 a ten den ti fakt mozme ostatne len zavidiet. muselo to byt super 😉 mas uzasne deticky..... 🙂 bolo to peknucke 🙂

sisstin
9. okt 2008

tak já jsem se na mimikyky taky dívala..bylo to super..až na toho přiteplenýho vizážistu..to byl nářez 😅