Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

bzuco
26. mar 2009

Monikin príbeh ma tiež veľmi dojal - mne sa nestáva, že plačem, ale včera som slzy nevedela udržať...MM nechápal...ale som videla na ňom, že aj v ňom to zarezonovalo ☹

depecko
26. mar 2009

Ahojte,tak ja som to včera celé preplakala od začiatku do konca.Prvý príbeh,áno manžel sa snažil ale nemôžme vedieť čo za tým bolo,či ju bijával alebo tak-hovoril niečo o tom že bol žiarlivý a bezdôvodne....Ona vie prečo to urobila...Dievčatká boli milé,no a tretí príbeh...skoro som si oči vyplakala,ale aj preto že aj mne umrela mamina a viem čo to je žiť bez nej.Dúfam že nabudúce to bude veselšie ☹ Ešte ma napadlo,ako Monika dala Vilovi toho Oscara,-opravte ma ak sa mýlim ale ešte som nevidela aby hosť dal niečo Vilovi,-a urobí to akurát ona,ktorá toho veľa nemá.... 😔

zuzidr
26. mar 2009

neviete kde by som si mohlapozreť ten posledný príbeh,musela som si ísť lahnúť k malej lebo plakala 😠 😠 😅 som to tak chcela vidieť ☹ 😒

jonatanka
26. mar 2009

v archive tv markiza 😉

anickaajanko
26. mar 2009

pridavam sa tiez som preplakala cely ten pribeh o Monike, uboziatko
tu starku by som roztrhla ako hada, tak jej dala jednu postel v kuchyni a na poschodi mala volne izby
a po skole ma padat
nechapem takych ludi taka pekna, sikovna vnucka a ona sa takto zachova

chudak jej maminka ak sa na to zhora diva

bolo to od nej velmi mile ze doniesla Vilovi darcek
😉

luciaakubko
26. mar 2009

v bystrici ziju uzasni ludia. uz viackrat sa mi to potvrdilo. aj po vzhliadnuti tohoto prispevku.

amatula
26. mar 2009

no ja sa pridavam ten posledny pribeh bol super.........len jej prajem aby jej to vydrzalo a mala niekoho pri sebe...kto ju bude mat rad..........lebo si dost vytrpela ☹

depecko
26. mar 2009

no jasné luciakubko 😉 aj ja žijem v Bystrici 🙂

luciaakubko
26. mar 2009

tak to ti zavidim 🙂 milujem to tam 🙂

depecko
26. mar 2009

hmm..ani veľmi nemáš čo,bývam na okraji BB,v Radvani v paneláku,na námestie ani do mesta sa veľmi nedostanem lebo robím v susednom meste... 😒 Ale dobre,sú aj horšie miesta 😀

mikalove
26. mar 2009

posledny príbeh bol riadny ciťák 😢 chuda dievča

luciaakubko
26. mar 2009

stacil by mi pohlad na kopce a bystricky kyslik 😀 a samozrejme obcasne vychadzky el mesto 😎 a ludia su predpokladam aj na periferii fajni 😉

debra
26. mar 2009

ja vcera tiez kukala to modre z neba a revala som pri tom ako dazd... 😢 😢 ja inak modre z neba nesledujm,lebo sa pri takyx citovyx pribehox hned rozrevem,ale tento som sledovala,kedze sm z BB,tak sm xcela vidiet...ale plakala som a nemohla sm zastavit slzy,xudatko...ale aspon jej maminka nasla uz pokoj a aj ona ma srdiecko na mieste 😔

skuli
29. mar 2009

Taky jsem se dívala.Všechny příběhy byly hezké jako vždycky.Ten první byl zvláštní,ale nikdo nemá tu paní právo odsuzovat,protože nikdo z nás neví,co jí všechno ten chlap udělal.Bylo toho asi hodně moc,když mu tu šanci nedala.Jak tam řekla,dlouho byla tma a najednou je plno světla.Pro ty holčinky je asi lepší když jsou od sebe a neuslyší a neuvidí jejich hádky.Ta maličká je nádherná jak umí dávat city najevo a vyznávat lásku mamince.Ten poslední příběh byl strašně smutný,ale naštěstí skončil vesele.Ten kluk má tu holčinu opravdu rád,bylo to na něm moc vidět,jen doufám,že mu to vydrží na celý život.Strašně ji to přeju.

mukky
1. apr 2009

dievcata neviete preco ide repriza..... 😖 🙄 😠

mamartinka
1. apr 2009

mozno preto ze je 1 april.tak dali reprizu.

majcik
1. apr 2009

Ved pozeram, ze toto som uz videla

blumchen
1. apr 2009

Ale ten prvy pribeh ma fakt dojal .... nadherne.

mukky
1. apr 2009

ale nechapem dovod reprizy 😠 ved v archive si ju viem pozriet...a syncek mi vynimocne skor zaspal a taaak som sa tesila..

skuli
1. apr 2009

😀 ještě že vás čtu,vím že to nemám hledat na netu

mamartinka
1. apr 2009

mozno aj koli fudbalu to dali.

martina7905
8. apr 2009

ahojte baby pozerate modre z neba

blumchen
8. apr 2009

Baby pozerate? Mne uslo, ze kolko ten chlap este bude sediet v base, a za co tam vlastne sedi...? Alebo to nepovedali ??? To, ze sedi uz rok, to viem...

layla
8. apr 2009

blumchen, nepovedali za co sedi a tusim ani nie, ze kolko este bude...

lucaska
8. apr 2009

blumchen , nepovedali to tam............ale zevraj tam sedi za znasilnenie byvalej zeny...

layla
8. apr 2009

lucaska to fakt? 😕 to mi nejak uslo...

emily333
8. apr 2009

o boze a ona nanho este caka ja by som z nim nebola 5minut po tom co by ho odsudili 😠

blumchen
8. apr 2009

Coo ?????????? Za znasilnenie ???? To fakt povedali ?????

lucaska
8. apr 2009

layla,v telke to ani nedali,ale kedysi davno to vysielali a je z Tn a aj ja som z Tn tu sa nic neutaji... 😝