Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

leva
13. nov 2008

Ahoj nehodite link na vcerajsie modre z neba,dik.

leva
13. nov 2008

dakujeeem penelope 😉

leva
13. nov 2008

niak mi ten prispevok o tej rodinke grga 😀 uplne je spomaleny,druhy je uz ok 😅

penelope2066
13. nov 2008

teraz som si na ten prispevok o tej rodine klikla a aj mne to grga 😉

leva
13. nov 2008

😀 😀 chudata deti sa mi zlakli,ako mutant keby rozpraval 😀

penelope2066
13. nov 2008

ved aj mne to robi,ale len na tom prispevku

leva
13. nov 2008

aj mne len na tom,neva,chcela som len pozriet tu rodinu o ktorej sa tu tak popisalo 😉 izbicku maju peknu 😉

tiinka
13. nov 2008

Nebudem nikomu konkretne nic odkazovat, ani sa mi nexce citat kto co komu povedal... ale po precitani niektorych prispevkkov mi neda nereagovat. Pre mna bol vcerajsi pribeh zeny s detmi velmi emotivny .. pretoze si ani neviem predstavit ako niektore rodiny ziju, pretoze mozno zijem inac. Mne veru vyhrkli slzicky, ked som videla tie decka ..... a ich pohlady ... a je uuuplne jedno ci ta zenska pila nepila ... fajcila nefajcila ... hocico. Ved to ako zije teraz, to nieco dokazuje, nie dohady co bolo ..... stara sa o deti ako najlepsie moze ....... viete si to vobec predstavit, zit z takychto penazi? ja pred nou sklanam hlavu, pretoze by som to mozno ani nezvladla .. a ona sa nevzdava. Pocuvali ste tu pani, co pre nich ten sen vysnivala, ze hocikedy nevie co im da najest? musi to byt hrozne tazky a smutny zivot ...... ja len tolko .... ze sudit inych je ta najjednudchsia vec ...

monkula
13. nov 2008

tiinka, ja so mensúdila.. má to ozaj ťažké.... musí byť hrozné, ísť spať s pocitom ,že neviem, či zajtra budem mať dosť peňazí na rožky, alebo si k nim môžem dokúpiť aj paštéku....
Deti boli čisté, byt mala tiež v rámci možností uprataný, oan bola čistá, na deťoch bolo vidno, ako svoju mamu ľúbia.. a boli štastní....

skuli
13. nov 2008

Holky jsem nas.raná 😠 Teď jsem se chtěla podívat na Modré z nebe ze včerejška a nejde tam u toho zvuk.Je tam nějaké bručení,nechápu. 😝 U toho druhého dílu jde,ale u prvního ne.Nebudu se na to dívat,když ten druhý díl neuvidím od začátku.Snad to dají do pořádku.

vinka
13. nov 2008

Ja si myslím,že pomáhat ako MODRE Z NEBA by mali takým ludom ako bol ten druhý príbeh.Ale tie babky čo si išli do kasína zahrat to bolo podla mna odsúdenia hodné. 😠 Vôbec sa mi to nepáčilo.Ani minule ked si pani želala zmenit prsia.Alebo manžel? 😕 Ani ja niesom spokojná s prednostami ale mám čo potrebujeme (možno aj viac) a to je dôležité.Viem,že po dvoch detoch nemôžem byt modelka. 😀 Aj môj muž chce lepšie auto ako má a to ma hned písat Rozborilovi?Myslím si žeby mali riadne zvažovat komu pomáhajú a hlavne aké sny plnia. 😕

3558
13. nov 2008

chcela by som reagovat na temu
ja mam 32rokov a ona je odomna o rok starsia. ma tri deti, a ja mam este len teraz babetko. tiez som mohla mat v osemnastich, a uz teraz som mohla mat 14 rocneho syna. ale chcela som si najskor trosku uzit,pozriet svet a nechcela som, aby moje deti sa mali po financnej stranke zle. tym nechcem povedat,ze teraz sa mam super, ale uz mam istotu ze mam na pasteku.nielen na rozok. a to som chcela. aby som sa v skolke nemusela hanbit ze ma maly naskaredsie papucky. myslim ze mi nic neuslo a tesim sa na druhe babetko. ale nie to som chcela....
chcem len povedat,ze kazdej zene osud nadelil nieco ine. a to ze nebola na potrate neznamena ze je nezodpovedna matka. ved ona sa ich nezriekla.stale ich vychovava a miluje akurat im chybaju financie.mozno keby mala dobreho chlapa,tak si tu vypisuje ako mi. 😉
ja som stastna ze taka relacia existuje a dufam ze raz to bude na kazdom programe nie len na markize.
😅 😅

k.a.t.k.a.
13. nov 2008

vinka tiež som mala zmiešané pocity pri 3. príbehu 😖 bolo to len také z rozmaru 😔 a jej dcéra teda určite nevyzerala, že je odkázaná na Modre z neba, toto mohla pre svoju mamu urobiť aj sama 😔

3558
13. nov 2008

presne tak katka

vinka
13. nov 2008

Katka tak toto isté povedal aj muž môj.A on pritom nieje dáky velký divák takých seriálov.Ale pozeral lebo ja som to pozerala.A dokonca mi povedal,že tá limuzína stojí 7000 na hodinu.Nemohli ich odviest v markizáckom aute? 😕 No a ked prišla dcérka tak som vôbec nemala pocit,že mamu to dáko tešilo. 😕

penelope2066
13. nov 2008

to je uz druhy diel kde plnili nieco co nebolo vobec podstatne(umele prsia tej blondyne a teraz tie babky) aj kedtie prsia jej napisal manzel lebo sama by to nedokazala a tie babky,no pisat kvoli tomu do modreho z neba myslim netreba.aj ja by som chcela napr.nove auto lebo jazdim na 11 rocnom ale pisat kvoli tomu do telky tak asi nie.

k.a.t.k.a.
13. nov 2008

ja by som sa ako dcéra hanbila za seba keby som toto nevedela vlastnej matke splniť 😲 ved nech jej dá vreckové a vezme do kasína, čo je na tom také zložité a nákladné že kvoli tomu musela písať do TV nechápem 😅

penelope2066
13. nov 2008

k.a.t.k.a. mas uplnu pravdu.ja to proste nechapem.a ze im to tak rozboril splnil sa divim,ved ked sa rozpitvavalo splnenie sna tej bohatej presovcanke tak sa vyjadril,ze odteraz budu naozaj zvazovat aky sen splnia-a vidim ze naozaj premyslaju 😠

bubba
13. nov 2008

bohatej presovcanke?to bolo o com?

majcik
13. nov 2008

Ja som tiez pozerala vcerajsie Modre z neba. Moje dojmy:

Prvy pribeh - pri takychto ludoch sa niekedy az hanbim ... ze nariekam nad svojimi problemami a stazujem sa niekedy. Ten chalan bol uzasny, to je pre mna ozaj povzbudenie a dakujem Bohu za to, ze mam zdraveho manzela, zdrave dieta a ja som tiez zdrava ...

Druhy pribeh - citala som som vsetky prispevky, co ste tu uviedli na adresu onej zeny ... ja zastavam ten nazor, ze nemame pravo sudit, nepozname vsetky okolnosti. Mna zarazila ta suma, ktoru plati za ten minibyt... a svojim sposobom tu zenu obdivujem, ze to nevzdala a stara sa o svoje deticky, z ktorych jedno je postihnute ... inac, ti chlapci boli strasne zlati ... take krasne deticky.

Treti pribeh - podla mna je pekne, ze dcera chcela spravit radost svojej mame, ale akosi po tom druhom pribehu som mala z tohto splneneho sna zmiesane pocity ... akosi mi ten prehnany luxus nepasoval po tom druhom pribehu, ktory bol o velkej biede.

bubba
13. nov 2008

majcik tiez som nad tym rozmyslala,ze ziju na dedine kde sa muchy otacaju a platia tolko ako moji rodicia na strednom slovensku za dvojizbovy a byvaju v aree kde nie je s pracou ziadny problem....fakt to uz prehanaju niekedy s tymi najmami...to je hrozne.

majcik
13. nov 2008

Bubba - to som dnes rozoberala s mojou mamou, ze ako je mozne, ze ich tak vela stoji ten byt ... a pritom fakt dedina ... mozno najlepsia pomoc pre nu by bola, keby jej znizili co i len o 500 - 1000 korun tu sumu, co dava na byt. .. ale take paky uz asi Markiza nema.
A pritom ten byt mi pripadal ako takeho mensieho standardu, vsak povedali, ze je prerobeny tusim z intraku, nie? Ktovie, kto to ma v sprave, ci obec ...

3558
14. nov 2008

oni tam asi byvali len v prerobenom byte.asi z maleho bytu,spravili dve garsonky. a ona plati najom tej pani,co byva vedla. lepsie by bolo,keby markiza isla za primatorom,a pridelili by jej mestsku slobodarku.a mala by pokoj. viem ze sa to da v kazdom meste. a pokial si platia,nema ich preco mesto od tial vyhodit.
ja by som kaslala na nabytok a chcela by som radsej svoju strechu nad hlavou. ale bohuzial, nevyberala si ona, ale plni sen za jej kamaratku. ☹

monkula
15. nov 2008

no, ja som sen tej babky ani nepozerala... presne, ako niktorá napísala ,prišlo mi to ako päsť na oko, zobrať babku do kasína..... nepostrehla som, odkiaľ boal ,ale zobrali ju do bratisalvske jReduty, tam je vstup zdarma, le nsi musíš zameniť nejakú určitú sumu peňazí a nechať si urobiť členskú kartu, tá je na počkanie.....
A ešta ja tú Pavelekovú tam natlačili... 🙄

bibula
15. nov 2008

ved ona ju chcela 😉

monkula
15. nov 2008

Hej? tak sorry, aj som to nepozerala, len som na chvíľku prepla, bo spievali t-mobiel reklamu na jojke ,ale keĎ som zbadala Pavelekovú, rýchlo som to prepla ešte inam... 🙄

vinka
19. nov 2008

No dlho som si tak nepoplakala ako dnes.Po minulom modrom z neba to dnes má grády.Obdivujem a vzdávam hold takým chlapom čo ostanú sami s detmi a vzorne sa starajú one.Aj také mamky.Bože dve dcéry a obé postihnuté. ☹ Až pri takom niečom si uvedomujem aký velký dar mám doma.A vtedy moje starosti sú úplne hlúposti. ☹

majcik
19. nov 2008

Vinka - hovoris mi z duse ... takymto ludom treba pomahat, suhlasim ...
A tretia dcera im este zomrela ... uff

stresmenka
19. nov 2008

No vinka tak to máš pravdu 😉 ja som tiež dnes si poradne poplakala tie dievčatá na to postihnutie boli super vidno, že sú šťastné a majú sa strašne radi 😉

Aj ten chlap čo ostal s tými deťmi sám klobúk dole tam zas bolo vidieť ako rodina drží po kope čo je fakt málo kde ☹