Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

ankam
27. nov 2008

presne tak sa chichunala tam jak......... 😀

bubba
27. nov 2008

trapna koza co je.....do mastalira 😀 😀 😀 a este sa aj cervenala 😀 teda chudera ak to tu cita sa chyta za hlavu"co som radsej nebola ticho??" 😀 😀

ankam
27. nov 2008

ja by som tam asi ani nedokazala nejaky sen napisat-neviem

lucaska
2. dec 2008

ahojte, ja som dnes videla ukazku a bude sa tam tusim tancovat hriesny tanec, sa tesiiiiiiim moja srdcovka..... 😉

veronika13
autor
2. dec 2008

tiež som zvedavá, minule to bolo dojímavé

leva
2. dec 2008

ankam veru,myslim ze kazda z nas by rada napriklad svojim rodicom nieco rada splnila,no viem ze mojim rodicom by to bolo aj neprijemne aby im behali za zadkom s kamerami z jednej strany,asi by sa ani nevedeli uvolnit.

majcik
2. dec 2008

Ja tiez nemam rada kamery, strasne ma to zvazuje ... ten pocit, ze ma niekto nataca ... bleee

tajo
2. dec 2008

koľko ľudí nemá problém mať pred sebou kameru 😉 majcik - ani keby ti išli spĺňať sen .... 🙂 by si sa nevykašlala že ťa natáčajú do telky?

lucaska
2. dec 2008

ono je to tazko s tymi kamerami, ja zas by som teraz povedala ze by som s tym nemala problem a mozno keby k tomu doslo tak by som spanikarila ..............................

majcik
2. dec 2008

Tajo - neviem sa na take veci vykaslat ... zial. ☹

Ja viem, ze mnoho ludi s tym nema problem ... preto takych aj obdivujem ... ja s tym problem mam. Na vlastnej svadbe som kvoli tomu bola dost zviazana, nedokazala som sa uvolnit ...

tajo
2. dec 2008

Majcik - tak si nemala mať kameru na svadbe. - to myslím v dobrom. Ja som tiež ten istý typ - nevhodný na kamerovanie - neni som prirodzená a sledujem kameru a snažím sa jej vyhýbať. ☹ a preto som na svojej svadbe nedovolila natáčať. 😉

bubba
2. dec 2008

majcik presne ako ja....a este ako dlho mi trvalo kym som sa dokazala aspon dat odfotit nieto este kamerovat a prezentovat verejne svoje city a potreby 😝 😝 😝 to nehrozi ani za 10 melonov by som s ana to nemohla dat lebo by som jednoducho skolabovala a nevydala zo seba ani hlasok 😅 😅

majcik
2. dec 2008

Tajo - noooo... to by bolo na dlhu debatu ... manzel chcel a rodina tiez ...

Bubba - asi tak ... pre mna je tazke sa usmievat do fotaku a kamery, nieto este nieco hovorit a uz vonkoncom nie cosi intimne a osobne ... normalne v spolocnosti mi nerobi problem sa vyjadrovat pred ostatnymi, ale ak niekto vytiahne kameru, koncim 😀

tajo
2. dec 2008

dá sa žiť aj bez kamery 😀

bubba
2. dec 2008

no presne ako ja...ze blablablablbalblal...............ticho blbe trpane usmevy...............koktanie chod uz s tym prec.......a ked odide,tak blablablbalablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ja som koli tomu ani nechcela mat velku svatbu nakoniec bolo 15 ludi ,5 fotakov a este aj kamera 😀 😀 ale to kameroval ujo a ten ked kameruje,zarucene tam bude vsetko nepodstatne ako obrazy,topanky,lavice,vyzdoba....poozooor nevesta...obrazy,babicky,farar,....no takze nebolo to az take hrozne z 15 minutoveho zaznamu na kamere som asi 1 minutu 😀 😀 ale to som sa sustredovala na prisahu pred bohom takze ani som sa nestihla spotit 😀 😀

majcik
2. dec 2008

Da 🙂

Nedavnom moj manzel vytiahol domacu kameru, ze kooonecne natoci nasho syna, ked prvykrat jedol mrkvu, no ja som ho nevedela poriadne ani krmit, tak ma to vykolajilo ...
😠 😀

tajo
2. dec 2008

😀 u nás keď manžel chcel tiež kamerovať malú pri kúpaní. Predstavte si moja dcéra vo vaničke a moje ruky, malá papá z flašky a moja ruka, obliekam malú a moje ruky. som aj nie som na kamere. 😀 😀

majcik
2. dec 2008

Tajo - dobre si si to zariadila ...

Bubba - ja sa usmievam asi "az" na jednej fotke zo svadby, aj to ma niekto rozosmial a vidno mi medzi zubami zuvacku (strasne ma bolelo hrdlo, ked sme sa boli fotit, tak preto som si ju vzala), takze aj tak je ta foto nanic 😀

Proste nie som fotogenicka, nemilujem fotaky a kamery ... teda, ked cihaju na mna, inac rada fotim ...

majcik
2. dec 2008

Minkak - aha, tak uz rozumiem viac tym uputavkam ...

minkak
2. dec 2008

majcik tak este kuk sem je tam aj video 😉 http://www.markiza.sk/clanok-relacia/modre-z-ne...

minkak
2. dec 2008

a este nieco k tomu som nasla 😉 http://www.markiza.sk/clanok-relacia/modre-z-ne...

majcik
2. dec 2008

Joooj, video teraz nemozem kukat, maly vedla mna nedavno zaspal ...

bubba
2. dec 2008

baby mna ked manzel natacal ako malu kupem,skoro som ju utopila vyzera to ako ja,matka neschopna dieta okupat a este si to naotcia aj na kameru 😀 😀 😀 chudiatko

minkak
3. dec 2008

ahojte pozerate???
reklama 😠

majcik
3. dec 2008

Nie, dnes pozeram Hodinu detom

minkak
3. dec 2008

jaaaj no ja uz ma slzy na krajicku 😢 a oni dali reklamu 😅

mamartinka
3. dec 2008

MNA O TOM CIPRE ZROVNA MRAZILO.MUSI TO BYT PRE NU STRASNE SAMA VYCHOVAVAT DETICKY A ANI ON S NIMI NEMOZE BYT.A PRECO TAM VLASTNE NENI ONA S NIM.BOLO BY TO PRE NU LEPSIE AJ PRE DETI.CI NIE?JA BY SOM TOLKO BEZ MUZIKA NEVYDRZALA.

lucaska
3. dec 2008

ahojte,ja som dnes pozerala ani som nedychala..................a samozrejme som si aj poplakala, ten pribeh z cypru to bolo take dojimave........................

minkak
3. dec 2008

lucaska bolo 😉 ale ta reklama v tom najlepsom ma fakt nastvala....
aj mala tanecnicka bola sikulka 😉