Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

vinka
4. jún 2009

Prečo on môže zato.Ved tam mohol aj skrat nastat.

cuchre
4. jún 2009

no maros je maska 🙂 su to velmi mili ludia a naozaj si zasluzil spievat pred velkym publikom 🙂

penny13
4. jún 2009

Vinka, to si reagovala na mňa? Ale ja som nepísala, že za to nemôže. písala som, že to nespravil naschvál. Pubertáci sú už takí. Robia sto vecí naraz a potom to tka dopadne... No iste ho to mrzelo.

vinka
4. jún 2009

No ja som reagovala nato,že zato mohla nezodpovednost mladého chlapca.Prečo jeho nezodpovednost.Už viem,že im olej vznietil vo fritéze.No kto by mal byt zato zodpovedný?myslím si,že rodičia,že nevymenili olej vo fritéze.

luciask
4. jún 2009

mna pri prvom pribehu len napadlo, ze ci ludia nemaju poistky? alebo taketo situacie poistovna nehradi? Lebo ak hradi, tak mi pripada nezodpovedne nepoistit.

vinka
4. jún 2009

Luciask priznám sa,že niesme ani mi poistený.Ale už som rozprávala po tom príbehu s mužom a idem vybavit poistku.Lebo potom už fakt bude neskoro.A vela ludí nieje poistených.A nemyslí si,že tie poistovne sa hrnú k platení.Ktovie či by im to vôbec aj zaplatili ked tam bol prepálený olej a preto sa to vznietilo.Bola to ich chyba. 😒 A ked platíš niekolko rokov a potom ti to práve preto nevyplatí poistovna. 😒

penny13
5. jún 2009

Vinka - Nevedela som, že ten olej nevymenili. Lenže písala som nezodpovedný preto, lebo odišiel na počítač. A zabudol na to ☹

majcik
5. jún 2009

Vinka - nie vo friteze, hovorili, ze v panvici...

My mame poisteny dom aj proti takymto veciam. Ak si aj vytopim prizemie z kupelne na poschodi napriklad tak, ze zabudnem zastavit vodu, poistovna by to mala uhradit... dufam, ze nas takato (aj ina) poistna udalost obide.

vinka
6. jún 2009

Majcik nie v panvici to viem isto,že to bola fritéza.Len som nevedela či zblkla alebo skratovala.

flamenga
6. jún 2009

🙄 ukameňujte ho... dokonalé, neomylné, ktorým by sa nikdy v živote nič podobné nemohlo stať. Že vás to baví toľko súdiť... A vôbec... že vás baví toľko rozoberať nešťastie druhých.... 😔

vinka
6. jún 2009

Flamenga ale ved tu nikto mladého nekamenuje. 😕

majcik
6. jún 2009

Ja si pamatam panvicu ... ked rozpravala pribeh ta Gabika, tak si to tak pamatam, ze hovorila, ze mlady si nalial olej do panvice a isiel si sadnut k PC a zabudol na to. Kedy sa spominala friteza?

penny13
7. jún 2009

Flamenga, nik na neho nehovorí nič zlé. A ja som aj napísala, že všetci sme omylní. 😢

lucaska
10. jún 2009

dnes nesniivame............................. 😖

nobody
10. jún 2009

já asi založil téma ještě jednou ..pardon

lucaska
10. jún 2009

a kde??? ved to tu nevidim 😕

penny13
11. jún 2009

Ten prv ýsen bol viac zábavný ako dojímavý 🙂 Na prvý pohľad sa zdá, že to patrí do Pošty pre teba. Ale MzN je lepšie. Tu totiž mohli ísť baby k mame domov aj po meste(?) poprechádzať. Inak , neviete náhodou, kde je to Tenerife?
Druhý príbeh bol hrozný, bol aj najsmutnejší. Majovi prajem veľa síl, zdravia a lásky.

marcela79
11. jún 2009

Penny ja som sa nemohla na ten druhý ani pozerať, tak mi prišlo smutno a šúto toho chlapca i celej rodiny. 😔 Prajem i ja veľa zdravia, a nech už nemajú toľko utrpenia...

depecko
16. jún 2009

ahojte a prečo sa aj v upútavke hovorí že posledné Modré z neba?Snáď len posledné pred letom nie? 😔

penny13
16. jún 2009

Depecko, n oto dúfam! Je to skvelá relácia. A ten príbeh bude určite krásny a dojímavý. Vždy ma dojme, keď sen vysníva dieťa.

depecko
16. jún 2009

moja naj relácia 🙂 a dobre sa pri nej ventilujú emócie,/slzičky SKORO VŽDY!/

mamartinka
16. jún 2009

zajtra ide posledne modre z neba.

penny13
18. jún 2009

Tak bol oto veľmi pekné. Som rada, že Modré z neba bude pokračovať aj v septembri. Ozaj, a čo by ste si priali vy alebo vaše deti?
Moja katka by si priala dovolenku v Paríži. A Gabika by rada šla do do takého múzea v USA- Vraj je tam aj Arthur. Alebo by chcela ísť do Rakúskeho prátra alebo do Dysneylandu.

amanti
19. jún 2009

jak se tam můžu přihlásit?
A.