Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

slnieckova
9. okt 2008

horallka no neviem neviem, keby si podpisala papier, ze v pripade porusenia mlcanlivosti ti strhnu z konta sestmiestnu cifru, radsej by si si asi zalepila usta 😀

sisstin
9. okt 2008

já bych to taky určitě vykecala 😝 nejhorší je, že koník působí takovým domácím a komorním dojmem..ale to neznamená, že když někdo do tématu nepíše, že si to nepřečte že..a zrovna konik.sk je myslím 30. nejoblíbenější stránka na SK 😝

matullienka
9. okt 2008

no ja ju zas ale chapem ja by som sa s tym asi tiez pochvalila

mimikyky
9. okt 2008

horallka
monkula nebola v štúdiu, bola tam s malou dcérkou a mužom Radka z koníka, a aj ona tú moju "kamošku"pozná osobne,bývame blízko....
monkula ju videla na vinobraní v pk,keď sme si dali rande...

tá kamarátka:
najprv ju chceli postaviť vedľa denisa do vysielania,ale moje deti to odmietli....
pár dní dozadu bola zase u nás a ona si nestráži svoju malú 1r3mes, a malý sa hral, vo svojej izbe s hračkami........jej malá mu brala hračky, ona na ňu z vysoka.... a nechala ju s ním v detskej......samozko sa ozval plač........malá plakala...........až potom si ona "dvihla riť z fotele" a išla si hľadať svoju malú, a keď videla že sedí na zadku a plače a malý sa hrá, povedal jej:zobral som jej panáka a ona spadla" je mi úplne fuk,či náhodou ako jej ho bral capla, alebo ju sotil.........ale ona zbila môjho syna !!! a videli to aj moje dcéry a jej dcéra,kt. sedela vedľa nej v štúdiu,je to miškina spolužiačka.........vybehli z izby pozrieť prečo malá reve...........a jej dcéra mi povedala "lubka,mama ťa klame,ona nezbila majka slabo,ale silno"..............
no, a muž jej v utorok povedal, že si nepraje aby malého bila, ona na to,že si bránila dcéru kt.malý zbil, a mm jej na to: mala si dvihnuť riť z fotele a strážiť si svoje decko..." a ešte "neprajem si,aby si ku nám do bytu chodila ako domov,pekne zaklopeš alebo zazvoníš, a my otvoríme" lebo ona si bežne otvorí a vojde, apráve v utorok, sme ani nevedeli,že je u nás v detskej pri miškej pre úlohy,my sme boli v kuchyni............bla bla.....
pointa.........ani včera ani dnes mi nebere telefon, ajej dcéra mi povedala,že má zakázané ma pozdraviť....... to u nás bola stáááále, lebo jej mama na ňu kašle, aj u nás spávala často,ja tú malú ľúbim ako svoju.......

sisstin
9. okt 2008

no hurá..hlavní protagonistka je zde..tak nám to může osvětlit 😀

mimikyky
9. okt 2008

mlčnlivosť

nepodpísala som nič, dokonca som sa s nimi bavila-so štábom aj o tých autosedačkách čo sa tu písalo, a aj sa ma pýtali na názory mamičiek.....
veľa príbehov bolo avizovaných dopreddu...aj náš tri týždne dopredu v časáku život, vilo ich spomínal na nete.......

matullienka
9. okt 2008

mimikyky: a ona je takto normalna ta tvoja kamaratka? lebo na mna posobi ako mrcha a to ona ma kluce od vasho bytu ked si sama otvori a vojde?

slnieckova
9. okt 2008

🙄 mimikyky a naco si vlastne "udrziavas" taketo "kamaratky"?

sisstin
9. okt 2008

mimikyky: a nebojíš se, že si to ta tvoje bývala kámoška přečte, nebo že jí to někdo řekne? 😕 Já jsem v tomhle srab, by mi bylo pak trapně 😔

mimikyky
9. okt 2008

k tomu bordelu 😀
nemáááááááme taký doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!naozaj ☹
a baby a denis upratujú pravidelne, robia doma úplne všetko, sú naučený z doby,keď sme boli ešte sami

pacna
9. okt 2008

tomu sa hovori kamaratka 😒

mimikyky a farbu vlasov mas taku ako ti ju farbili? 🙂

matullienka
9. okt 2008

mimikyky: no mne to tam stejne neprislo ze by si tam mala neviem aky brajgel 😅

mimikyky
9. okt 2008

nemá kľúče, máme kľučku zvonka 😀

prečo si ju "udržiavam"? kvoly tej jej st.dcére, lebo je ako moja 😉 jej mama na ňu dosť kašle, tak bývala dosť často u nás, hrajú sa baby,spala tu............

nie, ja neklamem o ničom, nemám sa čoho báť

slnieckova
9. okt 2008

mimikyky 😀 pri upratovani "bordelu" bolo najma na dcerkach vidno, ze to hraju 😀 😉 nemaj strach, verime 😅

mimikyky
9. okt 2008

ona tam bola vlastne len preto,že po denisovi chceli niekoho: sestru,kamarátku....a on povedal ju 😠

mimikyky
9. okt 2008

pacna
nie, ale kaderníčka včera kukala, dúfam,že takú namieša.........

a mám si dať takú? alebo svetlú??????????

matullienka
9. okt 2008

no mne ona prisla ze ti strasne zavidela

matullienka
9. okt 2008

mimikyky: tu co ti dali oni seklo ti to vyzerala si mladsie

mimikyky
9. okt 2008

no, ona napr. jej vadilo vždy,keď som si niehoko našla, kamošku na kafe.... a také scény mi robila....
a so mnou sa kvoly nej nikto potom nechcel stretávať..........
držala som hubu kvolly tej jej dcére, ale už toho bolo dosť

slnieckova
9. okt 2008

mimikyky a nemyslis, ze by to bolo najprv toto vsetko co pises povedat jej do oci, ako nam na nete? 😎

slnieckova
9. okt 2008

ze by to bolo etickejsie tam malo byt 😀

mimikyky
9. okt 2008

a k tej jej dcérke, v štúdiu som sa jej spýtala, čo to má mama za oblečko, som ho šte nevidela......a ona na to " vieš, mama povedala, že ked sa ťa bude teta luba pýtať,povedz,že to mám dávno v skrini...." a malá mi hovorí ďalej "ale ľubka, mama kalme, ona si to popožičiavala, aby bola v telke pekná"
1 som hrdá na to,že mne povie pravdu a neklame mi, mám ju rada a dovolím si tvrdiť,že aj ona mňa
2 bolí ma,že radšej oklame svoju vlastnú mamu-------------ale prečo asi?

matullienka
9. okt 2008

ja by som to kamaratstvo ukoncila to by mii za to nestalo a tej jej dcere by som vysvetlila ze s jej mamou sa stretavat nebudeme ale ona ma u nas dvere otvorene

mimikyky
9. okt 2008

ona o vie 😉
len má trošku dlhšie vedenie 😉

ale už dosť, ok?

mimikyky
9. okt 2008

matullienka, dnes som tak spravila, ked ma jej dcérka nepozdravila, vysvetlila som jej

majki mi povedal: pusť mi peknú maminu a majkiho čo chcel piťo 😀 😀 😀
pustila som, a on ma v kuse bozkával

slnieckova
9. okt 2008

a tema sa vola Modre z neba, nie kamoska mimikyky 😎

matullienka
9. okt 2008

ok to je na tebe a to tie vlasy ti tak velmi rychlo vybledli?

mimikyky
9. okt 2008

áno, bolo to vlastne presne po 1mesiaci a3dňoch natáčané, už to nebolo pekné

matullienka
9. okt 2008

ale nie bolo neboj stale si to mala dobre vlasy ti vyzerali tak zdravo

pacna
9. okt 2008

mimi mne sa pačila viac ta tmavšia farba 🙂