Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

matullienka
13. okt 2008

mimikyky: a ten co moze chciet? porozpravat sa o rochnyakovi? 🙂

veronika13
autor
13. okt 2008

už to neriešte, vždy sa nájde niekto komu nie som sympatická, to je normálne, o to viac to prejavia, keď sa ukazujem na obrazovke...
teraz v stredu budú aké príbehy?

slnieckova
13. okt 2008

veronika13 suhlas 🙂

mimikyky
13. okt 2008

matullienka, neviem, napíšem Ti potom,ale do IP, aby som zase niečo neriešila 😀

matullienka
13. okt 2008

dobre budem sa tesit, inak dufam ze mas na to aj pozitívne odozvy 🙂

mimikyky
13. okt 2008

matullienka, mám, nájdu sa aj ľudia,ktorý "pochopili o čom to je"

matullienka
13. okt 2008

tak to som rada inak ste fakt perfektna rodinka a na baby som si myslela ze su dvojcata 😅

horallka
13. okt 2008

minikyky,
a prezradíš nám,čo chcela tá Tomáškova mama? Možno bude chcieť od teba jedny z tých šiat.... 😉

slnieckova
13. okt 2008

🙄

matullienka
13. okt 2008

tak to by bola ina haluz baby 😀

slnieckova
13. okt 2008

ze vas hanba nefackuje 😠 🙄

matullienka
13. okt 2008

a preco by mala? 😠

slnieckova
13. okt 2008

😨 nevies?

matullienka
13. okt 2008

no nie lebo nikto tu nic zle nepise tak nechapem co ti stale vadi a ked to nie je podľa tvojej chuti tak to jednoducho necitaj 😠

roasha
13. okt 2008

slnieckova,nechaj tak-aj taky musia zit. 😝 😝 😝

slnieckova
13. okt 2008

matullienka: tak nehnevaj sa, ale vypisovat, ze to by bola "ina haluz" 🙄 🙄 keby Tomaskova mama chcela 😠 saty co dostala mimikyky mi nepride prilis vtipne 😠 Takze mozno prave kvoli tomu by vas ta hanba mala poriadne prefackat, pretoze niektore fakt uz ani neviete co z rozkose robit. Radsej si viackrat dobre zvazte co napisete. Myslim, ze postihnuty Tomas a jeho rodina je to posledne, co by ste mali pretriasat svojimi "vtipnymi" poznamkami 🙄 🙄 a myslite si o mne co chcete, ale toto je uz fakt vela 🙄 😠 😎

slnieckova
13. okt 2008

roasha 🙂

matullienka
13. okt 2008

tak na co tu chodis ked ti vadi co sa tu pise, a nepoviem nic keby chcela nieco pre tomaska 😝

womenne
13. okt 2008

slniečkova suhlas bolo to trapne 😠
inač som sa až zasmiala aky je Paviel trapny"že budeš ma počuvat,neodvravat pri vybere šiat?ja by som mu povedala že sa mi nepačia teda vkus ma mizerny ale na tebe to vyzeralo dobre.maš pravdu kedže si mamina tak ich nevyuiješ,myslim že si mu to mohla povedat,ja odkedy mam deti podpetky nenosim a šaty som mala len 2x za leto a ktomu žabky 😀

slnieckova
13. okt 2008

matullienka 😉

mimikyky
13. okt 2008

womenne ja som mu to povedala x krát, a nepomohlo 😀 a v telke bolo len minimum z toho 😀

matullienka
13. okt 2008

mimikyky: 😀

horallka
13. okt 2008

áno áno- tak to bolo myslené 😎

skuli
13. okt 2008

mimikyky-Včera jsem se dívala na Modré z nebe ve kterém jsi učinkovala.Máš moc hezkou rodinu,je vidět,že se máte všichni rádi.Tvůj manžel je úžasný,že si tě vzal se 3 dětmi.Je vidět,že jsi veselá žena a moc ti to tam slušelo.Jo a máte moc hezky zařízený byt,nejvíce se mi líbila kuchyně.

monkula
13. okt 2008

mimikyky, aj mne potom napíš, čo chcela do IP, nech nás hanba nefackuje....

mimikyky
13. okt 2008

jasné mon 😉

skul díík 🙂

matullienka
14. okt 2008

monkula 😉

titinkaa
15. okt 2008

Dnešné modré z neba sa mi vééélmi páči. Človeku sa nechce veriť že ten prvy pribeh vysnival 15 ročný chlapec. Tym myslim ze taky dobry, rozumny chlapec a hlavne v takom veku!!!!!! A ten druhy príbeh super, hasičov môžem, jedného mám doma 🙂 🙂 🙂

zuzula28
15. okt 2008

dnes som si poslzila riadne...úplne ma to hreje, že máme ešte u nás deti, čo miesto nahrávania prasární a týrania zvierat na mobil myslia aj na takéto krásne a ušľachtilé veci, chvalabohu 😵 😵 😵

anjelinka
15. okt 2008

Prvy pribeh bol uzasny...sme vsetci plakali 😅 😅 😅 😅