Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

mazanec
30. mar 2012

PERVEKT MODERATOR

mamartinka
30. mar 2012

@mazanec ty co tu chces.Ty niesi sam Pervekt tak nahodou.

11beky11
20. apr 2012

lusy23 prosim ta posli mi stranku kde mam splnit sen 😀

11beky11
20. apr 2012

lusy23 prosim ta posli mi stranku kde mam splnit sen 😀
@penny13 mohla bi si mi poslat to kde sa pisu sny 🙂 dakujem

mamartinka
20. apr 2012

@11beky11 to co za nezmysli tu pises.Si nevies dat stranku markizy a tam modre z neba?

sharmana
13. jún 2012

Modré z neba takmer nikdy nepozerám, proste môj muž neznáša túto reláciu. Avšak dnes som si výnimočne pozrela posledný príspevok o rodine s 3 deťmi, pričom najmenšie bábo je vážne choré, rodina finančne zruinovaná, manžel vážne chorý.. a ich sen bol odfotiť sa s najmenším bábom, ktoré je v nemocnici a rodina ho nemôže vídať často.... Pani fotografka urobila nádherné fotky celej rodiny.
Boris Kollár urobil šlachetné gesto, kúpil jednu fotku tejto rodinky za 5 tis. a zároven im ju daroval späť, kedže deťom tejto rodiny sa práve táto fotka páčila najviac. Avšak myslíte si, že 5 tis. eur je v dnešnej dobe taká suma, že im to pomôže na nejakú extra dlhú dobu? Za 5 tis. si Boris kupuje oblek na jeden ples. Ak chcel urobiť nejaké gesto, mal si zistiť, kolko by stála nejaká špeci liečba pre tú malú a prípadne dať rodine k dispozícii svoje auto a šoféra, aby mohli za dcérkou chodiť do nemocnice pravidelne. To by bolo gesto. Prípadne zamestnať vážne chorého otca tejto rodinky, aby si nejako pomohli. Je mi tejto rodiny veľmi lúto a kedže som matkou, srdce mi stíska pri pomyslení, čo asi prežíva mamička tohto malého dievčatka. Milá rodinka držím Vám palce a prajem celej rodine hlavne veľa ZDRAVIA 😵

bodka13
13. jún 2012

@sharmana ono tých 5000 € nie je málo a myslím,že pri skromnosti tej rodinky im vydržia dosť dlho ... možno mohol pomôcť aj inak,ale nemusel im dať nič ...sám otec rodiny povedal,že čakal symbolickú suma za fotografiu a toto je teda dosť veľká suma pre nich 😉 ...moja známa má veľmi dobré príslovie/porekadlo či ako to nazvať "kto sa nevie tešiť z mála,nezaslúži si veľa "

sharmana
13. jún 2012

@bodka13 čakala som podobnú reakciu a uznala by som aj porekadlo, avšak ak by im darovali obyčajní ludia nejakú symbolickú sumu, ok.... Ak chcel Boris pomôcť finančne a vytrčal sa v TV, tak už mohol dať naozaj inú sumu alebo ako som spomenula, premyslieť si to a pomôcť užitočnejšie (prepáč ale títo ludia vyhadzujú 5 tisíce na iné hovadiny a samozejme že otec tej rodiny povedal že to nečakal, nebude predsa naživo hovoriť že čakal od Borisa viac).
Na Borisovom mieste by som túto sumu poslala proste aj bez medializácie... Dnes nie je 5 tis. nič, to je môj názor.. Majú 3 deti a minimálny príjem. Náklady takejto rodiny mesačne musia byť uričte min. 500 eur len strava, drogeria a možno nájom., Takže im to stačí tak na 1 rok a to nerátam liečebné náklady, čo je pre nich podla mna nemenej dôležité. A cestovanie za dcérkou.
Inak podla mna ak chce niekto úprimne pomôcť, tak to má robiť bezodplatne, teda nerobiť si reklamu 😝

bodka13
13. jún 2012

@sharmana pre mňa 5 tisíc nie je nič,je to skoro môj ročný plat 😒 ....keby mi ich teraz niekto daroval,vyriešilo by sa v mojom živote veľmi veľa vecí,ale to je o inom ....a nikto nevieme,či náhodou pomoc od Kolára nemá aj pokračovanie 😉 len už nie je verejná...Kolár reklamu nepotrebuje,robí si ju sám počtom detí a mileniek ....spomínam si na prípad,keď poskytol lietadlo/vrtuľník aby dopravili na Slovensko dobité dievča myslím že z Bulharska - rodičia na to nemali a štát sa k tomu tiež nejako extra promptne nestaval....keby aj iný zbohatlíci pomohli aspoň ako on 😉

sharmana
13. jún 2012

@bodka13 áno, ja som počula aj čítala o jeho pomoci aj v iných prípadoch, práve preto mi prišlo toto medializovanie a 5 tisíc ako odveci... vôbec sa tam nemusel ohadzovať s tou obálkou a peniazmi, podla mna keby aj povedal len, že má niečo premyslené a že chce rodine pomôcť pri liečbe dieťaťa a pomôcť pozviechať sa im na nohy, tak by som to brala určite ako lepšie gesto... Možno to myslel dobre, ale nepremyslel to. 🙂

bodka13
13. jún 2012

@sharmana ťažko rozlúsknuť ako to bolo a ako to malo byť 😉 ...ale myslím,že on aj pri neviem akom dobrom úmysle zverejnenom v médiách bude posudzovaný viac negatívne ako pozitívne -máme ho zafixovaného ako pracháča
...ale na druhej strane máš pravdu-mohol to riešiť inak 😉 ...v predminulej relácii to myslím bolo ,sedeli darcovia v hľadisku ale odmietli medializáciu - klobúk dolu,tomu sa hovorí pomoc 🙂

sue
14. jún 2012

Za najväčšieho smrada považujem rozborila - sám nie je chudák ani náhodou a za to,čo robí deťom - či už chorým alebo osirelým by som mu odrezala jazyk... otázky typu "a veľmi ťa to bolí?" a "to,že otecko zomrel je naozaj strašné,však?" ...brrr...hajzel...

bodka13
14. jún 2012

@sue ak by s takými otázkami chorí a osirelé deti(teda ich zákonní zástupcovia) nesúhlasili myslím,že by to odvysielané nebolo 😉 ...nevidím dôvod udeliť mu titul "hajzel" či "smrad"

sue
14. jún 2012

@bodka13 zákonní zástupcovia sú väčšinou oblbnutí akože charitou - tak ako to na slovensku býva 😉 😒 ...hlavne,že sa národ baví a sem tam pri tom aj utrie slzu...chjo...

lussy23
15. jún 2012

ja si myslím, že je to úžasná relácia, koľkým ľuďom už pomohli, koľkým ľuďom splnili sen? Veľa ľudí už z Modrého z neba zomrelo, ale sen sa im splnil. Podľa mňa je to krásne, že takto pomáhajú deťom🙂

mooncik
17. apr 2013

...ako často pozeráte televíziu? Kedy a čo sledujete? Toto bude o nás. Práve robím na dizertačnej práci a spracovávam tému „Ženy na materskej dovolenke ako špecifické televízne publikum.“ Môžete mi prosím, vyplniť dotazník (odhadujem tak do 10 minút). Budem vďačná, ak budete šíriť ďalej medzi kamarátov, známych, blízku i vzdialenú rodinu. Aj takto môžme o sebe (o nás, ženách na materskej dovolenke) vedieť trochu viac
link: http://www.sogosurvey.com/survey.aspx?k=SsYQQXs...
Ďakujem a pozdravujem!

sandrika1986
21. okt 2013

Ja túto reláciu pozerám každú stredu 🙂