Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

minkak
1. okt 2008

lucaska je perfektnyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 ale mu to islo 😉

mimikyky
1. okt 2008

zuziq -- Vilo to nehrá, viem, videla som to na vlastné oči 😉

mne je tiež veľmi ľúto tej maminy s malým Kevinom
a malý "kuly" bol neskutočne úžasný 😀

zuziq
1. okt 2008

mimikyky jj citala som, ze ti tiez niekto dal splnit sen 😉 tak aspon si mi potvrdila, ze je fakt taky aj v skutocnosti 😵
a z maleho lucasa bude 100 pro nejaky moderator abo herec. sa choval jakeby kazdy den ho kamera natacala, uplne bezprostredny 😀

veronika13
autor
1. okt 2008

dnes som nevidela, ale pozriem si z archívu

anaret
1. okt 2008

ani ja som Vila "veľmi nemusela", ale vlani sme boli na dni otv.dverí v Markíze a tam bol úplne super, prirodzený a tak som zistila, že sa na nič nehrá, proste je to v ňom... takže som zmenila názor...

sulamith
1. okt 2008

mimikyky,taaak mi to teda trvalo,ale vsetko som si tu precitala 🙂 .Takze velmi sa tesim ked vas uvidime...
...ako pozeram tak pozeram,fotky v tvojom albume nevidim,ci zle vidim? 😎 😀

mimikyky
1. okt 2008

sulamith,
nepozeráš zle, opakovane mi ich vymazávajú, napr aj dnes ☹

sulamith
1. okt 2008

vazne?admini ti ich vymazavaju? 😕 To je skoda,a preco?
inak,veeelmi ta obdivujem.A prajem vela radosti zo zivota a z deti. 🙂

monkula
1. okt 2008

zuziq, a jmy s manželom sem si hovorili ,že jej mohli aspoň finančne vypomôcť, chuderka ,ama na hypotéku, dieťa, domácnosť.... ☹ a aj ta ksom dosť dobre nepochopila, o čo išlo ,bol oto také všelijaké... 😅
A ešte, te nfutbalista, čo zobral toho malinkého na ruky, Vlado Kožuch je náš sused.... 😎 😎 😎
Je veľľmi milý, ak ojediný z bytovky mi vždy bez slvoa zoberie kočík a pomôže mi s ním.... 🙂
A aj jeho žena je veľmi milá ,fajn sa s ňou kecá 😉

tamarka
2. okt 2008

ahojky, tak ja som z toho včerajšieho MzN bola tiež mimo. Veď ako dobre, že vzdali hold jej mužovi, to je pekné, ale v čom to pomohlo jej to fakt neviem. 🙄

ukana
2. okt 2008

baby, ja som vcera tiez zasa revala, videla som len ten druhy prispevok, maly sa dival so mnou a pytal sa ma preco placem 😢 tak som mu vysvetlovala, ze chlapcekovi zomrel ocinko...a teta je smutna..... v tom tam nastupovali ti futbalisti... a maly : Mami, teraz si teta z nich ide vybrat noveho muza???? 😕 😅 😀 😀 😀 😀 ...tak som z placu presla do smiechu....ale mozno to mala byt ta pomoc... 😅 😅 😅 😅 😅

depecko
2. okt 2008

ja som tiež videla len koniec druhého príspevku a kto bol ten tučný chlapík čo to akože pre tú ženu vymyslel?Mne bolo lúto ako tam stála s tým synčekom....Nebola z toho nejaká nadšená,to muselo byť ťažké pre ňu...A nič im nakoniec nedali??Ani tomu synčekovi? 😠

matullienka
2. okt 2008

depecko: to bol jej brat a ja si tiez myslim ze s takou bolestou je clovek radsej sam ako sa ma ist pretrcat pred kamery moc som tomu nepochopila ako jej to malo pomoct

zuziq
2. okt 2008

maly dostal dres a futbalovu loptu... 😕

matullienka
2. okt 2008

no to sa im oplatilo velmi teda

mexx
2. okt 2008

Mozno som hnusna, ale ten vcerajsi pribeh sa mi teda velmi nepacil... 😅 Myslim, ze tej zene velmi neprospelo, ze sa tam mala pretrcat pred kamerou v takej situacii...ani sa netvarila nadsene...a myslim, ze im to velmi nepomohlo... 🤐 Cele to bolo divne... 😔

matullienka
2. okt 2008

mexx: zobrala si mi to z ust s takou bolestou je clovek radsej sam ako sa niekde pretrcat no nie?

mimikyky
2. okt 2008

kočky, oni to tam celkovo nejako divne "odmeňujú"
niekto ide na dovolenku a dostane aj obrovskú plazmu v štúdiu,niekto sen za 25Otis a ešte dary v štúdiu, niekto prd makové...
občas tomu nerozumiem .........

slnieckova
2. okt 2008

mimikyky: a tebe co dali? 😅
Myslim, ze keby jej to bolo maximalne neprijemne, tak by pozvanie do studia vobec neprijala a oni by tento pribeh nenatacali. Brat jej chcel urobit radost a nenapisal, ze chce, aby tam prisli futbalisti, takze jeho zbytocne obvinovat 😉 to vymyslela Markiza... a to ze chlapcovi dali "len" dres a loptu... myslim, ze maly nepotrebuje honosne dary a ked ste videli jeho detsku izbu, tak to tam mal cele futbalove, takze si myslim, ze ho dres a lopta potesili...

mimikyky
2. okt 2008

spravili mi vlasy,kozmetiku,a dostala som nejaké šaty,ktoré vyberal Paviel Rochniak, šaty tak na plesy,do smotánky, čiže nenositeľné 😀 a sandále na 13cm opätku...
zbytočne vyhodené peniaze, a mrzí ma, že to tak je,ale tie veci naozaj nevyužijem........
ale nechcem byť preboha nevďačná, som šťastná,že detičky na mňa mysleli a vymysleli 😀
a o tom to predsa je 🙂

slnieckova
2. okt 2008

mimikyky 😀 tie sandale ma najviac pobavili.. to by som sa ich rovno opytala, ci to myslia vazne 😀
Presne tak... o tom to je 🙂 ze na teba niekto mysli a ma odvahu napisat do relacie... 🙂

mimikyky
2. okt 2008

veď ja som sa ho aj opýtala, či v tom mám chodiť so 4deťmi do parku krmiť kačičky 😀
a v študiu som si ich nechcela ani za svet obuť,Vilo ma ukecal, našťastie to boli tie len 11cm 😀

skuli
2. okt 2008

Ahoj holky.Markízu nemáme,ale na Modré z nebe se dívám v archívu na netu.Je to krásné,Vilo je úžasný,takový lidský,nikoho lepšího tam dát nemohli.Kdysi byl podobný pořad i u nás v Česku.U každého příběhu si popláču,je to moc krásné,když lidé nemyslí jen na sebe.Nejdojemnější z toho co jsem zatím viděla bylo to jak sousedka nechala předělat kamarádce byt a ty 2 sestry a jejich zahrada.

matullienka
2. okt 2008

no jedno je naozaj pravda ze to odmenovanie je nespravodlive

mimikyky: a ty si tam bola kedy?

mimikyky
2. okt 2008

matullienka
ešte len budeme 😀

slnieckova
2. okt 2008

matullienka: ale ja si myslim, ze ak chce niekto dovolenku za 100000,- alebo televizor velky ako futbalove ihrisko, tak nech si taky sen vysniva, ked ho vyberu, tak mu ho splnia 😀
Podla mna modre z neba nie je o materialnom... snu sny a sny 🙂 Neviem co riesite spravodlivost/nespravodlivost odmenovania v Modrom z neba 🙂
Ja si myslim, ze krasa cloveka spociva v tom, ze sa dokaze tesit aj z toho mala, co mu niekto vysniva a ze sa najde niekto, kto ten sen dokaze splnit 😉

matullienka
2. okt 2008

slnieckova: ale niekto to si to ani nevysniva a dostane o tom ja hovorim

mimikyky: a kedy tam budete az to kuknem to ti povedali nie?

mimikyky
2. okt 2008

ja určite nič neriešim,
no, ano písala som o tom, že niekto dostane aj dovču aj telkáč, ale to bolo k tomu včerajšku...

a k Tvojim posledným vetám, čo sa mňa a mojej "obhajoby"že mi nejde o materiálno týka, prečítaj si v tomto linku odstavec pod názvom

iba kulisa?
a mňa a mojej rodiny sa týkjú riadky: "spomenie pubertiaka..."

http://lesk.zoznam.sk/cl/11215/244817/Vilo-Rozb...

mimikyky
2. okt 2008

matullienka, nepovedali ☹ natáčali nás spolu s dielom keď bol väzeň a laci strike, a stááááále nič, snáď sa dočkáme 😀

matullienka
2. okt 2008

mimikyky: no tak to dufam ze ano