Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

lussy23
16. sep 2009

baby, ako to mam kopirovat? ☹

lussy23
17. sep 2009

Tí rodičia s druhého sna sú rodičia s veľkým R. Takto krásne sa starať o deti! Nevyspať sa, len aby pomáhali ich synčekovi! Skutočne obetaví rodičia. pleplakala som celý druhý sen. ☹
Tie deti bol iveľmi zlaté, keď tancovali na Michaela!

bibula
17. sep 2009

hej,krasne to bolo,vela sil im prajem....a vela prijemnych prekvapeni....

hasleerka
17. sep 2009

tak k tomu príbehu môžem povedať len že všetka česť že sú taký rodičia, len im držať palce aby to vydržali

depecko
8. okt 2009

Ahojte,nepozerali ste včera?Kde je debatka? 🙂 😉 U mňa zabodoval prvý príbeh,aj druhý,no a s Darou,..tie chrobáky som nepochopila,nehodilo sa mi to tam.. 😝 Dara bola nejako nútene veselá,alebo je to jej stály prejav?

depecko
8. okt 2009
bubba
8. okt 2009

mne sa vidi ze nieco take bolo ....ale nepamatam sa na jeho tvar.

lussy23
8. okt 2009

Depecko- Martina hovorila, že urobí všetko preto, aby sa stretla s tou Darou. Takže to bola taká skúška odvahy, ktorú vymyslela Soňa. No Maťka dore spievala, ale, čo sa týka spevu v tejto sezóne, Dorotke s anik nevyrovná 😎
Prvé dva sny boli veľmi smutné, silné. Druhý dokazuje, že Anjeli naozaj chodia po zemi. pani Zlatica je Babka s Veľkým B aj mama s veľkým M.
Malému Dáriusovi prajem do života veľa požehnaí, síl, lásky , šťastia a úspechov. Inak rodina je najdôležitejšia.

miska002
15. okt 2009

ake bolo vcera modre z neba som nekuk akosi som to prespala............. ☹

lussy23
17. okt 2009

Miška - prvý príbeh bol o žene , ktorá robila asistenku pri pôrode. Dokoca sa aj bábo tam narodilo.
Druhý bol o malej Evke, ktorá stráca zrak.
A tretí bol taký Rokerský. Tá rodina mala autonehodu, otec bol v kóme a zomrelo 6 ročné dievčatko. Najviac to zapôsobilo na chlapca Gaba. Dsostal bicie a Tublatánka mu zahrala v izbe.
Ale najlepšie bude si to pozrieť. Chodte na archív markízy.

indianka921
26. okt 2009

babi neviete mi poradit pisala so do modreho z neba a odpisali mi ze sa budu v blikej dobe venovat mojmu snu to mam ako chapat ze mi ozaj splnia sen?a ak ano za aku dobu pisala som v septembri 2009?dakujem za odpovede
🙂

kotenko
11. nov 2009

ahojte, mam taky pocit, ze sme prave videli nasu konikarku, bohuzial nespomeniem si na nick, ale pamatam si ju z fotiek...

cessy
11. nov 2009

ano,ano, aj ja si na nu spominam z fotiek, su to neskutocny ludia. obdivujem ich

jonatanka
11. nov 2009

prekrasne s akou laskou sa staraju o tie deticky, rozkosne su vsetky deti, normalne ma slzy v ociach

jonatanka
11. nov 2009

mam slzytam malo byt

zuziq
11. nov 2009

najjulinka 😉 a klobuk dole pred nimi. a tie dvojcatka co teraz maju, hned by som ich zobrala domov 😵

mukky
11. nov 2009

ahojte,
ano je to maminka z konika 😵

zuzana76
11. nov 2009

ano, asi to bola najjulinka 😉

stupidq6
11. nov 2009

😵 plačeeeeeeeeeem je to nádherná rodinka 🙂

zuzana76
11. nov 2009

ja som to nevidela, da sa to pozriet niekde z archivu? moj muz pozera panelak

kotenko
11. nov 2009

aj ja placem, obrovska rodina z obrovskym srdieckom....

jonatanka
11. nov 2009

kotenko ja teda uz riadne bulim, klobuk dole pred nimi, je to neskutocne s akou laskou sa staraju o tie deticky, vsetky su krasne, rozkosne ako ich niekto moze odlozit, nikdy nepochopim, o to viac stastia ich postretlo ked sa dostali k milujucim "rodicom", najjulinke patri moj obrovsky obdiv

ukana
11. nov 2009

zuzana,tu je archiv, ale asi to tam bude az zajtra
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/modre...

hasleerka
11. nov 2009

ja sa pridávam k tým plačúcim ... sú úžasná rodinka 🙂

mixka
11. nov 2009

najjulinku poznam osobne aj s manzelom a ich deticky a je to fakt uzasna rodina a ludia 😵

kotenko
11. nov 2009

a mame tu dalsi placlivy pribeh.... vstat z vozika a postavit sa na vlastne nohy 😔 ja neviem co dodat. kedysi som si myslela, ze som silna, no nie som. silni su ludia, ktori su v tych pribehoch a klobuk dolu aj Vilovi. je ludsky a skvely