Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

slnieckova
9. okt 2008

ako ste stichli 😀

mimikyky
9. okt 2008

ja som stále tu 😀

mimikyky
9. okt 2008

som sa začítala na markíze do diskusií, ako mi tam strááášne závidia tie haraburdy 😀

marse
9. okt 2008

mimi vcera som to modre z neba pozerala len koli tebe 😀 kedze taketo programy moc nemusim...poviem ti velmi ti ta premena svedcala, muzik musel byt z teba paf 😉 ale nejde mi do hlavy ze taka kocka ako ty ma tak velkeho syna, neber to v zlom, ale co si ho mala este na zakladnej ked tak super vyzeras, naozaj by som nepovedala ze je to tvoj syn. 😉 to ja mam 20 ale to ako si ty vyzerala vcera po tej premene sa nechytam ani ja , klobuk dolu a drzte sa, ste zlata rodinka 😵

slnieckova
9. okt 2008

mimikyky daj link na tu diskusiu 😀

mimikyky
9. okt 2008

marse, ďakujem 😀 rodila som v 17tich 😀

marse
9. okt 2008

mimi tak sme dve 😀 😀

mimikyky
9. okt 2008

marse 😉
sme šikuľky

slnieckova
9. okt 2008

mimikyky 😲 prepac, ale protirecis si 😕 na diskusii v Markize obhajujes Tomaska pises, ze nie su dolezite hmotne dary a tu si pisala, ze nie je spravodlive, ze niekto dostane telku a niekto len handry? 😅

lenka0005
9. okt 2008

mimikyky...bolo na tebe vidieť,že o také handry nestojíš,nemohol ťa zobrať niekde do butiku s riflami,kde by si sa našla??? 🙂 😉 🙂

lenka0005
9. okt 2008

podľ mňa to mimy myslela tak,že tie handry sú jej na akurát zavesenie do skrine.Načo aj,ked to nie je jej štýl. 😉

marse
9. okt 2008

mimi perfiiiiiiiiiiiiiiiiiiis si to tej sliepke natrela....anca jedn azrejme nema doma deti domacnost a pod o co sa treba starat 24 hodin 🙄 kruci toto ma rozculuje, clovek nevidi pozadie a ty si zrejme naozaj lahky zivot predtym nemala, ja tiez nechodim v handrach za 10000, na 13cm opatkoch a niesom kazdy vikend u kadernicky, a pod a predsa som stastna osobka lebo mam rodinku ktora ma lubi....

zena v domacnosti nema zrejme pravo ist do kadernictva, na kozmetiku a ine, ta musi mat mastne vlasy v cope, teplaty a vytahane tricko a len co sa troska upravi uz zanedbava deti rodinu domacnost....toto je trpany nazor zien co nemaju deti, chodia vymachklene este aj na vecko a dieta spinave od cokolady nevezmu ani na ruky lebo by si zaspinili kostym od gucciho alebo zlomili nechty 😠 😠 😠

slnieckova
9. okt 2008

a vytahovat tam este aj to znasilnenie... silne kafe 😔

mimikyky
9. okt 2008

slniečkova
lenka0005 to vystihla presne 😉

a keď mi závidí,nech závidí všetko

marse
9. okt 2008

ja si myslim ze ked to mimikyky uznala za vhodne a prezradila to tak je len dobre, aspon sa clovek nebude navazovat do niecoho o com nema ani potuchy 😒

sisstin
9. okt 2008

marse: jde o to, jestli je to pravda nebo ne..já si na veřejnym webu můžu napsat, co chci že 😅

slnieckova
9. okt 2008

nepochopili ste ma 😀 pride mi protirecive na markize tvrdit, ze nie su podstatne hmotne dary a na konovi sa stazovat, ze niekto dostal viac hmotnych darov 😉 niekto menej... ved na nich nezalezi, no nie? 😀

marse
9. okt 2008

sisstin tiez pravda nehovorim ale s takym to dacim by podla mna sa clovek asi nezahraval , nie??? 😔

slnieckova
9. okt 2008

marse ked sa moze na mojejsvadbe niekto zahravat s fiktivnym umrtim partnera... 😔
Ale aby to nevyznelo zle... neobvinujeme, len si davame iste veci do suvisu a mozno je niekedy dobre porozmyslat nad tym vsetkym, co clovek napisal, nie len slepo pritakavat....

sisstin
9. okt 2008

marse: netvrdim, že to tak je..ale některý lidi si navymejšlej spoustu kravin, aby hlavně byli zajímavý...třeba to tak není..ale já tohle zažít, tak se o tom rozhodně nevykecávaj na všech možných inet webech 😉

marse
9. okt 2008

ja nepritakavam len som vyjadrila svoj vlastny osobny nazor na vec z mojho pohladu

a to s tym umrtim si moze vymysliet len chora osoba, smutne ☹

monkula
9. okt 2008

horalka, bola som nakúpiť, idem piecť tortu.... 😀
no, v hľadisku som nebola, prečo Ťa to napadlo? 😕
S Ľubkou sa poznáme už asi rok a pol, zoznámili sme sa na inom fóre a pred dvomi týždňami sme sa stretli v Pezinku na vinobraní... poprechádzali sme sa, boli sme aj s MM na kávičke.... 😉 😉
A videla som aj tie hodinky naživo.... sú krááásne... 😉 😀
A Ľubka, vlasy sa mi páčili viac tie, čo si mala teraz.... tá tmavá, no, neviem, taký nezvyk.... 😅
K Rochniakovi už nemám čo povedať... neposudzujem ho, nepoznám ho, ani potom netúžim... stačí mi jeden metrosexuál doma... 😀 😀 myslím synátora... 😀

mimikyky
9. okt 2008

sisstin, marse..........môj život už dávno nieje súkromným,o tom, čo som prežila, sa píslo už v mnochých časákoch: mamina,dieťa,rebecca, rozprávala som o tom v soňa aj vdkerti show, aj v rozhlase, a o týždeň alebo dva vyjde zase môj skutočný príbeh v šarme...........aj s otkami a mojim ksychtom........ja sa za nič nehanbím

slnieckova
9. okt 2008

mimikyky mala "smolu" ze bola odvysielana s tak silnym pribehom Tomasa

mimikyky
9. okt 2008

slniečkova
je to na str 8 písané, a tam som sa len vyjadrila k rozhovoru báb 😉

mimikyky
9. okt 2008

slnieckova
to si ako myslela?

slnieckova
9. okt 2008

😎 tak, ze pri Tomasovi nemozes byt hviezda ty? 😅 Alebo tak, ze je "pochopitelne", ze sa do teba na diskusii v markize navazaju, kedze si dostala hodinky za 5000,- 😀 a postihnuty Tomasko parochnu? Mozno v tomto zmysle smolu 🙂 ....

sisstin
9. okt 2008

mimikyky: no každej to má asi jinak, já bych o tom nemohla mluvit všude možně...mi to přijde jak záměrná medializace 😕

mimikyky
9. okt 2008

mimikyky • 4d • 2. okt 2008 o 10:50

kočky, oni to tam celkovo nejako divne "odmeňujú"
niekto ide na dovolenku a dostane aj obrovskú plazmu v štúdiu,niekto sen za 25Otis a ešte dary v štúdiu, niekto prd makové...
občas tomu nerozumiem .........
slnieckova • 2. okt 2008 o 11:02 mimikyky: a tebe co dali?
Myslim, ze keby jej to bolo maximalne neprijemne, tak by pozvanie do studia vobec neprijala a oni by tento pribeh nenatacali. Brat jej chcel urobit radost a nenapisal, ze chce, aby tam prisli futbalisti, takze jeho zbytocne obvinovat to vymyslela Markiza... a to ze chlapcovi dali "len" dres a loptu... myslim, ze maly nepotrebuje honosne dary a ked ste videli jeho detsku izbu, tak to tam mal cele futbalove, takze si myslim, ze ho dres a lopta potesili...
mimikyky • 4d • 2. okt 2008 o 11:07 spravili mi vlasy,kozmetiku,a dostala som nejaké šaty,ktoré vyberal Paviel Rochniak, šaty tak na plesy,do smotánky, čiže nenositeľné a sandále na 13cm opätku...
zbytočne vyhodené peniaze, a mrzí ma, že to tak je,ale tie veci naozaj nevyužijem........
ale nechcem byť preboha nevďačná, som šťastná,že detičky na mňa mysleli a vymysleli
a o tom to predsa je