Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

lucaska
18. mar 2009

ja som kuk jednym ockom, bolo to ako vzdy dojimave a Natalka bolo bohova 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzkafuny
18. mar 2009

Všetky tri príbehy boli nádherné 😵
a ten Vilo to umí...!!! 😉 🙂

tomaslavka3
18. mar 2009

pozerala so tiez,no vsimla som si, v tom prispevku,co chlapec s mamou isli do Egypta,ze pocas jazdy autom,nemal maly asi ani autosedacku,ked nemal pas ani mama ani Vilo. 😎 😎 😎

skuli
19. mar 2009

Teď jsem se dodívala na netu.Je dobře,že to zase dávají,se nebudu nudit po nocích 😀 Hezké byly všechny 3.Ten chlapec jak tam plakal 😅 A ta holčička postižená,ta byla tak bezprostřední.

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melory
19. mar 2009

mne sa velmi pacil chlapcek a egypt.

mikalove
19. mar 2009

ja som videla len ten druhy príbeh,vymenu klbu,bolo to pekné 😵 vila ako moderátora mam rada

mimikyky
19. mar 2009

kočky, k tej autosedačke :

ja som sa o tom s Vilom a aj so štábom rozprávala keď sme v štúdiu natáčali náš diel, lebo už vtedy vznikali pochybnosti o bezpečnom prevoze detí v modrom z neba.......a povedali mi, že to len kým sa natáča, potom už sa dá všetko na poriadok, a sama viem, že nás naštelovali na rozhovor v aute inak,ako sme sedeli po zvyšok cesty 😉 keď bola vypnutá kamera

mikalove
25. mar 2009

baby nepozeráte?? 😕

mamartinka
25. mar 2009

ja pozeraaaaaaaaaaaaam.na to prve co hovoris?ona je krava.prepac.neviem co tam prislo ale uz koli tej malej by som sa to snazila urovnat.naco si ju tam potom pozival ked aj tak nic z toho.a slzy som mala aj ja nakraji.joj ako tie dievcatka plakali.chudatka.

mikalove
25. mar 2009

ja som aj plakala ked tá malá rozpravala mame,že ju ma rada odkedy ju prvy krat videla...zlatá bola...myslela som tiež že koli deťom zostane s ním...ja by som mu dala šancu,snažil sa

mamartinka
25. mar 2009

aj ja by som mu dala sancu.no ideme dalej.popiseme za chvilu.pa zatial.

mamartinka
25. mar 2009

ta Korejcanka je zlata.a ako pekne spieva.ze.

iwuskaaa
25. mar 2009

...tie sú úžasné 😵 😵 😵 ...maťka bo a esterka ko 😀

mamartinka
25. mar 2009

to su dobre skratky.

mikalove
25. mar 2009

zlaté sú baby 😵

mamartinka
25. mar 2009

teraz to bude zasa troska take placlave.chalan si pozve svoju priatelku.

mamartinka
25. mar 2009

dal jej vysnivat pohreb mamy a zasnuby.inak sila ze rok a pol ma mamu doma na skrini.no to musi byt ja by som asi nespavala.bala by som sa.

iwuskaaa
25. mar 2009

to nieje možné...ja plačem 😢 😢 😢

lucaska
25. mar 2009

to je hrooozne............. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zuziq
25. mar 2009

fuuuuuuha tak toto je fakt silna kava na mna... 😢

majcik
25. mar 2009

Je mi velmi luto tej dievciny ... esteze ma priatela

lucaska
25. mar 2009

odhrabavam sneh u starkej a je za rohom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
25. mar 2009

no sila baby.aj ja som sa neudrzala a plakala.a to uz ked ja u takeho placem tak je to silne kafe.oscar je dobry.aj ten snech bol dobry.no dost si toho pretrpela.

majcik
25. mar 2009

Ja som nejako prepocula, preco zomrela mamina tej Moniky ...

lovacka
25. mar 2009

zastrelil ju jej priatel 😢

majcik
25. mar 2009

Uff ... ale fakt ju obdivujem, ze aka statocna a vyspela na svoj vek ... ked si predstavim svoju 18-rocnu sestru a tuto Moniku ... zivot ju vycvicil

mukky
26. mar 2009

tak plakala som ako dazd opat pri modrom z neba ☹ posledny prispevok bol pekny,a aj Vilo dojaty,aj jemu nedavno zomrel otec..

mukky
26. mar 2009

no a ta mala ma rozplakala tiez,ked rozpravala o mamine ako ju lubi,hlavne ked ju uvidela po prvy krat,.....aj ja sa budem snazit a robit vsetko preto,aby ma aj moje dietatko takto lubilo..a aby bolo stastne..

zuzkafuny
26. mar 2009

Mamartinka... ja by som sa rozhodla ako ona...
Prečo je krava...??? Veď to urobila kôli deťom... Kamoškiny rodičia boli kôli deťom spolu... si mysleli ako super konajú...!!! A poznačilo ich to na celý život... Je vždy lepšie spolu vychádzať bez hádok ako sa hádať dennodenne...
Krásne príbehy všetky tri 😵 😵 😵