Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

penny13
14. máj 2009

Áno, ale tí rodičia sa majú radi. Sú aj horšie prípady, že sa nerozprávajú vôbec a nedovolia dieťaťu, aby bol s tým druhým. Ale každý ma iný názor. 🙂 A k mojej IP Tebe. ja som sa tam pomýlila, napísala som, že prvé dva boli veselšie. Ale veselý bol hlavne ten druhý. 🙂

zrzulka
14. máj 2009

Penny vdaka za IP.
To ano su aj horsie pripady ale aj to dievcatko tym dost trpelo ze nemohlo byt s otcom tolko kolko by chcela byt.

marcela79
20. máj 2009

Ahojte, ja sa už teším... 🙂

lucaska
20. máj 2009

ahojte, dnes nesnivame???????

taa slavkova mamina , to je super zena aspom vyzera a aj podla prejavu...... 😉

skrecok
20. máj 2009

Ahojte,
je aj archiv na nete? Ak ano, a kedy bude? Nestihla som vidiet, lebo maly stale plakal, je chory.. ☹

skrecok
20. máj 2009

Jaaaj, uz som to nasla. 😅

skrecok
20. máj 2009

Takze pockam, kym to bude aj na nete. 😝

lucaska
20. máj 2009

skrecok, kuk si to dnes to bolo kraaasne............. 😢 😢 😢 😢
vsetky tri pribehy, boli uzasne ale mne sa najviac pacil ten treti,ako ta nepocujuca tancovala, a ze jej priatel vysnival taky kraasny a uzasny sen.........clovek , ktory miluje tanec, tak je prenho tanec s modrovskym nieco uzasne, trosku som jej aj zavidela... 😝 ...........bola fantasticka..... 😉 😉 😉 😉

kotenko
20. máj 2009

krasne sny, som velmi rada ze tato relacia existuje. aj ja si chcem zatancovat z niekym a stretnut sa z Vilkom 😉 Je to uzasny clovek (podla spravania a moderovania) a cely stab vyzera byt neskutocne citlivy, chapavy, nevtieravy...

zrzulka
20. máj 2009

ten treti pribeh bol perfektny. Velmi sa nam pacil. A pre nas bol obrovskym povzbudenim... Kiez by aj nasa dcera raz dokazala to co ta kocka...

penny13
21. máj 2009

Sny bolo nádherné. Slavko je veľmi milý a šikovný chlapec. len sa mi trochu nepáči, že pozerá film pre dospelých. Ale hlavné je, že bol šťastný. A Zuzka včera nádherne tancovala. ja sama by som to nedokázala.

zrzulka
26. máj 2009

jej vyzera to byt zaujimave. aj ked zase sa to nezaobide bez slz....

majcik
27. máj 2009

Pozerate?

lucaska
27. máj 2009

az teraz som zacala............neviem o co sa jedna v tomto pribehu 😕

majcik
27. máj 2009

Lucaska - malej Saske zomrela mama, ked mala Saska 15 mesiacov. Vystupovala z vlaku a vystupila na opacnu stranu, nie na vystupiste, ale na kolajnice a zachytil ju vlak, ale mala prezila. Vychovava ju otec, ktoreho sestra vysnivala Saske detske ihrisko, tak im ju spravili pri dome

mamartinka
27. máj 2009

dnes to bolo krasne.mne sa strasne pacil ten 2 pribeh.ta saska bola zlatunka.take zlatusko a uz mamicku nema.chuda malinke.krasna bola.taka princeznicka.

zrzulka
27. máj 2009

Mne sa pacil aj ten prvy pribeh. Do Medžugorie by som raz aj ja chcela zobrat nasu dceru. Snad sa mi ten moj sen raz naplni🙂)) Alebo mi ho niekto vysniva🙂

penny13
28. máj 2009

Ten druhý sen bol smutný a pekný. Mne sa strašne páčil ten chlapček- ,,Ja som Šamko." 🙂 To bolo vážne zlatučké. Ten tretí bol tiež celkom pekný. Prvý hodnotiť nebudem, pretože nemám rada takéto náboženské sny.

penny13
2. jún 2009

http://www.markiza.sk/clanok-relacia/modre-z-ne... o strechu nad hlavou! Čo len s nami bude?

penny13
3. jún 2009

mamartinka, ako mám vlastne dať to číslo?

mamartinka
3. jún 2009

penny ake cislo?

depecko
4. jún 2009

no čo pozerali ste?ja som si odplakala pri tom postihnutom chlapcovi. 😢 taký život...

layla
4. jún 2009

depecko, ten pribeh bol strasny, ked som ho videla tak som 😢 ale aj ten prvy bol tiez dojimavy...

penny13
4. jún 2009

Z prvého sna som trochu pobúrená. Ja som si myslela, že im búrka zničila strechu, alebo im vybuchol plyn, ale že za to mohla nezodpovednosť mladého chlapca, to je už iná káva... No všetci sme omylní, to sa už nezmení. Luky to iste nespravil nasschvál. Prajem tejto rodine pekné zážitky v opravenom novom domčeku. A Lukáškovi, aby nabudúce dával pozor.
Príbeh toho chlapca bol hrozný. Ale mohli ho niekde aj zobrať. Nie len previesť sa po dedine. A pri tom treťom sne som miestami ani nepoznala, že by ten pán bol nevidiaci. 🙂 Ja ich obdivujem, ako sa dokážu s tým vyrovnať, aký majú vynikajúci sluch... Pán Maroš je naozaj šoumen, som sa smiala, až mi slzy tiekli. A má krásny hlas.