Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

marse
9. okt 2008

ja co uznam za vhodne napisem, k istym temam sa vyjadrim poradim a pod. prilis osobne veci nevyberam , ale za svojim nazorom si stojim nadalej 🙂 za kazdym jednym na tomto webe

sisstin.... to uz je na kazdom co napise a co nie , ci uz je to pravda alebo loz, a je na nas ako s tym nalozime, a ak tu na MK niekto klame nejako ma to netrapi , hlavne tych ktorych v zivote nestretnem , a tiez sa nezaoberam problemami druhych , mam vlastych dost 😉

marse
9. okt 2008

mimikyky podla mna si obdivuhodna ze o tom vies hovorit na verejnosti, mna by to zrejme dusevne polozilo

slnieckova
9. okt 2008

mimikyky 😀 nemusis sa obhajovat 😉 nie je to potrebne, my vieme, co si pisala par stran dozadu 😝 😅

sisstin
9. okt 2008

marse: ono je to o tom, že kdo to právě zažil..tak o tom nekecá, kde může..a zejména ve všech talk show a reality a já nevim kde.... 😉 třeba je mimikyky jiná..a pomáhá jí to se s tím vyrovnat..ale většinou to teda tak není 😉

monkula
9. okt 2008

slnieckova...
nič o mimikyky nevieš a súdiš ju... keď mi prvý raz povedala/napísala svoj životný príbeh, tak som skrz slzy ani nevidela.....
Aj keby dostala dary za milión, nevyvážili by to zlé, čo si Ľubka prežila....

mimikyky
9. okt 2008

marse-aj mňa, a keď som začala o tom rozprávať,pomohlo to............a celé to rozprávenie vzniklo raz jedným článkom v dieťati kde som chcela poďakovať môjmu mužovi a deťom...........

marse
9. okt 2008

sisstin ako pises niekto o tom nedokaze povedat ani slovo a niekto berie vyrozpravanie ako isty druh terapie, nemozem k tomu nic povedat pretoze som to nezazila a tiez nie som psycholog 😉

slnieckova
9. okt 2008

monkula keby si vedela kolkokrat som ja bola sudena a tiez o mne ti ludia nic nevedeli 😀 A ono to "sudenie" sa na konikovi casto nazyva vlastny nazor 😉 takze mam vlastny nazor 😝

mimikyky
9. okt 2008

sisstin
myslíš, že by som klamala a pridala tam aj môj ksycht??? nemyslíš,že ak by to nebola pravda, asi by to malo odozvu z druhej strany??? myslím bývalý a spol

sisstin
9. okt 2008

jo, taky nechci nikoho posuzovat, koho neznám 😉 nevim, kde je pravda..ale mě to teda nepřesvědčilo 😎

marse
9. okt 2008

mimi ak je to pre teba dobre hovor o tom, lepsie to zo seba takto dostat ako dusit to v sebe a tym si privyrabat a kopit starosti s depresie 😵

mimikyky
9. okt 2008

mon, ďakujem 😉

slnieckova som rada,že máš vlastný názor 😉
ozaj, nechceš aj ty poslať adresu??? 😀 😝

sisstin
9. okt 2008

mimikyky: no já fakt nevim... 😉 hlavně ta odezva..třeba je..ale není tak medializovaná 😉 jako fakt ti nechci tvrdit, že to není pravda...ale na mě to prostě nepůsobí tak, že se to fakt stalo.. 😎

slnieckova
9. okt 2008

mimikyky nie, cierne a modra a kremova mi nejdu k pleti 😀

mimikyky
9. okt 2008

marse, ďakujem 😉
áno, pomohlo to, ako sa niekde zavrieť a depkačiť, obžierať si ruky,začať fajčiť,slopať.....

mimikyky
9. okt 2008

tak chceš boty??? alebo hodiny??, rifle???? sako???? 😀

monkula
9. okt 2008

fajn, maj vlastný názor... ale neobviňuj z klamstva... 😉
mimi má ešte topánky, tie snáď zladíš... 😀

slnieckova
9. okt 2008

monkula ani tie 😀 vysoke nenosim, skoda ☹ 😀

mimikyky
9. okt 2008

sisstin, tak dúfam,že nikdy nič také nezažiješ, ok?

marse
9. okt 2008

mimi presne , mne ked dr. oznamila ze mam rakovinu, tak som to nikomu nepovedala 2 mesiace o tom nikto nevedel, bola som vystresovana, v depresii, sem tam nejaka tabletka, fajcila som ako komin no des, vy rozpravala som sa muzovi az ked ma zacal upodozrievat z nevery 😅 , vtedy som sa uz zosypala psychicky ☹ ale bolo to to najlepsie co sa mohlo stat, potom sme to spolu povedali rodicom a nie je nic lepsie ako sa vyrozpravat a tiez podpora rodiny a blizkych 😉

monkula
9. okt 2008

má aj nízke.... 😉 😝

mimikyky
9. okt 2008

marse, super 😉 držkám palčeky 😉 ďakujem za pochopenie

marse
9. okt 2008

ja som skor na znackove botasky ina ako znacky lacoste nechcem 😀 😀 😀

mimikyky
9. okt 2008

a aj kabelky 😉

monkula
9. okt 2008

sisstin... mne hádam veríš... stalo sa....
a ešte oveľa viac, čo ani neviete... 😔

slnieckova
9. okt 2008

monkula vdaka za ponuku, nizkych mam v botniku dost 😀 a ak nie, tak ja si zajdem do obchodu a kupim si podla svojho vkusu 😀 😝

mimikyky
9. okt 2008

marse 😀 ,

a vážim si Tvoje písmenka

monkula
9. okt 2008

zober si aj Rochniaka

slnieckova
9. okt 2008

monkula ja radsej manzela 😀 ten mi aj tasky odnesie, Rochniak by asi taky ochotny nebol 😀 😎

mimikyky
9. okt 2008

ahááááááááá a že kto to písal na markízacku diskusiu 😀