Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

horallka
9. okt 2008

Tak ono to má aj nejaký scenár, podľa ktorého trochu musia ísť- asi zas nie je všetko čistá improvizácia.Podľa mňa scenárista, režisér a dramaturg povedia, ako to bude - v tých dokrútkach, a účinkujúci asi moc namietať nemôžu. Viď ako mimikyky a a nanútené oblečenie od stajlistu Rochnyaka. Ja som skôr myslela na tie emócie- že či to ti vadí- že či tie sa ti zdajú až "přespříliš".

sisstin
9. okt 2008

horal: tak třeba fakt upřímnej mi přišel Denis, to mě fakt dojalo 😉 prostě strašně milej a fajn kluk..ale co tam předváděj něktěří účinkující, to mi fakt přijde vyloženě pro kameru 😕

slnieckova
9. okt 2008

sisstin ved bud konkretna 😀

sisstin
9. okt 2008

slnieckova: mně přišlo jak úlet, jak tam zpívala ta slepá holka..např. 😉 , a taky ta sestra, který předělali zahradu 😅

slnieckova
9. okt 2008

a kurnik, akurat to som nevidela 😀 tak neviem posudit, ale asi mas pravdu 🙂 Ale inac mi celkovo pride ta relacia fajn...

horallka
9. okt 2008

sisstin,
tak jasné, nájdu sa aj takí,pre ktorých je to vynikajúca príležitosť predviesť sa pred kamerami a celým národom. Ale podľa mňa drvivá väčšina snov je nafalšovaných- sú to sny obyčajných ľudí, ktoré by sa im možno nikdy nesplnili, nebyť tejto relácie. No a je jasné, že aj tvorcovia tohto programu stavajú aj na citoch diváka.

matullienka
9. okt 2008

mne sa tam vcera pacili aj ty adoptivny rodicia to bol krasny pribeh

sisstin
9. okt 2008

horall: já neříkám, že ta původní myšlenka je zlá..ta je naopak skvělá..ale pak to provedení mi fakt nesedí 😕

slnieckova
9. okt 2008

matullienka suhlas 🙂 zasluzia si obdiv

matullienka
9. okt 2008

sisstin: a co ti na tom nesedi kkonkretne?

sisstin
9. okt 2008

matul: prostě mně to přijde celé nahrané, jak psala horalka, musí se jet podle nějakého scénáře..viz. naplánovaný bordel 😝 , podle mě mají i přikázané, co mají říkat ve studiu..prostě to není vůbec přirozený 😕

horallka
9. okt 2008

Tak to prevedenie v mnohom závisí podľa mňa aj od tvorcov programu. Možno až na nejaké drobné chybičky, je to veľmi vydarená relácia.

sisstin
9. okt 2008

a ještě by mě docela zajímalo, co by řekli na to, že tady mimikyky o tom psala ještě dřív, než se to odvysílalo..a odhalila zákulisí 😝

matullienka
9. okt 2008

mne sa tam vcera ratal mimi ten najmladsi syn ked tam zacal chodit po vrchu tej sedacky tak to mu urcite nekazali 😀 😀 😀 ale mate pravdu niekedy mi to pride take ze ich do niektorych veci nutia

horallka
9. okt 2008

sisstin- ale ja si myslím, že len v niektorých dokrútkach. Napr. keď prišla Peťa k Tomášovi, tak tam nebolo nič dopredu pripravené- čisto improvizovali a bolo to veľmi vydarené.Aspoň dúfam 🙂

sisstin
9. okt 2008

mimikyky: nemusela jsi podepsat nějaký papír, že o tom budeš mlčet? 😉

matullienka
9. okt 2008

horallka tak ta cast sa aj mne pacila bolo to super a sa mi ratalo ako on zacal pohotovo reagovat

horallka
9. okt 2008

Teda sisstin- to je postreh- to by ma nenapadlo. Neviem neviem, podľa mňa tiež dopredu podpisujú nejaký papier, že budú o nakrúcaní mlčať až do odvysielania- ale zas až také tajné veci sa tam nediali, že by o tom mimikyky už nemohla dopredu napísať. Ináč ja som to nečítala,kde to písala-takže som dopredu nevedela, a chcela som sa nechať prekvapiť.

slnieckova
9. okt 2008

sisstin: pokutu 😀 ako jedna "kocka" zo "Slovensko ma talent"... baba sa nedoplati 🙄

sisstin
9. okt 2008

no Slovensko má talent..to je bomba...to se mi líbí moc 😅 😅 😅 😅 😅

slnieckova
9. okt 2008

a nejde len o to, ze mimikyky odhalila zakulisie, ale hovorila aj o inych pribehoch dopredu 😉 hm 😀
sisstin: aspon sa clovek zasmeje... aj ked niekedy na ludskej hluposti 😕 😅

horallka
9. okt 2008

matulienka,
vidno, že ten chlapec tým žije, podľa mňa ju má tak "obkukanú", že už vie všetky jej repliky naspamäť. Teraz ma napadlo, že možno mu mama niečo dopredu povedala, možno ho tak trochu na to pripravila, lebo chlapec by možno aj skolaboval, keby tam Petra prišla z ničoho nič a on to nečaká. Ale neviem- to sú len moje dohady.

sisstin
9. okt 2008

slničekova: no mě baví vždycky jen ty konkurzy..kde jsou různý exoti..to nema chybu 😅 😅 já jsem padala na tý babě, co si před vystoupením dala zelený čaj a paštiekove rožky 😝

matullienka
9. okt 2008

baby ale ved jej na to neprisli ci som nieco presvihla?

sisstin
9. okt 2008

matul: no nepřišli...je to sice náhoda..ale koník je veřejnej web..a když si zadáš Modré z neba, tak jeden z linku bude určitě i sem na koníka 😉

slnieckova
9. okt 2008

sisstin 😀 😀 dufam, ze na taku pastetu v obchode nenatrafim 😀 ale dost bolo o talente, lebo hned budem zmazana 😀

horallka
9. okt 2008

možno to mimikyky "roztrúbila" iba na MK- a vedela, že my to ďalej neposunieme 😀 Ani našim kamarátkam, ani našim partnerom, ani našim deťom. Mimikyky nám úplne dôverovala,že si to necháme pre seba. 😀

sisstin
9. okt 2008

nehledě na to, že si to může přečíst i ta "povedena" kamarádka..aby pak z toho nebyl nákej trapas 😝

horallka
9. okt 2008

Ináč ja niečo také zažiť- tiež si to nenechám pre seba- ale roztrúbim do šíreho sveta. Zo mňa by tvorcovia zrejme radosť nemali. Neviem držať bobríka mlčanlivosti. 😀

matullienka
9. okt 2008

tak s tym bobrikom tak takych nas je myslim viac 😅