Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

lucaska
8. apr 2009

uz presne neviem ako to bolo,bolo to dlhsie a bolo to tvrdenie proti tvrdeniu ale nakoniec ho odsudili, tak neviem kde je pravda........................

ale nebola by som z takym chlapom ani sekundu..................

nnikka
8. apr 2009

to fakt lebo ja som cely cas cakala na to ze za co vlastne sedi??

blumchen
8. apr 2009

😔 😔 Tak to bol napriek vsetkemu pekny pribeh lasky a odpustenia. Neviem preco, mne bol ten chlap velmi sympaticky ....

minkak
8. apr 2009

no teda Lucaska,tak ja som o tom teda vobec netusila.... 😅
stretavam ju a nejak som si ani nevsimla,ze som ich spolu tak dlho nevidela.....

mamartinka
8. apr 2009

lucaska a toto bola jeho akoze druha zena?ani ja nechapem za co tam sedi.ale slzy mi trocha vyhrkli pri tomto poslednom.a vypadal taky normal chlap.chudata deti.ta mala sa ho tusim aj bala.

blumchen
8. apr 2009

A ona mi je nejaka povedoma ... nemozem ju odniekial poznat ????

lucaska
8. apr 2009

minkak , len neviem na kolko ho odsudili??? 😕

lucaska
8. apr 2009

no to uz presne neviem ale bol viackrat zenaty........................

minkak
8. apr 2009

lucaska,ja neviem vobec....ja som vobec nevedela ,ze sedi....,ze sa nieco stalo.....

blumchen
8. apr 2009

to som sa aj ja pytala, ale to nepovedali zevraj ...

lucaska
8. apr 2009

uz mi tu manzelik nadava ze som klepna 😅 😅 😅 😝

nnikka
8. apr 2009

tak to muselo byt nieco nepekne ked to ani nepovedali ze za co sedi...ani to ze bol viac krat zenaty, lebo to by potom ludia nepozerali.. 😖

minkak
8. apr 2009

aaaaaale ,lucaska 😅 ,ze ho pozdravujem 😉 co by si bola 😉 len mas prehlad....
ja ich teda vobec nepoznam,len co ju tu stretavam...

nnikka
8. apr 2009

lucaska v pohode sak narod chce vediet pravdu... 😀 😀 😀

nnikka
8. apr 2009

minkak aspon sa mozes spytat ze za co vlastne sedi... 😀 😀 😀

lucaska
8. apr 2009

prehlad mam ........a co neviem nepoviem asi tak 😀 😀 😀 😀 😀
ja ich tiez moc nepoznam len viem ze tu byvaju a ze bolo okolo toho hallo s tym znasilnenim... 😝

nnikka
8. apr 2009

ale bolo to velmy dojimave, ja by som asi mm zapichla keby ze isiel do basy a mna tu nechal s dvoma malymi detmi samu a nie mu este spievala...

lucaska
8. apr 2009

nnikka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
8. apr 2009

nnikka no to iste 😅
lucaska a Ty aj vies ,kto je ta ex???

lucaska
8. apr 2009

minkak to by som musela vypatrat od manzela,ale ten ze uz mi nic nepovie,lebo hned to pisem na kona 😀 😀
ale ona nebola z tn zevraj....

emily333
8. apr 2009

asi nejaka rozumna zena co sa nanho vybodla ked zistila co je za kvietok 😉

zrzulka
8. apr 2009

A co ak je pravda niekde uplne inde? mne sa nechce verit zeby jedna zena ktorej muz sedi za znasilenenie isla do Tv takto dobrovolne. Potom bude cudna aj ona nie? Iba oni vedia co sa stalo....

lucaska
8. apr 2009

zrzulka,ved uz som pisala ze to bolo tvrdenie proti tvrdeniu nikto nevieme ako to naozaj bolo 😝

zrzulka
8. apr 2009

tak bud je on taky dobry klamar ze to pred nou uhral alebo ona naivka ked mu veri.....

zrzulka
8. apr 2009

ale spievala pekne 🙂 pekna pesnicka plna lasky, prave pri tomto pribehu som si uvedomila ake mam stastie ze ten moj chlap je doma. musim mu viacej vyznavat lasku kym mozem, lebo clovek nikdy nevie....

lucaska
8. apr 2009

zrzulka,ale jej on nic nespravil..............mozno sa fakt tak straaaasne lubia,bez ohladu nato co bolo......... 😝

minkak
8. apr 2009

lucaska,ale tak mangelik ma prehlad 😕 😅 nevadi ,ved to ja len tak,ze ci je niekde odtialto.....

nnikka
8. apr 2009

hej pesnicka bola pekna 🙂

emily333
8. apr 2009

veru pekna aj ju pekne zaspievala 🙂

zrzulka
8. apr 2009

... snad si uvedomi aku ma zenu a zacne sekat dobrotu jak Vilo povedal.... ja by som na toto guraz teda nemala aj ked s tym mojim sa tiez lubime jak kone🙂asi by som mu tiez vsetko odpustila.