Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

vinka
11. dec 2009

No raz bolo v modrom z neba taký pár bezdomovci ktorým zariadili izbu kde teraz žijú v unimobunke boli z pp.Niektoré sa rozpamätáte určite lebo ste sa tu pustili do mna ked som nadávala,že im pomáhajú.Už prvé tri deti majú v decáku.A ked boli na markíze tak mali syna jedného volá sa Denis ak sa nemýlim.Tak pre dalšie informácie.Majú už dalšie dieťa a asi sa velmi nastará ked som dnes počula ako jej detská dr.vravela nech ide s ním okamžite na príjem nieže bude musieť zas volať sociálku ako na posledy.To druhé dieťa je už druhý krát v nemocnici a to má pol roka. 😕 A vôbec sa nedivím lebo ked som ju dnes videla tak polročné dieťa v špotrovom kočiari vo fusaku bez zipsu a len takou tenkou dekou prekryté z vrchu. 😕

mamartinka
15. feb 2010

Modre z neba uz 3.marca....http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/modre-z-neba-sa-na-markizu-vrati-zaciatkom-marca-vynovene-aj-mudry-schybi-neskor.html

lussy23
28. feb 2010

Konečne začne Modré z neba! Fíha, ten Patrik Švajda je akosi populárny. 🙂

mamartinka
28. feb 2010

lussy23 preco Patrik Svajda ked je to Miro Smajda zo superstar 😀 No a ci modre z neba v stredu pojde uvidime.Ked sa nam Vilko doranal a neustoji to v relacii.No ale aj ja sa uz nesmierne tesim na stredu.

lussy23
1. mar 2010

Mamartinka - to ja len tak. Lebo tam majú iné meno napísané 😎 A to je ktorý zo superstar?

mamartinka
1. mar 2010

Ved pozri ten link co som vcera dala o 12.21 Tam ma ten Smajda aj foto 😉

mamartinka
1. mar 2010

Tak modre z neba nakoniec pojde.Uz sa teskam--http://www.markiza.sk/clanok/520954-vilo-rozbor...

lucaska
3. mar 2010

konecne je modre z neba............. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ten patko je bohovy.......... 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mamartinka
3. mar 2010

No kto pozeral dnes?Akurat ten prvy pribeh pekny.Inak namiesto toho Smajdu mohli lepsie dat.Asi nemaju lepsie pribehy tak budu zatial len o superstar?Aj buducu stredu ma byt ktorysi zo superstar.Ale dnes okrem toho prveho pribehu nic moc.Som dufala v lepsie.

habibi78
3. mar 2010

ja som stihla len smajdu..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

dsnadja
4. mar 2010

prvy prispevok bol dobry, ked patkovi povedala mama, že to ona vysnivala,a maly začal plakať, aj ja som si poplakala a aj mangelovi sa vykotulala slza ale psssssssssst!

lussy23
4. mar 2010

Včera som pritm normálne revala. A ten spevák, aký milý prístup k tej dievčine 🙂 Nabudúce tam bude BEN!

mamartinka
10. mar 2010

😕

monkula
10. mar 2010

včera som pozerala po sto rokoch, prečo Bajza vypálil Fábrymu? 😕

monkula
10. mar 2010

ježiši, kam som to písala? 😕 😅 😅 😅

depecko
11. mar 2010

heš heš do Paneláka 😀 😀 😀 😀

depecko
11. mar 2010

čo tu nové? 😉

lussy23
11. mar 2010

príbehy boli pekné. Ten Miško bol zlatý a obdivujem ho, že myslel na sestru. Ben bol úžasný!

lussy23
15. mar 2010

Prečo to vyhralo kategóriu zábavná relácia? Však je to smutné. ☹

murinka
17. mar 2010

caut tetky.sledujete?ten pribeh s malym danielkom...strasne ☹ 😢 nemam slov iba oci plne slz 😢

dzio2
17. mar 2010

baby dnes som sa uplakala , hrozne smutne ,

mamartinka
17. mar 2010

murinka hrozne ten 2 pribeh.Nemam slov ani ja.Ale sa s nimi osud zahral.A strasne to musi byt teraz ked k tej kamaratke pride co jej to vysnivala.Ked boli spolu tehotne a teraz to malinke vidi pred ocami ked k nej pride.Hrozne.A 6 rokov sa snazili a teraz taky zlom.Do toho este ona leukemiu. 😢 ☹ Strasne co musia prezivat,a hlavne ona.9 Mesiacov nosis krasny zivot pod srdieckom a zrazu bum a je po vsetkom.A niektora to vysipe,skinozi a je to v pohode.A takyto co chcu nemozu mat alebo o to pridu.Hrozostrasna udalost.