Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

monkula
30. okt 2008

ježíííš, ďakujem Ti veľmi pekne....
N, hlava nie je taká hrozná, horšie je to s telom ,ale aj na tom sa už pracuje..
A konečne mi nebudú hádať viac, teda aspoň dúfam... 😀

majka35
30. okt 2008

monkula, tebe hádaju viac? ... možno narážajú na tvoj intelekt ... 😉 furt ti píšem IP a furt mi to zmaže ... no ale to s modrým z neba nemá nič spoločné, tak sa ospravedlnujem ... 😀 😀

minkak
30. okt 2008

no monika veru ano,na tejto fotecke vyzeras uuuuplne mladunko 😵

monkula
30. okt 2008

skús ešte raz... čakááám
Hej, hádajú, dokonca au padla aj 33-ka 😠 😠 😠

minkak
30. okt 2008

cozeeeeee????????33 😅 no pekne to kto Ti povedal 😅
snad nas nezmazu 😖 ze sme mimo temu 😖

matullienka
30. okt 2008

monkula: ja by som typla 25 viac nie 😉

majka35
30. okt 2008

kto ti hádal 33, povedz, nech mu to vytmavím ... 😀 😀 😀

matullienka
30. okt 2008

majka: to bol asi nejaky slepy nie? 🙂

monkula
30. okt 2008

matullienka ,v lete som mala 26 🙂

matullienka
30. okt 2008

no tak to som sa moc nesekla ale aj tak vyzeras mladsie 🙂

monkula
30. okt 2008

ja dnes asi nezaspím 😀 😀 😀 😀

majka35
30. okt 2008

matulienka ... doslova 😅

minkak
30. okt 2008

monkula no dnes mas na to narok 😵

matullienka
31. okt 2008

monkula: tak co spala si? 🙂

monkula
31. okt 2008

matullienak ,hej spala som.... po dobrej večeri, na ktrorú ma zobral MM 😵 😵 😵 😵

matullienka
31. okt 2008

monkula: ale tak to sme ho mi nahuckali vies 🙂

monkula
31. okt 2008

jaaaaj 😀
Dalas om si hovädziu roštenku plnenú rokfortom a broskynkami a k tom upečené zemiačiky 😝 😝 😝

matullienka
31. okt 2008

boze uz teraz tu tak nahlas preglgakam ze sa az kolegyna pozdrela ze co robim 🙂

monkula
31. okt 2008

😀 😀

miliemili
5. nov 2008

vsetci su super len tu slovek zisti ako si clovek vazi svojich blyzkych a moze im splnit sen vzdy si tu poplacem, lebo je to krasne no proste super dakujem markizi za vsetko

minkak
5. nov 2008

dnes to bolo zase pekne 😵
a tomu Vilovi to teda fakt ide 🙂

vinka
5. nov 2008

Až na ten druhý.Netvrdím,že mali toho vela ale ked povedala mamina,že nech nezabudnú nato celý život.Dovolenka pominie a zabudne sa tak ma dojala.Ja som bola prvý krát pri mori ako 18 ročná zo školy a nezabudla som nato dodnes.Lebo to bolo premna niečo úžasné kedže predtým som nikdy pri mory nebola.Najdalej pri starých rodičov na dedine.

roasha
6. nov 2008

vsetky 3 pribehy boli pekne. ☹ 🙂

slnieckova
12. nov 2008

neviete niekto o com to bude dnes? 🙂 akosi som nepostrehla uputavky

mamartinka
12. nov 2008

slnieckova vojdi si do archivu markize,teda www.markiza.sk a tam by malo byt o com bude dnesne modre z neba. 🙂

bubba
12. nov 2008

dnes to nebolo bohvieco ani sa neplakalo ani nist 😅 😅 ale...
1sen-jozko bol uzasny
2sen som sa dobre pobavila lebo ked dosli pre toho chlapceka do skoly tak ta ucitelka sa tak zatvarila akoby prisli za nou 😀 😀 😀 skoro zinfarktovala..
3.sen no babicky boli uzasne,pavelekova to sice trosku prehanala s tymi vykrikmi a pod...ale dla jej veku jej to odpustam 😉

a co vy na to?

titinkaa
12. nov 2008

bubba celkom sa dalo ale extra doják sa nekonal. Jozko v tom prvom príbehu bol bohovský, vtipný - nasmiala som sa. V tom druhom príbehu ked ta žena povedala že má 33 rokov tak som 10 minut nezatvorila hubu, vyzerala omnoho staršie, ale to asi problemami. A tety na finiš boli riadne potvorky. 🙂

bubba
12. nov 2008

jaj no to som tiez bola prekvapena ze ta zenska mala len 33 rokov...starostlivost o zuby ponekud zadna skor mi pripadala akoby mala niekedy v minulosti tiez problem s alkoholom,aj ten typ tvare aj gestikulacia...no neviem..takychto pripadov je strasne vela kiezby sa pomohlo vsetkym aspon tak ako tymto 😉

bubba
12. nov 2008

a jozkooooooooo boze ludia keby sme my mali tolko optimizmu.....teda my,zdravi ludia..lenze cim menej zdrav,problemov,tym vyssie prac.nasadenie,tym menej casu na rodinu,zanedbavanie svojho zdravia kolobeh zivota.hrozne

titinkaa
12. nov 2008

tá ženská a alkohol a chrup to si odhadla podla mna správne. Tie jej deti boli zlaté ako sa tešili, len podla mna boli nejake zakryknute, nesmele.
ten Jozkou optimizmus bol velmi nákazlivý ja som sa len rehnila pri telke. posobil az neskutocne prirodzene, uvolnene a šťastne - to je obdivuhodné. 🙂 bola ho taka vesela kopa 🙂