Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

murinka
17. mar 2010

😢 😢 😢

nenka83
17. mar 2010

a vyliecila sa z leukemie? nevidela som to a zaujima ma to...

dzio2
17. mar 2010

zatial sa lieci, ale drzim jej palce nech sa stoho dostane zelam jej to zo srdiecka

mamartinka
17. mar 2010

nenka83 este ju cakaju dalsie vysetrenia,operacia.Este sa nevyliecila.

zazalienka
17. mar 2010

ja som si poplakala riadne pri telke a hneď som utekala k postieľke pohladkať malého, dať mu pusu.. nech pre mňa za mňa plače celý deň, nech je nervózny, nech sa ogrcá 100 krát, operiem.. ale je zdravý chvalabohu..

ja im veľmi prajem krásne zdravé bábätko a veľa sily v boji s chorobou.. my ženy sme silné.. tak nech tú hnusobu porazí..

mamartinka
17. mar 2010

Baby a odkial oni vlastne boli?Viem ze od Hlohovca tusim.

zazalienka
17. mar 2010

z Dvorníkov pri Hlohovci

lucaska
17. mar 2010

ahojte, tak ten druhy pribeh bol hrozny , aj som si zas poplakala a isla vystiskat maleho.....je to hrozne 6 rokov sa snazit o dieta a potom sa dozvedet ze nosite chore dieta a ze mozno sa ani nevylieci a nakoniec aj tak svoj boj prehra...brrrrr 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a este aj s kamaratkou boli tehotne a teraz vidi ze jej dietatko rastie a ona ho stratila....aky je ten zivot nespravodlivy.... ☹ ☹ ☹ ☹ a niektore aj maju dieta a pohodia ho niekde a ty co chu tak on pridu................ 😢

mamartinka
17. mar 2010

lucaska to iste som pisala aj ja.My sa tiez sice 3 a pol roka snazime ale neviem si take nieco vobec predstavit.A nam sa nedari tiez.Akurat dnes tusim v spravach to bolo ako cigana tusim dokonca len 15 rocna minuly rok ci kedy porodila dievcatko aj krvacala a chcela ju potom utopit v rieke.A takej nieje nic.Ani infekcia ked krvacala no proste nic.Ale nakoniec si tu malu nechala.A takyto musime bojovat a bum.Nic z toho.

lucaska
17. mar 2010

mamartinka, aj minuly tyzden bola afera niekde v zahranici tiez jedna porodila a zabila svoje vlastne dieta...hroozneee a to mas pravdu takym nic neni...... a ty co by dali neviem co za dieta tak maju smolu...oooch....drziiim ti palceky nech sa zadari a cim skor drzis svoje drobatko na rukach a nech ste zdravi............ 😉

lussy23
19. mar 2010

Druhý príbeh bol hrozný. Ten svet je nespravodlivý, niektorím sa rodia deti a niektorí ich odhodia!dokonca aj zdravé) a iní ho chcú, ale buď ho mať nemôžu alebo im zomrie. Bolo to strašné.

mamartinka
20. mar 2010

lucaska dakujem. 😉

maca793
24. mar 2010

pozeráte to? týchto posledných poznám nemali to ľahké v živote ☹
prajem im veľa šťastia

mamartinka
24. mar 2010

maca oni su odvas?Pekny tento posledny pribeh.Som si aj poplakala.Ta dcera ale nema deti,ci hej?Co mu to vysnivala otcovi.

lussy23
25. mar 2010

Ahojte, no ja poznám Danka, ja som s ním chodila do triedy, keď sme ešte bývali v Púchove. je to naozaj veľmi milý a chytrý chlapec.

zuzkafuny
21. apr 2010

ten druhý príbeh je prekrásny 😵

murinka
21. apr 2010

ze sa stat nehanbi za toto 😠 na vsetko sa peniaze najdu a na toto stat nema 😠 😠 😠 je to hanba 😔 a je to aj smutne 😢 co vsetko ta matka obetuje kvoli detom-wc...vsetci vo vlade sa mozu hanbit ze take nieco ,,dovolia,, 😔

zelmirka1
21. apr 2010

mna asi ukamenujete ale mne sa trochu nepaci to ze ta pani ktora byvala v zahradnom domceku v pivnici porodila dve deti do takehoto prostredia, ked mali take zle podmienky tak preco mala dalsie dve deti ? ja to fakt nechapem,
velmi som im to priala, urcite ich lubi a je dobra mama ale napriek tomu si myslim ze to je aj nezodpovednost....a teraz ma znicte 😉

murinka
21. apr 2010

mozno ako sa vravi ,,sa zdarili,, tie deticky... 😒 je tazke posudit ich situaciu,no jedno na com sa zhodneme je ze ziju biedne 😔 manzel resp.partner je tiez aky ,,sikovny,, 🙄 deti jej ,,narobil,, a zdupkal lebo ona od neho chcela ,,normalne byvanie,,...pravdou vsak je ze ked si bola vedoma v akych podmienkach zije tak mohla mat deti neskor...lenze od toho je bol jej partner...

zelmirka1
22. apr 2010

pre mna je take zvlastne ze deti sa "zdarili"....ked nemam na splacanie uveru /pisali o nej aj v casopise/ a byvam v pivnici zahradnej chatky tak si dam pozor aby som nemala dalsie dve deti lebo by mi bolo luto do takych podmienok ich dat. To ze je chlap nezodpovedny ma az tak neprekvapuje, ale chranit sa mohla, nie sme v dobe kamennej. Takych pripadov je dost, ale mne sa naozaj zdaju tie maminy nezodpovedne a potom sa trapia oni aj deti a to je mi luto. A kto vie co bude o rok ked jej skonci to byvanie.

titkovamiriam
22. apr 2010

ahojte normalne tuto relaciu nepozeravam ale neda mi vam napisat kedze vas pribeh katky dojal...nieje to vobec tak ako to vyzeralo ten jej priatel je moj kolega 😅 😅 😅 😅 a som si citala aj diskusiu k pribehu tak ich spoznalo viac ludi...

zelmirka1
22. apr 2010

fuha titkovamiriam vsak daj nieco viac nech vieme, mna to sice dojalo ale zaroven si myslim ze ciastocne nezodpovedna.