Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

marcela79
22. apr 2009

Ako na vás zapôsobil ten 2.príbeh? Ja som kuk... 🙂

miska001
22. apr 2009

odkial su neviem to mi niako ušlo asi 😝

kotenko
22. apr 2009

marcela79, dost zaujimavo to posobilo.. dcera akoby nemala zaujem o matku.. matka citliva a narkomanka iba "ano, ano, hm hm..." odpovedala...

iwuskaaa
22. apr 2009

Druhý bol o tej narkomanke?
Ak áno, tak neviem....ja som to síce nepozerala úplne od začiatku, ale nemám taký pocit, aby sa matka ospravedlňovala dcére 😒 , ja neviem, ja mám taký pocit, že práve dcéra sa hrala na urazenú, nemalo by to byť naopak??? 😖
No možno je to úplne ináč, keďže som nevidela začiatok 🙂

miska001
22. apr 2009

moc som tomu nepochopila ani ja 😝

duskaf
22. apr 2009

Bože, to dievčatko Monika je prekrásne. Ja keď som písala jedno dielko Filip a Rebeka- tak tú Rebeku som si predstavovala presne ako toto prekrásne dievčatko. Pozerám sa na ňu a som hotová. Vyžaruje z nej niečo krásne, neopísateľné.

monkula
22. apr 2009

veru, Monika je krásne dievčatko.... 😵 😵

netmona
22. apr 2009

jaj dievčat ja čo pozeram M. z neba tak furt rev a vreckovky kopec kolo mna

martao
22. apr 2009

Prvý som nevidela. Druhý bol taký jednoduchý, ale zlatý.

Monika je krásna, taká malá pipi dlhá pančucha. 🙂

netmona
22. apr 2009

martao,,ani ja všetko ale som akasi precitlivená ked dojaky pozerám 😉

idora
22. apr 2009

Iwuskaaa, mne je tiez ta p. Kamila znama, urcite som ju niekde videla. Mozno uz bola v TV, neviem!
Inak Monika- nadherne dieta. A tie jamky v licach...Zlatuuuuckaaa
Ten prvy pribeh bol silny. Smekam klobuk pred tou zenou, tolko si prezit...A veri, ze bude lepsie.Prajem jej to z celeho srdca.

skuli
22. apr 2009

Neviděla jsem ještě.Zítra určitě kouknu,jsem zvědavá 😀

penny13
23. apr 2009

Sny boli pekné. Monika bola zlatá. neveite náhodou, kde bol ten malý Leo s mamou na výlete, keď im robil istrechu?

marcela79
23. apr 2009

Tuším boli na hoteli v Rakúsku 😅 I ja mám taký pocit z toho druhého príbehu... Tá dcéra mi bola nesympatická

bubba
23. apr 2009

aj mne bola taka zvlastna preafektovana nevedela som si proste vsugerovat ze je to nasledok toho ze brala dorgy prvave naopak som mala pocit ze este stale v tom lieta.lebo aj ked rozpravala jej moc nebolo rozumiet,bolo to cele zvlastne aj ta matka bola taka divna no neviem ...mozno to len nevedeli tak dobre "zahrat"ako ini..

danulik
23. apr 2009

prvy pribeh som nevidela, ale druhy bol nejaky divny.. ani mne nebola ta baba velmi sympaticka.. nevidela som zaciatok, to kde za nou ta jej mama prisla?

mala monika bola strasne zlata 🙂

monkula
23. apr 2009

V prvom príbehu, ten mládenec, čo odovzdával tej pani tú strechu, to bol mužov kamarát...

zanetuska
24. apr 2009

pribehy boli pekne a na mladu slecnu mam ten isty nazor, jednym slovom bola hnusna 😠

dadulka19
24. apr 2009

mne sa páčil prvý príbeh,tí fakt pomoc potrebovali 😉 ...druhý..,no riadne pubertálna slečna ,ale mám pocit,že sa stále strážila,keďže bola pred kamerou,tak sa správala ako tvrďaska bez citov 😖 ...tretí príbeh,no neviem,trošku mi to pripadalo čudné,že to dievčatko sa v podstate neprejavilo,nerozprávala,netešila sa(vnútorne snáď áno) 😉 ....

bibula
24. apr 2009

moni,si mohla hodit skridlu,bola by si v telke 😉 😅

monkula
24. apr 2009

bib, to ako ja? 😅 😅

penny13
29. apr 2009

Na fóre o Modrom z neba som sa niečo dozvedela o Diane z minulej stredy. Ale neviem, či je to pravda.

2009-04-27 17:01:38 | Zuzka | Herecky zneuzili Modre z neba

Ked som v poslednej relacii videla neskutocne prevracanie oci Dianinej matky, hned mi bol tento herecky vystup povedomy. Pred viac ako rokom sa uz prezentovali na STV1 v Poste pre teba - vid relaciu z 6.3.2008 ! Tento ich "sen" povazujem za zneuzitie relacie, pretoze uz pred rokom si padli do narucia a cely rok Diana maminu doveru nesklamala, tak uz nemali co riesit. Myslim, ze nie su ani socialny pripad a ze relaciu jednoducho zneuzili

marcela79
29. apr 2009

Nájdu sa i takí ľudia, je to smutné. ☹

lucaska
29. apr 2009

ahojte, pozerate????????? tento druhy priiibeh az mam zimomriavky 😢

zuzidr
29. apr 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ hrozné.......by som tie deti vyobíjmala 😢 😔

lucaska
29. apr 2009

tie deti su uuuzasne.........

lucaska
29. apr 2009

neni nic krajsie ako vidie stastie v detskych ocickach..... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

olianko
29. apr 2009

nezvyknem pozerat modre z neba ale teraz som to pozerala.Nezadrzala som slzy a obdivujem celu ich rodinu ako to zvladaju.Musi to byt velmi tazke zit bez mamky 😢

majcik
29. apr 2009

Ahojte ... uff, ja nezvyknem nariekat pri telke, ale dnes sme revali v kuchyni komplet cela rodina, aj chlapi. Ja som plakala tajne uz aj pri prvom pribehu a hned som sa podakovala Bohu za to, ze mam zdraveho syna a prosila, aby to tak aj zostalo ... a ten druhy pribeh - no to ma totalne dorazilo ... take krasne deticky, nadherne, no smutne ucka ... a ten otec, no proste obdiv... strasne im zelam vsetko dobre... takejto rodine by som venovala aj celu relaciu a prachy za vsetky 3 pribehy.

zrzulka
29. apr 2009

Obaja otcovia z pribehov su uzasni. klobuk dolu!!!!!!!!!!!!!
A tie deti vsetky su tak nadherne. kiez by sa dalo vratit im ich maminku. Bolo vidiet ako velmi im chyba. ja som dcerku pri tom pribehu vzala do narucia a boztekovala. Dakovala Bohu ze sa o nu mozem starat,ze sme spolu a dufam ze vzdy budem mat tolko sil aby som sa o nu mohla starat.