Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

mimikyky
9. okt 2008

veronika 🙂

mimikyky
9. okt 2008

toto mi nejaká "píp" napísala na markíze v diskusii

2008-10-09 19:19:44 | Ivana | Lube

Druhy sen sa mi nepacil. . Nenadavam nan ,nic proti nemu nemam, len sa mi nepacil. Ale to , co som videla, ked ste sedeli v studiu, to ma nahnevalo.. Vy sa kludne rozpravate s Vilom, zatial co Vas najmladsi lezie po gauci. Keby Vilko neupozornil,,, Pozor, maly Majky sa prave chysta skocit Bangie Jamping " nieco v tom zmysle povedal a Vy ste ho zachytili. Keby Vas Vilo nebol upozornil, nechcem an ivediet, co by sa stalo. Tak si laskavo davajte pozor na svoje deti. p.s neviem ako sa pise to slovo

mimikyky
9. okt 2008

tá čierna je prvá a posledná čierna, a vraj je origoš blondína, zafarbila sa pred 3týždňami

monkula
9. okt 2008

Ľubka, kašli na to moja... vždy sa nájde niekto závistlivý, kto rýpne aj do tých najmenších maličkostí... aj si je jodpísala?

veronika13
autor
9. okt 2008

z toho si nič nerob mimi, aj pre takých slnko svieti

mimikyky
9. okt 2008

no, že či tam bola keď je taká múdra, a nech si to pozrie ešte raz 😀 a majo nadááááááva,že...

mimikyky
9. okt 2008

už nevedia, do čoho pichnúť 😀

monkula
9. okt 2008

a ešte s ňou chodí, so žabkou? 🙂
aj Majovi odkáž kľuuud... 😀 veDˇsom videla, že ste sa naňho celý čas pozerali....

mimikyky
9. okt 2008

áno, chodí 😀
a zajtra príde na návštevu 😉

a ozaj, dnes tu bol ráno aj denisov spolužiak, vraj sa bol kuk či je denisova mama fakt taká "haluzná"

veronika13
autor
9. okt 2008

Papeky bola tiež super a Vilo jaký spevák... super

monkula
9. okt 2008

To vážne? A bola si haluzná? 😀

horallka
9. okt 2008

No tak ja neviem mimikyky, ale Denis by hádam mohol byť aj pre moju Kamilu? 😀 Blondína síce nie je, ale je veľká kočka 😀
Tiež som si myslela, že je to jeho pravý otec- lebo sa na seba dosť podobajú.

horallka
9. okt 2008

monkula 😀 😀

veronika13
autor
9. okt 2008

tu sa robí dohadzovačka 😀

certisko19
9. okt 2008

caute
mimikyky:ja nejdem do nicoho rypat....🙂ja len,ze ta farba vlasov,co ti dali....ti veeelmi pristane,mohla by si nad nou pouvazovat...to je len kompliment...🙂a k tomu obleceniu a topankam nemam slov....🙂))))

mimikyky
9. okt 2008

mon, vraj áno 😀

horallka, denis odkazuje,že "mnmn, pekná 😀 "

monkula
9. okt 2008

HOralka ,Kamilke všetko najlepšie k narodeninkám... 😉 😉 😉

mimikyky
9. okt 2008

certisko,
ďakujem, som rada,že si sa vyjadrila 🙂 cítila som sa v nej naozaj fajn, idem na frizúru o týždeň, to len v šúdiu bola taká vyzmývaná 😠

mimikyky
9. okt 2008

Denis mi tu dýcha na plece, a poctivo Vás číta so mnou 😀

monkula
9. okt 2008

mimikyky, zase na T-mobile? 😀 😀 😀 😀

mimikyky
9. okt 2008

mon, niéééééééééééééééé

monkula
9. okt 2008

že ho pozdravujem 🙂

zuzidr
9. okt 2008

mimikyk a mna denis nechce???????????????alebo nepočká na Emmku?

ja som neni pedofil,ja len pre haluz 😀 😀 😀 😀 😀

hned sa do mna niketoré osôbky obujú a vyjadria svoj názor..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
9. okt 2008

najlepšie tie anonymné... 😀

bianca
9. okt 2008

cus

mimikyky uz ste boli v telke?Sa nam troska doma zmenil rezim tak som nemohla sledovat 😉

radoslava
9. okt 2008

veru 😀

radoslava
9. okt 2008

Bianca boli uz 😉

maminkatn
9. okt 2008

ahojky....mimikiky... 😀
velmi si sa mi pacila.....ale najme vtedy ked si bola v studiu v tyx ciernyx satax,,,,
a aj baby co ponam tym si si tiez pacila v tyx ciernyx satax,,,ako v tyx bielyx,,,,
a aj ta frizura v studiu sa mi viac pacila ako ta v salone...
inak ja som bola pred rokom v zmenarni v stv,,,na 1 a viem co si prezivala...aky sok 😲 😲
a aj ja som si to uzila ale mala som to viac hektickejsie...a mne nuic nedali..... ☹ ☹ ☹ ☹
ale to neva mna tam tiez prihlasila moja dcera......
a najvecsi ohlas u nas malo to ako si si skusala tie topanky...s tym obuvakom....nemalo to xybu....xi xi
prajem vam aj celej vasej rodinke ney sa vam dari.....a aj maly majky,,,,nex posluxa,,,videla som ze je to zive striebro...mam v jeho veku malu vnucenku,,,tak viem o com hovorim.....nepoznam ta,,,,,ale si mi velmi sympaticka..... 😉 😉 😉

bianca
9. okt 2008

jej a kedy?Musim kuknut na net az budem mat cas

maminkatn
9. okt 2008

bianca,,,,bolo to vcera,,,,na markize......
🙂