Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

mimikyky
3. sep 2008

poznáme 😀
my tam budeme aj účinkovať,moje deti mi dali splniť sen 😀

bibula
3. sep 2008

no mimi,prezrad co to bude🙂
ja sm si veru poplakala pri prvom a tretom-joj ale zlati boli vsetci 😉
dokonalost-aby sme vsetci zazivali taky pocit stastia.

veronika13
autor
3. sep 2008

mimi, prezraď aký sen a kedy to bude, aby som neprehliadla 🙂

mimikyky
3. sep 2008

decká napísali, že chcú pre maminku, aby išla na kozmetiku,lebo nikam nechodí, všetko vráža do detí...

no a zobrali ma do salónu Angel v Ba, tam mi spravila kozmetiku kočka ktorá kvoly tomu došla až z Prahy, a hnedˇ šla naspäť................
ostrihali ma a nafarbili vlasy...............
potom ma Alex namaľoval..............
odviezli ma do auparku,a tam ma čakal Paviel Rochniak, a ten mi vyberal šaty........
Vilo bol u nás, decká upratali, navarili slávnostnú večeru...

mimikyky
3. sep 2008

a budúci štvrtok ideme do štúdia natáčať ,tam nám povedia,kedy budeme v telke

veronika13
autor
3. sep 2008

no super 🙂 🙂 🙂 a učes je dobrý?

mimikyky
3. sep 2008

som spokojná, len handry sú príšernéééé 😠

etuska
3. sep 2008

Mimi-supeeer 🙂 potesilo,ze?Pozri,pekna baba sa oblecie aj sama

veronika13
autor
3. sep 2008

určite vyberali tie "trendy" že? to slovo neznášam 😅 ale radosť si mala, nie?

etuska
3. sep 2008

Mimi-juuj vy ste taka podarena rodinka-az teraz som si pozrela tvoj album a ty si si paradne vyformovala postavu:Ako to pri tolkych detoch zvladas,ale oni vyzeraju byt uzasne sikovne decka.Vsak mate doma kopec zabavy(vid foto bratranec it) 😀

a mne sa tie saty pacia 😉 ale tie stekle na bezny den 😀

veronika13
autor
3. sep 2008

ty máš aj fotky odtiaľ? idem kuken 😀

bianca
3. sep 2008

no´ja som si zas porevala 😀

mimikyky tak to gratulujem.Mas super deticky 😵

veronika13
autor
3. sep 2008

tie topánky sú fakt brutal, možno 5 minút na nohe a dosť, ale šatičky sa mi páčia 🙂

maruschka
3. sep 2008

mimikyky,tak si fakt kočka..obdivujem ťa.Neboj sa,určite budeš v tých šatách kočka..A nejako to vydrž v tých topánkach,je to o zvyku-stačí ak si ich trocha rozchodíš popri domácich prácach 😀 😀 😀

A deťom odkáž, že sú super tím-takto mamu prekvapiť,to je už niečo 😉 😉 😉

maja22
3. sep 2008

Tak som si zasa po čase výdatne poplakala... 😀 Dostala ma tá nevidiaca baba, čo tak pekne spievala... Ale nevidela som to celé, možno by som preslzila aj to predtým... 😀 Ale ma potešilo, že opäť je v tv niečo pozitívne 😉 🙂

sisstin
4. sep 2008

já vám nevim, mně se to moc nelíbilo..přišlo mi to šíleně na "efekt" 😒 😕

dorotaw
4. sep 2008

bolo to pekne,aj som si poplakala. 😢 .Je dobre ze taketo nieco vysielaju,aspon vidime,ako si deti vazia svojich rodicov a ocenuju to, ze pri detoch neni vsetko ruzove!

mimikyky
4. sep 2008

etuska
jasné,že ma to potešilo 😉 , a dík za pochvalu rodinky, budem tlmočiť 🙂

veronika13
práve že Paviel je exot so svojským vkusom-nevkusom, vôbec sa mi nezdali tie veci čo navrhoval a nútil ma ich skúšať ako trendy, skôr ma tlačil do podľa mňa až moc elegantných šiat, doložím ešte foto........a aj tie štekle, nedal si jednoducho vysvetliť,že ja ako matka 4detí, to nemám kam nosiť, že nepôjdem v tom krmiť kačky do parku 😀 alebo naháňať krpca na bicáku 😀
ale on trval na svojom, že sa mám obliecť a obliekať ako dáma....a do takých hanider, drahých a značkových,že si to mám užívať........
handry mi zostali: 5šaty, 4boty,3kabelky, rifle,tričko s mickym som si vyžobrala, blúzka-tunika, sako brrrrrrrrrrr fuj, spolu cez 30 000sk, plus slnečné okuliare a hodinky ktoré stáli 5799sk

bianca
díííííííííííík

maruschka
díííík aj tebe za pochvalku 😉
topánky rozchádzam, kuk na foto 😀
a deťom odkážem 😉

bibula
4. sep 2008

😀 no parada, mas pamiatku hlavne na super rodinku 😉

womenne
4. sep 2008

tak ja som si riadne porevala najme pri prvej dokrutke prišlo mi luto že jednej sestra splnila sen a mne sestra zničila život 😢 je fajn že aspon takto sa plnia sny.
Mojej kamaratke splnili sen neviem kedy bude v telke ale zaplatili jej operaciu oči napisal tam jej priatel ktory je vo vezeni,neviem čo sprvil ale mal podmienku nejak mu k tomu dopomhla rodina ale ju velmi miluje jej susedia mi hovorili že jej hrozne pomahal dokonca varil piekol a umyval okna.

tretulka
4. sep 2008

aj ja som pozerala...aj som si poplakala...niekto by mozno namietol, ze na SR by sa naslo vela rodin, ako bola ta v druhom pribehu, ale je to o tom, ze tie deti nabrali odvahu, napisali, ze si vazia svojich rodicov...prvy pribeh som nevidela cely, no a posledna nevidiaca Miska podla mne spievala skvele...pri jej pribehu som sa zamyslela, ze niekedy si viem skomplikovat zivot sama a pritom by som mala byt vdacna, za vsetko co mam a netrapit sa tym co nemam...ona sa tak uprimne tesila a vedela svoje city aj prejavit...to vela ludi nevie...uz som zvedava na dalsie pribehy 🙂
mimikyky - no to je super, isto si sa potesila a nikdy na ten den "splneneho sna" nezabudnes, mas skvelu rodinu

siwike25
4. sep 2008

Ahojte baby tak mne sa to včera velmy pačilo ,plakala som ako male babo,xixixi.
mimikyky tak to je supar že tam budeš aj ty ,aspon ti niečo splnily alebo splnia? 😉 😉 😉 😉

katja78
4. sep 2008

aj mne sa páčilo, hoci celý príbeh som videla len ten druhý. Môj manžel mal takú trefnú poznámku, že aj keď tam cielene vyberajú príbehy, ktoré evokujú silné emócie, Vilo to s ľuďmi proste vie. Vie z nich spraviť hviezdy, aj keď sú to len obyčajné trápenia obyčajných ľudí.
Mimikyky, prosím, potom napíš, aký sa Ti Vilo zdal v skutočnosti. Pripájam sa k blahoželaniu ku skvelej rodinke 🙂
A ten Paviel, ja som myslela, že je len kaderník. A on je aj stylista?

mimikyky
4. sep 2008

tretulka
veru veru 😀

siwike25
splnili,písala som o tom vyššie 😉

katja78
ja som bola s Vilom len chvíľu,keď pre mňa prišli a odviezli ma preč, a keď doviezli, Vilo bol celý deň u nás, cca12-21:30hod
mne sa zdal v pohode, spýtal sa, či si môžeme tykať, a bol príjemný, milý, nevtieravý...
muž a decká hovorili, že je fajn, že taký istý ako v telke, že s nim bola sranda, že je úplne normálny človek, žiadna hviezda, a keď fajčili na balkóne so štábom, aj odzdravil susedom...j s malým sa hral, s deckmi viedol debaty...
a aby našim neliezli na nervy, vybrali sa do mesta na kafe,Vilo si dal polievku v reštike, a chudák mal potom problémy vracacie a ka..., tak si aj pospal na Denisovej postely a malý sa pri ňom hral s autíčkami......a dokonca mu sľúbil veliký kamión, a aj to dodržal
a ten Paviel........je to exot nad exotov,my sme sa mu stále rehotali, hrá sa že on vie všetko najlepšie,všetkému rozumie...

bibula
4. sep 2008

zda sa,ze aj na vila je tolko emocii vela 😉

veronika13
autor
4. sep 2008

tretulka, pri tej slepej Miške som si tiež uvedomila aké šťastie máme že vidíme a obdivovala som ju, ako bezprostredne prejavuje emocie, ja mám pocit, že sa stále kontrolujem, aby na mne nikto nič nezbadal☹ a to nie je dobré
mimikyky, to je super, že Vilo je taký prirodzený🙂 s tou polievkou a spaní na gauči to bolo dobrééé 😀 len on sa asi vtedy tak dobre necítil, keď mu bolo zle 😝
čo natáčali v našej dedine kedysi Vilomeniny, tak tiež mali s ním dobrú skúsenosť, pofajčili, popili, pokecali, za žiadnu hviezdu sa nepokladal, uplne normálny.

zuzkafuny
4. sep 2008

To prvé ani druhé som nevidela, ale ten tretí príbeh ma dostal... a ako nádherne sa tá dievčina tešila...

prasiatko30
4. sep 2008

pekna relacia - miska naozaj pekne spievala a sluch ma naozaj vynikajuci lebo spoznat vila po dvoch slovach to bolo fakt prekvapujuce.

ale uz mam asi nejaku deformaciu ked som videla ten prvy splneny sen ako naladovali celu rodinku do auta a deti boli bez autosedaciek a este matka s tym batolatom na kolenach 😲 😖 tak to ma normalne zarazilo - v telke by mala byt uplna samozrejmost ukazat ako by to malo spravne 😅

bibula
5. sep 2008

no prasiatko,to ma ani nenapadlo 😀
kaslat na autosedacky,boli superni,nech si uziju. 😉

halaska22
5. sep 2008

ja som akurat teraz dopozerala cez net a je to skoro ako ta posta na stv len stym ze je to o zelaniach....mne sa pacilo ako uroibili tej rodinke tu zahradu lebo viem ze by imj to tak stalo zopar rokov kedze akurat kupili dom...ved paniaze sa nikdy neodkladaju na robenie zahrady...a bolo to vlastne velmi jednoduche a uprimne zelanie...bolo vidiet ze sestri na seba myslia
ten druhy prispevok bol tiez fajn hlavne prto ze nikde v zivote ty lidia nikde neboli tak ani nevedeli ze zu vlastne za hranicami az kym to nebolo vlastne ocividne ale pekne bolo ze myslei na deti aj tam.
ta slepa miska ma ani tak nechytila za srdce...spievat vedela ale aj ja by som naspievala v studiu za pomoci profikov pesnicku a tiez by to znelo dobre...ci uz slepa, na voziku alebo nie - ked vies spievat tak je to pekne 🙂