Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

bubba
20. dec 2008

ivulik presne,kazdy ma pravo a sancu na napravu budem im drzat palce ze ked aj s tym jednym dietatom ale nech to dobojuju ako slusni ludia...a nech stary prestane chlastat,usetria si viac

ivulik007
20. dec 2008

bubba -súhlasím 😉

certisko19
26. dec 2008

pravdu nikdy nikto nebude vediet...co sa tyka tych bezdomovcov....to co clovek len vidi al.od niekoho pocuje,neznamena,ze je to pravda....
vinka: inac sorry....ale aj pravopis by mohol byt troska lepsi..... 🙂

skuli
26. dec 2008

Mě teda přišli ti bývalí bezdomovci fajn.Bylo vidět,že se z toho pomalu dostávají a že chtějí žít jako normální lidé.Určitě si zažili svoje,tak jim trochu toho štěstí přejte.

ivulik007
29. dec 2008

ako sa vám páčilo posledné modré z neba?

bubba
29. dec 2008

popravde ani som to nevidela 😅 😅 a bolo tam nieco pekne ?

vinka
29. dec 2008

Bubba bolo chlapček čo žije bez mamky lebo zomrelá.A má cukrovku.Tak im zaviedli elektriku.Bolo to pekné aj dojímavé.No jedna z Pp bola odniest tým bezdomovcom veci a hračky pre malého a pídala mi,že som mala pravdu.Ked tam prišla starý natahaný a ona,že tiež triezva nevyzerala.Sama povedala,že tam bola posledný krát. 😒

mikalove
29. dec 2008

ja som toho chlapčeka videla a bolo mi do plaču ked sa radoval,že maju elektriku,pre nas taká bežná vec,čo si ani neuvedomujeme.v takych podmienkach vychovavať dieťa a ešte v tejto dobe pretechnizovanej,bez manželky a penazí..musia to mať ťažké 😢

vinka
29. dec 2008

Ved aj ja som plakala.Ale ja som ich už videla v telke predtým.Synovi som to pustila zo záznamu,že on sa hneval lebo jemu ježiško nedoniesol monopoly a chlapec pomaly plakal od radosti,že majú svetlo. ☹

mikalove
29. dec 2008

ja stále plačem ked to pozerám,to ešte asi tie tehu hormony zo mna nevyprchali 😖

bubba
29. dec 2008

aha tak ten prvy som este videla ale zvysok uz nie.maly bol zlaty fakt ked si zoberiem ze tento rok mu mozno svietli aj ziarovky na stromceku,tak je mi z toho prijemne

mikalove
29. dec 2008

hej,deti by mali byť šťastné a usmiate

skuli
17. jan 2009

Holky co je s tím pořadem?To už skončilo?Na netu je poslední díl z 24.12. 😖

mimikyky
18. jan 2009

nám Vilo povedal,ešte na natáčaní v auguste,že zatiaľ je v pláne do decembra, a že ďalej sa uvidí.....
ale nevidela som nikde nič písané, či bude či nie

skuli
18. jan 2009

mimikyky-Aha,díky.To by byla škoda,kdyby to skončilo 😢

mikalove
18. jan 2009

ja si myslím,že to malo obrovskú sledovanosť tak mi je čudné že by tro stiahli z obrazu..markíza moc uspešnych projektov nemá,asi už len ordinaciu..

mimikyky
18. jan 2009

no, uvidíme, či budú natáčať ďaľšie diely........námetov majú určite dosť

skuli
2. mar 2009

Tak jsou natočené další díly. http://tv-online.tv-on-line.cz/markiza_sk_tv

majcik
2. mar 2009

Moj manzel do mna vrta, aby som napisala ... nech mu splnia sen ... aby sa mohol prejst na kamione... joooj, ti chlapi su ako male deti niekedy ... casto 😀

zuzkafuny
2. mar 2009

Mojím naj naj naj snom je vidieť veľryby 😵 😵 😵
a ešte jej tak dotknúť... 😵

mitunka
12. mar 2009

mam mamku ktora si pri mne vytrpela strasne vela ,bola pri mne pri operacnom stole,v nemocnici nam citala pribehy aj ked ju primar vyhodil,keby nebola ona tak by som tu uz nebola.......nepisala by som tu.....chcela by som sa jej za vsetko to co pre mna a pre mojho brata spravila strasne podakovat........neviem ako ale strasne by som jej dopriala nieekde dovolenku v kraaasnej krajine.....pri mori.....asi 5x za mesiac som bola v nemocnici.....raz som takmer zomrela...keby nestala pri mne tak by .....v nemocnici ma na stedry den operovali...a ona stala stale pri mne....podporovala ma....teraz mam bezlepkovu dietu a ona mi kupuje aj tie najdrahsie veci ake len existuju....brat ma morbus pertes.....lekari jej vraveli nech ho da do ustavu...ona ho tam nechcela dat....cvicila s nim pravidelne...... a dnes??.... ma uz 15 okov o 1 mesiace a je taky zivy.....ja mam len 11 ale ona je v mojom zivote vsetko.....prosim splnte mi moj sen ..........kontakt na mna je LuciaLahucka@gmail.com strasne ta prosim.....prosim splnte mi moj sen

milocka29
13. mar 2009

moja zlata mitunka, ak chces aby ti splnili tvoj naozaj velky sen, tak to musis napisat sa stranku www. markiza.sk. Tu je to len taky pokec, kde si ľudia vymienaju nazory, postrehy, poznatky. Ani pri najlepsej voli ti nikto z nas ten tvoj sen nedokaze splnit. Velmi ti drzim palce a verim ze nielen ja, aby ti tvoj sen splnili pre tvoju naozaj obetavu mamku.

skuli
14. mar 2009

milocka29-myslím,že mitunka se zaregistrovala jen proto,aby sem svůj sen napsala a že sem už nikdy nepříjde.Teď si chudák myslí,že si to Vilo přečte a doufá,že její sen vybere ☹

skuli
14. mar 2009

Kdy začne Markíza vysílat ty nové díly?

bibula
14. mar 2009

no mna napadlo,ci to neokopirovat na markizu 😒 inac tiez mam ten pocit,ze tu bola prvy a posledny krat a berie to za "vvybavene" 😖 🙂

martao
14. mar 2009

Túto reláciu možem. Aj si poplačem. MM by ma zabil, ak by som tam napísala. Podľa neho tam patria ludia, ktorých situácia pritlačila k stavu, keď si nemožu pomocť sami.
Dieťa v dome bez elektriny bola sila. Postihnuté deti tiež.
Veľa rodičov čaká na obyčajné- ďakujem. Ale bez kamier. Tak načo také divadlo.

mimikyky
14. mar 2009

začína od 18.3. o 20:30hod 😉

mamartinka
18. mar 2009

dnes nikto pozeral?ja som si pri tom druhom pribehu aj troska poplakala.co dokaze dcera spravit pre otca.bolo to dojimave.aj tie ostatne boli dobre.

bubba
18. mar 2009

ja som kukala ale na striadacku s dr house tak som z nicoho nic nemala nakoniec 😀 😀 😀

dadulka19
18. mar 2009

ja som pozerala od polovičky 😖 ...tá Natálka bola zlatá a hlavne sebavedomá,to bude v živote potrebovať 😉 ..