Môj snúbenec je mladší. Môže to fungovať?

hyacint
4. okt 2006

Ahojte všetky a všetci.
Mám snúbenca - čo je fajn, len je o 10 rokov mladší. Ja mám 30. Je to veľa alebo málo? Neviem. Niekedy mám dojem, že je rozumnejší ako ja. A hlavne : nechce nič viac, ako svadbu a bábo so mnou...Som presvedčená, že z jeho strany to nie je iba "úlet". Je si aj vedomý toho, čo všetko je na to potrebné (teda, nielen na to, aby sme si mimi "urobili", ale aj sa postarali). Ja neviem, zatiaľ sa na to necítim... Chcem sa len spýtať : stretli ste sa už s niečím podobným - teda s takým výrazným vekovým rozdielom? Môže taký vzťah fungovať ? Ďakujem za každý názor.

amaretta
27. feb 2009

dada, aj ja dakujem a nech sa nam s nasimi mladusikmi dari 🙂

mandarinka
27. feb 2009

Dada ahoj, já mám manžela o 10 let mladšího, když jsme se poznali, já byla vdaná, on zadaný. No a jsme spolu už víc jak 4 roky, z toho přes dva roky manželé. Mám taky dvě děti a je to celkem v pohodě. Chystáme se na miminko a jsem ráda, že jsme se poznali a že se "máme" 😉

lena13
8. mar 2009

ahojte,ja mam manzela o 5 let mladsiho,jsme spolu 7,5 roku z toho skoro 3 roky manzele.mame krasnou zdravou holcicku a moc nam to pasuje 😵 ,nedokazu si bez neho predstavit zivot ...zkusily jsme to a jsme spolu i presto,ze se naslo hodne nehodnych a nechapavych lidi,"kamaradu",kteri nam to ze zacatku hodne komplikovaly,ale my jsme vydrzely 😀 a uz davno na ne se.em

dinduska
9. mar 2009

baby tak aj ja sa pridam u nas je to naopak moj muz je odomna starsi o 9,3roku.a vsetko je ok 😀 mame spolu jednu dceru,zatial 😀

petule.h
18. mar 2009

Ahoj, já má manžela o 5 let staršího, vždy jsem měla chlapi tak o 10 let a více staré a i v mém okolí u kamarádek mám páry, co jsou o 6 let ženské starší(i o 10 let), mají spolu děti, žijí spolu víc jak 10 let a zatím vše klaope...záleží na ženské jak se přizpůsobí a vedle chlapa, věčného hračičky omládne...a hlavně se nestane jeho matkou...
všem držím palce, myslím, že pokud se dva lidi najdou, vyhovují si a mají se rádi, tak je to v pořádku

ikke
20. mar 2009

mikike • Dnes o 07:01
ahojte. neviem co mam robit, predtavte si moj syn, ktory pracuje v Anglicku sa tam zoznamil s jednou zenou, ktora je o 16 rokov starsia od neho.
Pred 2 rokmi odisiel za pracou, predtym som sa trapila, ze je sam, ze nema priatelku, a teraz toto. Viete mi niekto poradit, myslite ze to moze fungovat medzi nimi? Ina dievca je z Prahy, takze ceska.

norik1 • 1d • Dnes o 07:31
Mikike, neboj, je mlady, nebude to na cely zivot... hlavne ze je to zena 😵 a aspon tam nie je sam a ma sa na koho obratit... nerob si z toho hlavu, bud rada ze on je spokojny 😵

elise • 1d • Dnes o 07:34
mikike ak si rozumejú je to vlastne jeho vec ved on snou bude žiť, ty sa musíš naučiť to akceptovať a skúsiť v nej pohladať niečo pekné čo by sa ti na nej páčilo a vlastne mala by si byť šťastná že je šťasný tvoj syn 😉 je to veľký rozdiel ale láska si nevyberá 😉

mikike • Dnes o 07:42
norik ano uspokojila som sa s tym, ze je to lepsie, ako keby bol sam, no este som sa s nim o tom nerozpravala, ci je zalubeny, a tak, viete to sa cez telefon, ci pocitac ani neda.
elise jasne, ked mi povie ze je stastny, budem tiez.
Inac poznate niekoho, ktori s takym velkym vekovym rozdielom ziju spolu?

elise • 1d • Dnes o 07:46
mikike ja poznám bol tam 17 ročný rozdiel a mali spolu dcéru teraz sú už obaja na dôchodku ale nemali počas života vážnejšie problémy. bol to pár z ktorého muž pracoval v našej firne. 😉 dokonca som sa rozprávala aj s ich dcérou a tá nemala žiadne komplexy a bola rada že má rodičov takých ktorých má 😉

lenula.b • 1d • Dnes o 07:46
mikike hlavně jim v tom nebraň, je to sice těžké, ale to by je víc spojilo...
znám jeden podobný případ, rodiče bránili synovi ve vztahu a on s nima teď nepromluví ani slovo, vydědili ho, bydlí ve stejné vesnici a on je ani nepozdraví...
pokud jim to vydrží, buď ráda, že je šťastný a pokud ne, tak si oddychneš, ale vždy ho podporuj a nic mu nezakazuj...
teď se mu to zdá fajn, ale jak bude ona vedle něj stárnout, až mu bude 34 a jí 50, tak na to třeba přijde...

mes • snž • Dnes o 08:45
Mikike - naše rodiná známá má o 17 let mladšího partnera, a tak šťastné manželství (už 15 let), že jí můžou všichni závidět 😉 Láska přenese hory, věk a všechno 😉

roasha • 1d • Dnes o 08:52
MM mal kolegu,a ten uz cca 10r zije s zenskou starsou cca 25r. 😅
samozrejme uz bola po"reprod.veku",takze deti nehrozia/ona mala deti starsie ako bol on/ 😅
zo strany takejto zeny je to uz sebectvo. 😝

vroni • 1d • Dnes o 08:58
Mam v okruhu znamych dva take pary. V jednom (zena o 16 rokov starsia) maju spolu dceru a su spolu uz 20 rokov a druhy bezdetny (zena + 15 rokov) su (zatial) spolu 4 roky... Ked to obidvom vyhovuje, je to ich vec, preco sebectvo. Nie kazdy muz tuzi po detoch a "klasickej" rodine.

roasha • 1d • Dnes o 09:07
vroni,pokial sa to tyka zenskej,je to v "pohode",ale keby sa to tykalo tvojho syna,urcite by si nebola 2x happy. 😒

lenula.b • 1d • Dnes o 09:13
ono je to asi vztah od vztahu jiné...krachujou vztahy stejně starých lidí a stejně tak může krachnout ten s velkým rozdílem věku...a může taky vydržet...prostě je to vždy jen na těch dvou a my to tu asi nevyřešíme...
já jsem taky o 2 roky starší než manžel a jeho rodina nejdřív byla hodně proti, ale to období jsme přestáli a žádné rozpory už nejsou znát...

vroni • 1d • Dnes o 09:23
Noo, co si budeme nahovarat, pre vlastne dieta si clovek obvykle zela "to najlepsie"- co obykle byva to spolocensky najobvyklejsie... Co keby mi ten syn doklusal domov so starsim panom? To by som asi rozdychavala este tazsie.... Ak mam pravdu povedat, asi by ma viac vytocila dcera, ktora by naklusala v dvadsiatke so styridsiatnikom ako syn so styridsiatnickou...

roasha • 1d • Dnes o 09:29
vroni 😀
ani jedno nie je vyhra... 😅

alon111 • 3d • Dnes o 09:43
tak moja sestra ma o desat rokov mladsieho a nikdy nebola stastnejsia.jeho mama to tazsie rozdychavala ale zmierila sa s tym pretoze nemala na vyber.on ju velmi chce a vek mu vobec nevadi aspon zatial ale co bude o par rokov nikto nevie.ja mam tiez o tri roky mladsieho v porovnani s tvojim synom to nic nie je ale sme spolu uz 11rokov a nikdy ani mne a ani manzelovi vek nevadil.tak ti drzim palce nech uz to dopadne ako kolvek ale hlavne nech ste spokojny obaja 😉

patricia1971 • 3d • Dnes o 09:50
mikike ja som od muža staršia o 10 rokov,som s ním už skoro 7 rokov a máme 9 mesačnú dcérku....jeho rodičia to tiež zo začiatku nechceli tolerovať,ale potom ma spoznali a sú moji super svokrovci,tykáme si a naše vyťahy sú super.....a môj manžel????som zatiaľ najšťastnejšia žena na svete!!!!!!...pravé manželstvo sa mi rozpadlo keď som čakala dcérku,potom som bola sama a potom som stretla terajšieho muža a všetko nám klape 😵 .....
mikike ale úplne ťa chápem, môj syn bude mať 17 rokov a tiež si to ako matka neviem predstaviť,že by mi domov doniesol o niekoľko rokov staršiu ženu......ale dnes je také doba,okolo mňa to je normálne,poznám veľa takých párov a všetko je ok.......ono tí chlapci čo majú staršie ženy sa na ne upnú ako na mamičku,to sa odtrhnú od jednej mamičky a šup k ďaľšej,oni sú stále ako malé deti 😵

anickaajanko
20. mar 2009

brat ma 26, ona 42, jej dcery 21 a 15
byvaju uz spolu
nasi rodicia to najprv nesli rozchodit, nerozpravali sa s nim atd
a teraz uz v pohode
prijali ju, ked su takto spolu ona vyzera mlado tak to ani nevidiet ten rozdiel
len horsie ked su aj baby s nimi
idu sa vraj zobrat a chcu syna 😉
pre nasich to bola riadna rana ale ....pomaly si zvykaju

mikike
20. mar 2009

ahojte, temu ktoru som vytvorila zamkli, tak vam pisem sem, a chcem vam velice podakovat za to ze ste mi tolko pisali. rozhodla som sa ze tomu necham volny priebeh, a potom uvidim. Rozhodne to nie je tragedia v zivote, su omnoho vacsie problemy..

terry2
21. mar 2009

Já mám partnera mladšího o pět let a nikdy jsem se nesetkala s žádným udivem a nepochopením-možná je to i tím,že spíš já vypadám mladší než on 😀 Jsme spolu už 7 let,z toho 2 roky jako manželé,máme dceru a vztah nám klape

krasuliak
21. mar 2009

xe ale co vam poviem ja poznam poliaka co ma 27r a ma frajerku a zije s nou a ona ma 50r 😀 😀 takze to je extreem uz
ale zas on je trochen chyteny a ona to vyuziva jezibaba stara keby aspon dobre vyzerala 😝 😝

mikike nerob si z toho tazku hlavu ked je chlapec happy ber to pozitivne mohol ti aj oznamit ze si nasiel muza 😅 😅
takze lepsia starsia zena ako mlady muz 😀 😀

majkajahoda
4. apr 2009

Ahojte,
tak aj ja vam prispejem. Moj priatel je o 2 roky odomna mladsi co je vlastne v pohode, len ked si spomeniem na to, ze som s nim zacala chodit mal 17 a ja 19 vela ludi sa cuduje, ze ako sme spolu mohli fungovat.
Bol sice mladsi, taky moj zajacik, ale na svoj vek bol velmi vyspely a zvladli sme spolu take veci, ze sa az divim. Spraval sa ako skutocny chlap, ked ma napr. operovali a on sa o mna staral pred tym ako isiel do skoly a po skole tiez.
A teraz, ked uz sme starsi sa to trosku vymenilo, aj ked velakrat mam pocit, ze mi este viac dospel a mna chyta druha puberta. Ja mam teraz 27 a on 25. 🙂

debra
5. apr 2009

aj moj muz je odo mna mladsi o 1,5r ale zaujimave je,ze kazdy si mysli,ze je odo mna starsi 😀 som rada,ze tak mlado popri nom vyzeram 😀 ale pravdupovediac tento vekovy rozdiel je uplne neviditelny 😝

carys
5. apr 2009

Ahojky i já jsem o 1,5 roku starší než můj muž a u nás v rodině téměř všechny ženy mají mladšího muže.Moje babička byla starší o 3 roky,moje teta taky o 3 roky,druhá teta dokonce o 17 let starší než strýc.I mě hádají méně než manželovi.

mandarinka
8. apr 2009

Ahoj, já mám manžela mladšího o 10 let.....a je to v pohodě

dadous
8. apr 2009

ahoj, tak ja mam přítele o 5 let mladšího a jsme spolu 12 let 😉 to tak strašně letí 😅 je fakt že někdy se chova jak pubertak, ale to ja vlastně taky 😀

ikke
8. jún 2009

majacska • 2d • 6. jún 2009 o 08:33
ahojte, viem ze tu niekde je tato tema, ale som ju nevedela najst.
Moj syn zije v Anglicku, a zoznamil sa o 15 skoro 16 rokov starsou priatelkou. Na zaciatku som z toho nerobila velku vec, myslela som si, nuz co, nieco uz bude. Starala sa o neho, varila, prala, atd. No v poslednom case sa vyskytli problemy, ktore mi syn hovoril, ze kocka pije. Byvaju v jednej izbe na private, proste neviem co bude dalej, syn sa zmenil, rozpravali sme sa cez skype, je nervozny, velmi sa zmenil v spravani. Neviem, ci mam zasahovat do celeho, ale som nestastna. Ma sice 23 rokov, ale vidim na nom, ze ani sam nevie, co ma robit.
Teraz sa budu stahovat odtial prec, ci mu mam poradit, aby ju nebral so sebou? je to velmi zly pocit pre mna verte mi....

amadora • 1d • 6. jún 2009 o 08:55
Majacska nemáš to ľahké moja Ťažko ti je poradiť... určite ak matka by som sa cítila hrozne že synovi nemôžem pomôcť. Ale poznám to, ak je syn zamilovaný a nejako si to medzi sebou vyriešia tak budeš zlá ty že si ich chcela rozoštvať. Takže opatrne keď mu budeš radiť, voľ slová aby si nehovorila výsadne proti nej a podobne. Alkohol je ten najhorší "tretí člen" vzťahu a taký vzťah nikdy nevyjde ak jeden z dvojice pije. Syn je ešte mladý na to aby si niečo také uviazal na krk. Držím palce!

vevusiatko • 1d • 6. jún 2009 o 09:31
Majacska, poradit mu to mozes, len ci to aj urobi a nech si kazdy hovori co chce vztah s takymto rozdielom vekovym podla mna skor ci neskor stroskota Hlavne ked je starsou zena U chlapov je to ine ti dozrievaju neskor , tam to fungovat moze. A za dalsie problemom v tejto situaci nie je vek ale to, ze dotycna pije Co je o dost horsie . Skus mu dohovorit , len aby si nebola ty ta najhorsia Drzim palce

janinkaza • 6. jún 2009 o 09:32
ahoj,
nemám také "veľké" deti ako ty a teda ešte ani starosti nie...ale skúsim ti napísať svoj pohľad :
myslím, že by si synovi mala pomôcť, je potrebné len správne zvoliť formu a to si musíš vybrať sama podľa toho, na čo tvoj syn "zaberá"...kritizovať jeho priateľku, odhovárať ho a zakazovať mu ju, tak na to je jednak dosť "starý" a jednak by sa to mohlo raz obrátiť proti tebe, skús mu skkôr poskytnúť nejaký typ psychoanalýzy, aby si sám dal na jednu stranu plusy na druhú stranu mínusy, nech si zváži, či naozaj toto chce a aká je jeho láska skutočná...možno ju má naozaj rád, len si nevie pomôcť s jej alkoholom ? alebo nevie ako by ju opustil, ale je mu jej ľúto ? alebo niečo úplne iné ?
neviem, skús sa s ním rozprávať...a podľa toho, čo si napísala, tak problém možno nie je ani v tom, že je staršia...držím palce, aby sa to všetko vyjasnilo a tvoj syn bol šťastný ( a teda aj ty si bola šťastná...)

krasulka • 1d • 6. jún 2009 o 09:32
majacska ahojky, no neviem neviem..ale syn sam vidi ze je niekde problem, takze si myslim ze by si ho mala podporit, nic mu neprikazpvat ale opatrne ho naviest spravnym smerom..horsie by bolo, keby si dotycnu bezhlavo branil a hajil zubami nechtami. myslim ze tvoj syn je rozumny a sam nakoniec spravi to co treba

janinah • 3d • 6. jún 2009 o 10:10
ahoj,ja by som sa tam vybrala akože na výlet,podľa hesla stačí raz vidieť ako stokrát počuť,predpokladám,že dotyčnú osobne nepoznáš,skôr si takto urobíš názor a uvidíš či a ako a či vôbec sa máš do toho zamiešať,inak budúcnosť v tomto vzťahu nevidím

majacska • 2d • 6. jún 2009 o 20:17
ahojte, baby dakujem vam za rady..vidite smalymi detmi male starosti, s velkymi velke...
nedavno som sa rozpravala so synom, bol velmi mily, ale ked som sa spytala na kamaratku, zacal byt nervozny...pytala som sa ci pije, a on ze uz jej povedal, zevraj nema s kym, ze uz si odvykava... no tazko sa mi tak rozprava o takych veciach cez skype. Viete vela noci som preplakala, ked bol sam, ale tato priatelka dufam, ze je len intermezzo v jeho zivote.
No v Anglicku sa zoznamit je tazke...

vroni • 1d • Včera o 08:54
No, maja, budem k tebe zla Syn je velky, dospely a co ma robit dokaze rozhodnut len on sam. Ale mam taky tichy dojem, ze problem si hlavne ty. Evidentne sa ti partnerka tvojho syna nepaci (to je zrejme uz z prveho prispevku) - neviem, ci len kvoli vekovemu rozdielu alebo aj niecomu inemu, ale laskou k nej neoplyvas. Ak by bol problemom alkohol - tak je to sice zle, ale je uplne jedno, kolko ma babenka rokov. Ak je problem jej vek, tak nepomoze ani keby bola anjel vo vysluzbe. A ze si tie dve veci spojila - nuz, problem je (aj?) v tvojom prijimaci..... Nie je syn pri otazkach na priatelku nervozny jednoducho preto, ze sa situacia upokojila, ale on vie, ze ta to nenadchne?! Samozrejme, ze to mozem vidiet skreslena, ale ten dojem z tvojich prispevkov jednoducho mam. A jedno mi mozes verit: rozist sa s niekym, s kym som bola relativne kratko, nemam spolocne deti ani majetok je vec naramne jednoducha - ak chcem....
Viem, ze je tazke moct sa ¨len pozerat¨ sko sa syn preija zivotom a musi sa poucit aj na vlastnych chybach. Ale to najlepsie, co mozes urobit, je nechat ho ist vlastnou cestou (to neznamena ignorovat, len ¨neorganizovat¨) Drzim palce...

vinka • 2d, 34tt • Včera o 10:06
Vroni plne s tebou súhlasím.Syn je už dávno dospelý a svojprávny.Nieje nič horšie ako ked rodičia organizujú život.Nám mamka vždy vravela,že nám sa do vztahov starat nebude aj ked si cigána z osady vezmem.Boliet ju to bude ale bude to rešpektovat.Nechce aby sme jej mi niekedy kričali,že mohli sme byt štastné len niesme kôli nej lebo nám bránila v niečom.A fakt sestra sa rozviedla ani jej to mamka nevyčítala ani ona nikomu nevyčítala.Samé sme si strojcom svojho štastia.

vinka • 2d, 34tt • Včera o 10:08
A ešte Majacska myslím si,že tvoj syn ak by chcel sa s nou rozíst už by to urobil.Ak nechce asi vie prečo nechce.

darina77 • Včera o 10:30
Priznám sa mňa najviac zarazila veta : veľa nocí som preplakala ked bol sám. Možno je nervózny z toho, že sa stále na ňu vypytuješ.

paola.o1 • 1d • Včera o 17:56
fuj vy ste zle zenske. ved maja pisala ze jej syn jej sam povedal ze maju problem, ze baba sa rozpila. nepisala ze to zo syna vydolovala. tak sa jej syn postazoval a ona sa pyta ze ako mu poradit. nechapem kde je chyba v jej primaci ako matka predsa potrebuje synovi, hoci aj dospelemu poradit. a ja sa stotoznujem s radou - urcite synovi frajerku neohovarat, nezasahovat do vztahu ani nic podobne. jednoducho syn sam musi zvazit vsetky pre a proti a vysledok bude mat jasny.

vroni • 1d • Včera o 18:27
Paola, paola, ty nedavas pozor, dostanes poznamku Odcitujem tu majku z jej prveho prispevku:
¨zoznamil sa o 15 skoro 16 rokov starsou priatelkou¨ (to je aj problem podla nazvu temy)
a riadok na to:
¨syn hovoril, ze kocka pije¨
A teraz mi povedz, co maju tieto dve veci spolocne? Podla mna nic. Alkohol samozrejme JE problem, ale maja tu podla nazvu temy riesi babin vek (a to je len majin problem, nie jej syna) Syn sa s nou nerozisiel a nechce s mamou o nej hovorit. Nevieme preco. Ale babe vale nedal. Sama majka pise, ze by sa jej lepsie spavalo, keby sa rozisli (¨tato priatelka dufam, ze je len intermezzo v jeho zivote¨), mne z toho vyplyva, ze babu dost nemusi... To som myslela pod ¨chybou v majkinom prijimaci¨ Existuju celkom dva dovody, preco s nou syn na tuto temu hovorit nechce: A) situacia je zla a nechce mamu zatazovat problemami, ktore ona nemoze vyriesit, alebo B) situacia je ok, ale vie, ze by mama nesuhlasila, tak s nou o tom nechce diskutovat. V obidvoch pripadoch moze podla mna len syna podrzat a prislubit moralnu podporu, nech sa rozhodne akokolvek (a to moze byt pre maju v pripade B hodne bolesive) Inak sa mi mari, ze tu niekto uz problem starsia zena - mladsi muz riesil. Nepamatam si, ci maja ci niekto iny, ale velmi podobna konstalacia (len bez alkoholu).

lucul • snž • Včera o 19:38
ahojte, teiz si myslim, ze ma mama problem s vekom
moj svagor ma partnerku tiez o 16rokov starsiu a romku, ale je to jedna super baba a nie je ziadny problem a nikomu neprekaza a su spolu stastni, takze len tvoj syn musi vediet, ci ju ma rad a ci je to zena ktoru chce mat po svojom boku

majacska • 2d • Včera o 19:56
ahojte babenky.... v prvom rade Vam chcem povedat, ze nemam v podstate nic proti tej kamaratke, pokial je moj syn s nou stastny. Ale pisala som Vam preto, lebo som chcela vediet Vas nazor, na ten vekovy rozdiel. Ci poznate takych, ktori ziju tak, a su stastni...Ten alkohol som sa dozvedela az potom neskor. Rozhodla som sa, ze sa uz nebudem nic pytat od syna. Mate v tom pravdu, ze ked s nou nechce byt, moze sa s nou rozist aj on sam.
vroni..myslim si ze bude ta variacia a...
nic ine si neprajem, len aby moje deti boli stastne....a syn, ktory zije v Anglicku prezil v poslednych dvoch rokoch vela zleho, preto som plakala, ale to je uz ina tema....

vinka • 2d, 34tt • Včera o 20:46
Maja to chce každá matka aby jej dieta bolo štastné.Ale to už len na synovi záleží či bude štastný alebo nie. Lebo stále hovorím sme si sami strojcami svojho štastia. Ja mám susedu ktorá je od muža o 10 rokov staršia a na nich to vôbec nieje vidiet. Možno,že ten rozdiel príde časom ked žena vojde do prechodu.Lebo ženy stárnu skôr ako chlapi ale to je hudba budúcnosti.

majacska • 2d • Včera o 22:18
paola

melany_s • 1d • Včera o 22:22
nič v zlom, majacska, ale asi by som skúsila žiť svoj vlastný život a nie rozoberať do nemoty problémy svojich synov...

laculik • 2d • Včera o 23:03
...podla mna celkom prijemna predstava, mat v neskorsom veku o 15 rokov mladsieho partnera....
...moja babka (vtedy vdova po mojom dekovi) mala mladsieho o 15 rokov, zili spolu niekolko rokov, az do jeho smrti. a vsetko fungovalo ako malo...
...mam kamaratku co je o 7 rokov starsia ako muz a tiez super...
Majacska, nezalezi na veku a v podstate ani na pohlavi. Presne ako sa tu pisalo, sme si strojcami svojho stastia...
Keby syn potreboval a chcel tak sa rozide. Nemyslim si, ze sa normalny dospely clovek nevie zariadit a keby pomoc potreboval, tak to povie, naznaci. Nema kamaratov? S tymi sa podla mna riesia problemy tohoto typu. A aj tak matka ma vzdy skresleny pohlad na veci okolo deti...

womenne • 2d • Dnes o 09:04
Každa mama sa bude vždy trapit ked sa trapia jej deti.Majka ma starosti kedže jej syn tam je sam a vela toho prežil,ak by nepotreboval poradit nepovedal by jej to.Ja tiež nepoviem mame čo ma trapi ale ak sa chcem vyrozpravat alebo poradit tak jej to poviem nech poznam nazor to jej syn spravil.
Majacska velky vekovy rozdiel nieje problem poznam take pripady a su štastny,horšie je ten alkohol,moj otec jealkoholik a brat abstinujuci,nieje to med lizat,ak stym neprestane sama a nielen preto že enma skym chlastat dala by som od nej ruky preč to by som určite poradila tvojmu synovi.
držim palce a daj potom vediet.

kacenqa • 1d • Dnes o 16:10
majacska - podla mna sa mladym netreba miesat do zivota. suhlasim s vroni (vroni, s tebou sa proste v ziadnej teme neda nesuhlasit )
baby poviem vam, ze nie je nic horsie, ako ked rodicia hooria detom do vyberu partnera, zazila som na vlastnej kozi, ked ma manzel doniesol ukazat prvykrat domov, tak sme sa takmer rozisli, pretoze jeho rodicia nanho vyvijali normalne psychicky natlak recami, ked so mnou ostane, bude sa trapit otec, a ked sa bude otec trapit, bude sa aj mama, a v konecnom dosledku sa bude trapit aj on (tak sak nech sa trapim len ja, to bude jednoduchsie, nie ), no a podobne kydy, takmer ho zlomili...nastastie manzel ma vlastnu hlavu a vlastny rozum, ale este pol roka doma zatlkal, resp. uhraval do stratena fakt, ze so mnou ostal...a to vsetko preto, ze holt na prvy dojem nie som idealna nevesta...lebo intelektualne je to OK, ale ten prvy dojem... (toto posledne bol citat)
poviem vam, ten tyzden, to bol moj ocistec...stalo sa to pred 5 rokmi a doteraz, ked si na to spomeniem, tak to boli...a skuste si potom budovat vztah so svokrovcami, ked mate pred ocami stale toto....
takze majacska, ja na tvojom mieste by som neriesila nic, syn si to vyriesi sam, nemusis sa bat. ved ma uz 23 rokov, je dospely...ty mi prides ako moja mama, aj ta je tak prehnane starostliva, az to dakedy pekelne lezie na nervy, mam takmer 32 rokov a este stale musim zatelefonovat, ked pridem domov ...jednoducho sa zmier s tym, ze ma vlastny zivot, ktory si zije sam...neslied, nevyzvedaj, ak bude chciet, povie ti to sam od seba, ak nebude chciet, len sa bude blbo citit, ked to z neho budes tahat...
a na margo nazvu temy, manzelov starsi brat tiez zije s takouto zenou a uz niekolko rokov (to by som chcela vidiet, ako toto prekusla moja svokra, ked mna 'prijala' tak pekne )...a pozri sa na studenkovu a brana kostku, su spolu uz 17 rokov a ako im to klape

darina77 • Dnes o 17:51
Moja svokra tiež stále húdla manželovi a švagrovi svoje predstavy o ideálnej neveste. Môj muž všetky jej reči púšťal jedným uchom dnu druhým von a ako 25 ročný sa oženil. Jeho brat švagor bude mať 30 rokov a ešte doteraz s nikým nechodil, lebo ani jedna s ktorou sa začal vzťah vyvíjať nebola sympatická svokre, na každej nejakú tú chybičku našla a on aby si mamičku nepohneval s každou sa rozišiel. A tak je starý mládenec ktorý čaká na svoju dokonalú princeznú, ktorá nie a nie sa objaviť.

majacska • 2d • Dnes o 18:10
ahojte..dievcata trosku ste to otocili proti mne... ja som svojmu synovi ani raz nepovedala, ze sa mi to dievca nepaci.
A mam aj druheho syna, ktoremu som tiez nevytykala nikdy ziadnu, je stastne zenaty.
a ze do nemoty rozoberam problemy mojich synov, tak neviem na co si myslela melany..trosku zle mi to padlo..

krasuliak • 1d • Dnes o 18:37
melany ma asi zlu skusenost so svojou mamou alebo svokrou
alebo ze by zavidela

darina77 • Dnes o 18:38
Majacska, s tým alkoholom, v Anglicku vôbec dievčatá, že vraj pijú toľko ako chlapi. Neviem čo je na tom pravdy, ale väčšina známych čo tam žila, tak sa vyjadrovali v tom zmysle, že teda ženy tam pijú viac ako naše slovenské. Ale neboj, ked pije, tak sa s ňou tvoj syn určite rozíde, pohľad na opitú ženu nie je práve najpríjemnejší.

bubba • 1d • Dnes o 18:39
alebo zeby to bola nadejna nevesta?

krasuliak • 1d • Dnes o 18:43
darina ze vraj jedna baba povedala jak baby na trhu blaaa blaaa blaaa
videla si?? ach jo

bubba • 1d • Dnes o 18:44
majacska podla mna v tom nie je ziadny problem.syn uz nema 18 aby oplodnil nejaku pipku bez rozumu a je ete dost mlady na to aby sam nevyckal ako sa cela sitacia vykrystalizuje.cize ja by som z toho velku hlavu nerobila.moja mama prezila somnou 3 vztahy a ani jeden z mojich priatelov sa jej nepacil..ked prisiel dalsi,vzdy ten pred nim bol lepsi nerob si hlavu cica nech si robi co sam uzna so svojim zivotom.v anlicku sa pije tak ako vsade.vecer ked dodju z prace alebo cez vikend

sasiki
8. jún 2009

majacska povedz synovi, že ho ľúbiš a podporíš ho v každej situácii, či už bude s ňou, či už bez nej. Inak medzi nami dievčatami, myslím, že pocity majacsky ako matky sú úplne prirodzené (ak sa bavíme o tom alkohole) a čo sa týka predsudkov z veku, kto z nás je bez predsudkov??? 😉 😀 každý možno v niečom inom alebo niekomu inému.......
no a stále je lepšie, keď sa nás spýta na názor na nete, než by sa naozaj starala do života ,,mladým" 😝 😀 😀

sasiki
8. jún 2009

mala som napísať, medzi nami a krasuliakom 😀

krasuliak
8. jún 2009

to uz je diskriminacia 😀 😀

sasiki
8. jún 2009

hlboko sa ospravedlňujem 😀

majacska
8. jún 2009

sasiki, dakujem za rady... 🙂

krasuliak
8. jún 2009

sas neviem ci nepodam staznost 😀 😀

magdablaschova
13. jún 2009

Mě letos v říjnu bude 26 a mému manžílkovi bylo v dubnu 24,takže jsme od sebe rok a půl.Jemu se prý vždycky líbily starší holky a mě zrovna "zajíčci" taky nevadili.
Máme 2,5-letého synka,máme se moc rádi a přez pár "normálních lidských" problémů nám to klape!
Legrace je v tom,že když jsme se poznali,on myslel,že jsem mladší a já zase,že je starší...dneska to kolikrát nerozeznáte. 😀 🙂

rani
31. dec 2009

aj ja som v podobnej situacii, mam 33 a manzel 28.... je to moj druhy manzel, ten prvy bol starsi o klasicke dva roky a manzelstvo sa mi po desiatich rokoch rozpadlo. nasi z toho boli na nervy, aj vzhladom k tomu rozdielu, aj vzhladom k tomu, ze je ku vsetkemu IND! trvalo teda riadne dlho, kym sa veci dali do poriadku. inak ja ten rozdiel vobec neriesim, manzel takisto, paci sa mi, ze je plny sily, elanu, energie a to ma taha dopredu... 😀 moj prvy manzel to bol zakomplexovany domased, hociktory dochodca je viac aktivny!!!! 😠 takze tak... 😝

titkovamiriam
31. dec 2009

ja mam koleginu ma 34 a jej priatel 22 a maju spolu syna a ziju v pohode 😀 😀 😀 podla mna na veku prd zalezi ,zalezi na zrelosti osobnosti a ako si rozumeju poznam mlade 40tnicky a stare 20tky 😲

imro1984
31. dec 2009

Ahoj volam sa Imrich mam strsiu priatelku a chcem aby ste mi poradili ci je to normalne lebo asi okoliesi mysli ze to asi nie je normalne. Aleja ju milujem aj ked je starsia je to uzastna zena aj ked niekedy naladova . viete mi odpovedat hned teraz. Lebo momentalne som z toho zmeteny. dakujem

imro1984
31. dec 2009

Ahojcek vie mi tu niekto poradit ci je to normalne ak mam strsiu priatelku

titkovamiriam
31. dec 2009

jasne ze okolie si mysli svoje lebo zavidi 😀 mam 19 rocneho syna a mne by vobec nevadilo keby mal starsiu priatelku 😀 😀 😀 😀 a mne by sa tiez mledsi priatel pacil 😀 😀 😀 esteze sem prietel nechodi.tak imro na okolie ser a ver svojmu srdcu ,nikto ti nezaruci ze ak budes chodit s rovesnickou ci mladsou budes stastnejsiiiii 🙂 a naladove sme vsetky....bez ohladu na vek

imro1984
31. dec 2009

Mam 25 rokov a moja priatelka ma 387 je to poda vas normalne ja ju milujem aj ona mna mame hladiet na okolie

imro1984
31. dec 2009

Myslel som 38rokov